Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться смородина?

До чого сниться смородина?

Зміст:

Сонник Смородина

Сни, в яких нам є приготована їжа або овочі, фрукти, ягоди в неприготована вигляді не рідкісні. І кожна ягідка, фрукт або овоч має своє значення. До чого сниться смородина?

Бачити уві сні ягоди смородини

Найголовніше, на що радять звертати увагу абсолютно все тлумачі — пора року, коли вам довелося бачити уві сні смородину. Вважається, що якщо подібне бачення відвідало вас в сезон цвітіння кущів, або дозрівання ягід, то він фактично не має ніякого підтексту. А ось якщо ви побачили подібне сновидіння не в сезон, то, швидше за все, вас чекає незвичайна подія.

Що робили зі смородиною по сонником

Якщо наснилася смородина

Для того, щоб стовідсотково дізнатися, віщує вам що-небудь дане сновидіння, просто постарайтеся згадати всі деталі вашого нічного бачення. Як правило, ті сни, що несуть важливу пророчу інформацію, запам’ятовуються детально. А ті, що не мають ніякого посилання — забуваються відразу ж після пробудження.

Сонник Міллера

Сонник 21 століття

Тлумач Лонго

Як розглядають подібні сни в різних країнах

Англійці вважають, що кущі смородини суто позитивний сон. Він віщує сновидцу відданість близьких людей і щастя в житті. При цьому щастя буде у вас саме в тій сфері, яка є для вас першорядної. Якщо ви хочете велику і дружну сім’ю, то бачення обіцяє вам здорових, слухняних і обдарованих людей. Для трудоголіків, обіцяє престижну і цікаву роботу. Для підприємців — висновок прибуткових угод.

Позитивне тлумачення сну

Кущ смородини, повний дозрілих ягід, тлумачиться як отримання всіх життєвих благ, без особливих зусиль з вашого боку. Вже незабаром доля почне обдаровувати вас подарунками, головне не пройти повз них.

Обривати кущі, і відразу ж їсти ягоди — у вашому будинку поселиться радість і веселощі. І станеться це вже в доступному для огляду майбутньому.

Спалювати кущ — ваші справи підуть в гору.

Куштувати ароматне смородинове варення — заімеете впливового спонсора.

Негативні прогнози

Колір ягідки

Важливо, щоб ви запам’ятали, якого кольору була ягода. Тлумачі вважають, що чорна смородина, як правило, обіцяє неприємності. Червона, пов’язана з любовної сферою. Жовта, відповідає за матеріальну сторону життя. Біла, позначає придбання духовних знань. Зелена, говорить про необдумані вчинки, що згодом можуть сильно нашкодити.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: