Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться смерч?

До чого сниться смерч?

Зміст:

Сонник смерч

Смерч наділяється тим же символічним значенням, як і спіраль. Тому як має подібну форму і несе однаковий посил в космос. Спіраль один з найскладніших символів макрокосмосу. Адже неозброєним оком важко визначити, що там відбувається в туманною спиралевидной субстанції. Смерч поєднує в собі форми кола і рухомий імпульс. Звідси і символ смерчу як знак циклічності і поступовості руху. Кінець одного циклу це розквіт наступного, символ сходження. А до чого можуть привидітися образи стихії?

Якщо приснився смерч

Компетентні сонники

Більшість випадків смерч уві сні трактують, як круговорот життєвих подій. Що ж відбувається в цьому вирі, запитаємо у авторитетних сонників.

Сонник Міллера

На думку психолога сон, де сплячого підхопив смерч, значить крах ваших сподівань. Вам здавалося, що все розплановано, як не можна, ретельно, і буде бажаний результат. Але плани очікує провал, якою занурить сновидіння в розпач і тугу. Можливо відбудуться зміни в долі, зв’язані з втратою.

Якщо довелося чути ревіння торнадо, бачити як хиляться до землі, а то і вириваються з коренем дерева, знак прийдешніх виснажливих очікувань, їх змінить відчайдушна проба уникнути краху.

Тлумачення сну, де смерч зруйнував ваше житло, зводиться до заклику коригування способу вашого життя. Вам доведеться часто міняти місце трудової діяльності і житло.

Благополучні прогнози дає сонник, якщо трапилося побачити уві сні наслідки страшного смерчу. Значить в найближче майбутнє у вас все буде ладиться і біди обійдуть стороною.

Сонник Ванги

Якщо бачили наслідки смерчу

Провидиця говорить, що бачити уві сні руйнівний результат смерчу, хоча і не є потерпілим, попереджає про прийдешнє стрімкому вирі подій життя, на який ви толком не встигнете зреагувати.

Про те, що гріхи не залишаться безкарними розповідає сон, де сплячий був постраждалим в смерчі. Задумайтесь над своїми вчинками. Адже за гріхи батьків іноді доводиться відповідати дітям.

Приснився смерч, який спустився від кудись з небес, і безліч людей, які марно намагаються від нього сховатися, попереджає про, що прийшла з космосу хвороби, якась понесе багато життів. І можливо сновидец, або його нащадок, зможе врятувати від неї людство.

Сонник Фрейда

На думку філософа, смерч є досить так і простим в тлумаченні символом. Побачений уві сні, він обіцяє зустріч з людиною, знайомство з яким переверне ваші уявлення про життя, про близьких і знайомих людей, принесе серйозні життєві зміни.

Якщо сновидец став потерпілим або жертвою торнадо, ураган, трактується як розчарування в корисності недавнього знайомства.

Бачити уві сні смерч, який з кожною хвилиною наближається до вас, означає стурбованість у долі одного, Який, на вашу думку, не щастить у житті. Сон дає посил не втручатися в ситуацію, якась можливо влаштовує друга.

Сонник Лонго

Білий маг дає однозначне тлумачення цього образу зі сну, як віснику кардинальних змін у житті.

Жорстоку розплату за відмову допомогти, коли надходила прохання про це обіцяє сон, де сплячий спостерігав наслідки урагану, смерчу.

Якщо сплячого підхопив вихор, це уособлення запаморочливого і вельми пристрасного сексуального почуття. І якщо в цьому вихорі сплячий не постраждав, то це почуття переросте в нову любов і принесе щастя.

Що обіцяє стихія

В який час доби був смерч

Важко, а часом і неможливо протистояти такою грізною і небезпечною силою, як бурхливий смерч, в житті. До чого ж сниться нам цей образ у снах. Розглянувши деталі сновидінь, ми зможемо точніше зрозуміти посил:

Сон, де сплячий став спостерігачем небезпечної стихії, віщує вторгнення, що перевершує в силі, супротивника в вашу звичну життя. Його буде дуже важко побороти. Він, в свою чергу, буде намагатися впливати на долю сновидіння радикальним і досить насильницьким чином. Дане сновидіння дає посил не нехтувати порадами старших. Можливо в них ви знайдете зачіпку для можливості уникнути втрат моральних і фінансових.

Трактування сну, де сплячий був жертвою стихії, загинув під час події, несе несприятливі знаки. Він допускає ситуацію, при якій можливе повне фізичне ослаблення. Не виключені обездвиженность і можливо параліч, якщо вчасно не приймете заходи, що дозволяють відновитися психіці.

До чого сниться смерч, який підхопив в свій вихор вашої коханої людини. Це може свідчити про його таємну пристрасть до іншої жінки, ретельно приховану. Але не поспішайте з’ясовувати стосунки, лізти з зайвими розпитуваннями. Інакше самі підштовхне його на продовження відносин і на зраду. Постарайтеся його приємно здивувати видимої зміною в собі і в ваших інтимних відносинах. Побачите, це спрацює.

Трапляється в сюжеті снів пощастить сновидцу руками розвіяти стихію. Це сприятливий знак. Він обіцяє, що гряде якась подія, якесь додасть вам непохитної впевненості в собі і своїх силах, що дозволить дати відсіч людині, Який ви беззастережно і беззаперечно підкорялися раніше. Однак, будьте дуже обережні, тому як такі сміливі вчинки можуть спровокувати вельми серйозні конфлікти.

Посил сновидіння, в якому смерч розігрався в нічний час, волає на швидке прийняття важливого рішення, тому як над вами нависла несприятлива ситуація. І зволікання смерті подібно.

Принагідно, коли зовсім несподівано стихія розбушувалася днем, це лише віщує про загострення духу змагальності і конкуренції у підприємницькій діяльності.

Коли уві сні ви спостерігаєте, як у вихорі смерчу був підхоплений стороння людина, а ви бажаєте йому допомогти, але не знаєте як. Однак він справляється сам і рятується, це віщує вам виконання дуже складною і відповідальної роботи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: