Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться смерть батька?

До чого сниться смерть батька?

Зміст:

Сонник смерть батька

Люди здавна звикли вважати, що якщо відхід з життя рідної людини, значить, в реальності він буде довгожителем. Але все одно, бачити смерть батьків, нехай це тільки сон — неприємно. Закрадається думка, чи не є це попередженням про загрозу улюбленим небезпеки.

До чого сниться смерть батька

Тато і мама, це найрідніші нам люди, до тих пір, поки ми не обзаводиться своїм потомством. Звичайно, це нормально, коли батьки першими йдуть з життя. Але навіть сон, з таким сюжетом може надовго вивести з колії.

Думки сонників з приводу померлого прародителя

Якщо ви бачите подібний сон, головне не панікувати, пропонуємо вашій увазі найпопулярніші і правдоподібні сонники, на думку сновидцев.

Сонник Міллера

Сонник Ванги

Велика провидиця вважала, що подібний сон передвіщає сновидцу щастя і удачу. Вам буде дуже везти, випробуйте долю — зіграйте в лотерею, або казино.

Сонник Нострадамуса

Універсальний сонник

Бачити смерть батька уві сні, якого в реальності давно немає в живих — попередження для вас. Будьте гранично обережними в діловій сфері.

Якщо батько в реальному житті живий, значить, він буде процвітати ще довгий час.

Яке ще тлумачення дає сонник з приводу смерті батька

Тлумачі снів вважають, що сон за участю померлого батька, який наяву живий — здоровий, це підказка вам. Якщо ви останнім часом сварилися, зараз час перемир’я.

До чого лити сльози з приводу померлого батька

Уві сні помер тато, який в реальності важко хворіє, витріть сльози, таке сновидіння обіцяє йому швидке одужання.

А ось якщо в баченні він помер після тривалої і виснажливої ​​хвороби, тоді придивіться до найближчого оточення. Не виключено, що людина, якій ви довіряєте, зрадить вас, ви будете лити гіркі сльози через те, що життя назавжди повернеться в гіршу сторону.

Вас чекає зрада

В принципі теж тлумачення матиме і нічне бачення, в якому тато загинув страшною, насильницькою смертю, а в реальності ця людина жива. В цьому випадку, зрада, сльози і печаль вам, на жаль, забезпечені.

Пол сновидіння

Тлумачі снів по-різному тлумачать бачення про померлого батька для жінок і для чоловіків. Якщо для чоловічої половини людства пророкують неприємності в діловій сфері. А точніше, то просто дається рада уважніше придивлятися до ділових партнерів, які бувають нечистими на руку.

Те для дівчат подібний сюжет може обіцяти швидке розчарування в близькій людині, сильну образу і сльози.

До чого сниться смерть батька, який в реальному житті живий, занадто молодим людям — це знак згори, що вони ведуть занадто легковажний спосіб життя, нагадування, що життя коротке, і ми прийшли в цей світ не тільки для того щоб гуляти і відпочивати.

Іноді подібні нічні бачення відвідують тих людей, у яких занадто деспотичні батьки. Таким чином, наша підсвідомість, намагається позбутися від надмірної опіки наших прабатьків.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: