Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сміття?

До чого сниться сміття?

Зміст:

Сонник сміття

Сміття, цей винахід людства. Природа не має відходів. Який би спосіб утилізації сміття не вибрав людство: вивезення на звалище, або спалювати, вони приведуть до одного підсумку — забруднять грунт, воду, повітря. Сміття, є символом забруднення.

Альтернативне тлумачення

Більшість сонників єдині в думці і тому, що сміття уособлює занедбаність, бездоглядність справ.

Погортаємо сторінки популярних сонників, дізнаємося до чого сниться сміття.

Сонник Міллера

Психолог стверджує, сміття уві сні уособлює ваше безуспішне ведення справ домашніх і трудових, їх занедбаність. Порада від Міллера не відкладати все на завтра. Ви заростає мотлохом, який потім буде важко розгребти.

Якщо наснилася купа сміття

За запевненням Міллера купа сміття у снах обіцяє принизливі і неприємні ситуації, якісь можуть відбутися в громадському та соціальному житті при взаєминах з людьми.

Купа старого і старого мотлоху, згідно з трактуванням Міллера, це уособлення доходу з джерела, який буде для вас несподіваним.

Наснилася звалище, на ній гори поламаних меблів, остерігайтеся нерозумних, поспішних дій, якісь можуть привести до неприємностей і бід.

Якщо прибирання у снах відбувається після небіжчика, це обіцяє, що клопоти залишаться позаду, удача стоїть на порозі.

А ось прибирання під час торжества віщує розчарування в близькій.

Сонник Ванги

Провидиця бачить посил до очищення душі і фізичного тіла, при появі цього способу уві сні. Слід переглянути свої звички в поведінці, переваги в харчуванні. Переглянути, і при необхідності, змінити загальний уклад життя.

Сонник Езопа

Сміття уві сні несе попередження прийдешніх пліток, пересудів. Тому намагайтеся менше обговорювати сімейні проблеми зі сторонніми людьми.

Зайве підливати масло у вогонь, щоб уникнути сварку з близькою людиною, а можливо і догану з боку начальства, радить сон, де, як каже сонник, сміття довелося старанно збирати в совок, але він знову прокидався на підлогу.

Багато, цілі купи сміття віщують перебування сновидіння в пригніченому настрої. Тому не час щось планувати.

Якщо в сновидінні вам довелося прибирати всякий непотріб, то наяву ви станете ініціатором сварок в сім’ї, або розбіжностей серед колег.

Якщо бачили будівельне сміття

Обіцяє відновлення колишніх відносин сон, де пощастило бачити сміття з будівництва.

Розлади з оточуючими, якою стане всім відомим, обіцяє сміття, підтримуваний вітром у повітря.

Сонник Лонго

Звільнення від різних проблем обіцяє білий маг, якщо наснилося замітати сміття на підлозі.

Якщо в сновидінні прибирання відбувається за участю кого-то, значить втілити зароджується ідею вам допоможе сторонній.

Сміття, мотлох, ганчір’я в мріях

Сміття в сновидіннях уособлює не тільки бездоглядність клопоту, але і будь-які людські пороки. До чого сниться сміття, можна тонко розтлумачити, враховуючи деталі сну:

Бачити уві сні мотлох, який сновидцу довелося спалювати, це уособлює його бажання в отриманні матеріальної і фінансової вигоди. Для цього буде потрібно загладити всі конфлікти партнерами.

Примарилась звалище, якась перебувала в помийної ямі, віщує шанс до підвищення свого фінансового і матеріального добробуту. Звалище, на яку сновидец звозить мотлох на візку, передрікає сімейні негаразди.

Якщо привиділася величезне звалище, в наполовину заповненою ямі, і сновидец в неї провалюється, це обіцяє величезні перспективи.

У мріях привиділася звалище, де вам довелося ритися, це провісник дуже гучних скандалів і розглядів.

Якщо спалювали сміття

Наснилася звалище, на якою працювала професійна збиральна техніка, настають великі зміни. Вирішаться внутрішні конфлікти, підуть люди, які заважали вашому зростанню.

Спалювати уві сні документи, або якісь папери, до розчарування в комусь близькому.

Раптом довелося палити непотріб уві сні в печі, або в багатті, значить чекайте схвалення від начальства, якесь ще тільки вчора висловлювало незадоволення.

Довелося сміття уві сні спалювати прямо на підлозі, в будинку, до сумнівних знайомствам. Але якщо вам доводилося спалювати його на вулиці, це віщує довгоочікувані хороші вести від далеких друзів.

Прибирання на вулиці в мріях може сполучатися з бажанням створення довірчих відносин зі своїм оточенням.

«Тільки в найкращу сторону зміни обіцяє сон, де привиділася генеральне прибирання.»

Наснилося дуже багато мотлоху будинку, який доводилося помсти, підбирати на підлозі руками в відро, утрамбовувати, обіцяє вирішення всіх спірних питань майбутнього підприємства.

До чого сниться сміття, якою довелося виносити з дому, і не одне відро. Сон є свідченням сварливого характеру сновидіння.

Заглянемо в сучасні сонники

Сміття у багатьох трактуваннях сучасності може стати символом ожилих емоцій. Який посил несе сновидіння, коли приснився сміття?

В сонник XXI століття смітник трактується, як боязнь сновидіння зіткнутися з чимось, невідворотно прийдешнім. Смітник у снах говорить про гнітюче настрої. Якщо мотлох уві сні довелося помсти жінці, до розриву з близьким, людиною, дуже болючим. Коли вона це сміття стала палити, віщує раптову втрату родича.

Раптом сновидицей стала вимітати сміття за поріг, це закликає її до пориву відносин. Може на перших порах це буде боляче, але необхідно. Тому як вони корисливі та нещирі.

Бачити уві сні відро для сміття і копатися в ньому, перебираючи сміття, говорить про готовність сновидіння зробити роботу над помилками.

Циганка Серафима в своєму сонник говорить, якщо сновидицей в своєму будинку підбирає сміття в відро руками, виносить його палити, потім ретельно витирає пил на підлозі, це говорить про відхід в минуле тяжких спогадів розлуці.

Заносити відро зі сміттям у будинок, вказує на помилки сплячого. Він зациклений на утопічних і сміттєвих ідеях.

Якщо уві сні сплячий намагається палити свічки, приглушити помийних запах, значить ситуація вельми посилилася і доведеться йти на крайні заходи.

Якщо пощастило вимітати попіл, все пройде благополучно.

Якщо мотлоху було багато, доводилося забирати відро за відром, у дворі набралася ціла купа і ви стали її палити, то ви лише створили видимість, що проблема вирішена. Насправді ж ви її трохи приглушили. Ось якщо цю купу мотлоху ви стали палити на звалищі, це повне рішення проблеми.

Сміття в воді віщує сварку, яку спровокують плітки.

Про здійсненні бажань говорить сон, де спалювати сміття в багатті йшли люди з усіх боків. Масове дійство уособлює благі наміри.

Уві сні мести вулиці довелося великій кількості народу, як на суботнику, і піднімалася пил, це віщує плітки, дуже заплямували репутацію. І це стане загальновідомо.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: