Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сметана?

До чого сниться сметана?

Зміст:

Сонник сметана

Сни звільняють мозок від надлишку інформації, що накопичилася за важкий трудовий день. Але не варто забувати про те, що іноді вони або попереджають нас про небезпеку, або обіцяють приємні зміни в житті.

До чого сниться сметана

Молочні продукти уві сні можуть вказувати на непорозуміння з оточуючими людьми, а можуть і прогнозувати матеріальний достаток і благополуччя.

Щоб з’ясувати до чого приснилася сметана, варто зібрати всі супутні символи і дії.

Що говорить сонник, сметана — це

Якщо наснилася сметана

На думку сонників, варто в першу чергу звернути увагу на густоту продукту. Так як рідка, обіцяє неприємності, а густа приємне проведення часу.

Сонник Езопа

Сонник Хассе

Як вважає даний сонник, сметана — це щастя. Якщо ви її їли — зможете похвалитися відмінним здоров’ям.

Просто бачити — можливо, отримання спадщини, повернення старого боргу.

Сонник Лонго

До чого сниться сметана, їсти її? Значить, в реальному житті ви прагнете тільки до задоволень, забуваючи при цьому старовинну приказку «справі час, а потісі годину». Ворох ваших справ неухильно зростає, будьте обережні, адже в один момент, може стати занадто пізно розбиратися з ним.

Якщо їли сметану

Купувати сметану — навпаки означає, що ви готові працювати абсолютно без відпочинку. Зупиніться і озирніться, знайомі вже давно припинили кликати вас в гості або просто дзвонити вам просто так. До вас звертаються лише за допомогою, вважаючи, що ви безпрограшний варіант отримати підтримку.

Розлити сметану уві сні — відмініть всі важливі справи, які ви запланували на день, після сновидіння. Сьогодні у вас все буде валитися з рук і нічого не вийде, як би ви не намагалися.

Езотеричний сонник

Інші провісники

Чого тільки не пророкують сонники. До чого сниться сметана? До повазі, весіллі, взаємної любові, ожиріння, і навіть проблем зі шлунково-кишковим трактом.

А зіпсована, скисле сметана, загрожує неприємностями у вашому домі. Якщо ви не зможете згладити гострі кути, то сварки та непорозуміння міцно поселяться у вашій оселі.

До чого нам сниться сир

Молодим дівчатам сновидіння, в якому був присутній сирок, передрікає любовну історію, можливо навіть заміжжя, але воно буде дуже недовгим.

Якщо бачили сир

Виготовляти сир самостійно — звісточка від близьких людей, родичів, можливо навіть особисте спілкування з ними.

Купувати сир уві сні — до ділових зустрічей і переговорів. В цілому вони будуть плідними. Якщо ж ви будете купувати сир з метою його перепродажу — від ділових зустрічей краще на якийсь час відмовитися зовсім.

Кисломолочні продукти

В цілому кисломолочні продукти досить багатогранні, вони відповідають і за фінансову сферу, і за відносини з близькими людьми, і за роботу. До таких снам варто ставитися серйозно, не забуваючи ні єдиної деталі, так як саме вона може абсолютно змінити все тлумачення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: