Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сніг білий чистий?

До чого сниться сніг білий чистий?

Зміст:

Сонник сніг білий чистий

Сніг, це символ натхненна і поновлення, це символ безмовності і порожнечі. Сніг асоціюється зі свіжим духом.

Символіка снів

Колір снігу, білий, трактується двояко: він ніби не має кольору і з’єднує всі кольори в світловому спектрі. У Біблії цей колір означає невинність, просвітленість. У сновидіннях поява снігу трактується як заклик до нового старту, нового погляду на реальність. За рогом сновидіння очікує новий світ.

Альтернативні трактування

Популярні сонники обіцяють, що біди і хвороби обійдуть ваш будинок стороною, якщо приснився чистий сніг. Дізнаємося трактування з різними нюансами.

Сонник Міллера

Примарилися тануть снігові замети, значить всі ваші страхи зміняться радістю.

Якщо приснився сніг

Сталося уві сні потрапити в заметіль, означає що будете розчаровані і засмучені отримавши не ті результати, яких очікували дуже довго.

Їсти сніг уві сні, до краху надій.

Брудний, давній сніг вкаже на смирення і примирення з презирством вас з боку зарозумілого людини.

Вказує сонник Міллера, милування здалеку сніговими верхівками гір уві сні, вказує на незаслужений вами успіх, що втілилися честолюбних планів.

Бачити в снах крізь вікно, що падає густий і великий сніг, пророцтво розмальовки з коханою, яка посилиться через фінансову скруту.

Кататися на санях по засніжених стежках, значить наяву доведеться люто відстоювати коханого.

Гра зі сніжками пророкує судову тяжбу з безсоромними родичами, яка буде успішною, якщо ви досить обгрунтуєте вашу позицію.

Сонник Ванги

Значення снів, де сновидец міг йти по снігу, закликає до необхідності визнати свої гріхи і покаятися в церкві.

Образ брудного пухкого снігу у снах передрікає важкі випробування, які пов’язані зі зрадою близької людини. Це завдасть шкоди вашій честі.

Тлумачення образу хуртовини уві сні вказує на безтурботне і безбідне життя.

Вагоме тлумачення снів, де ви чистили стежки, які занесені снігом, дає сонник. Це говорить про значну місії, з якою ви прийшли в цей світ. Вам призначено вислуховувати визнання людей і підказувати їм, радячи.

До чого наснилося ліпити снігові фігурки? Вказує на вашу схильність перебільшувати досягнення. Потрібно бути реалістичніше і щире.

Сонник Фрейда

Йти під густим снігом

Психоаналітик, як завжди, є оригінальним. Сніг уві сні уособлює сім’явиверження, і як наслідок, запліднення.

Якщо уві сні жінці довелося йти під густим снігопадом, це відображення її бажання мати малюка. Для чоловіка тлумачення таких снів вказує на його схильність до онанізму.

Ховатися від снігопаду, дівчині або жінці вказує на її страх перед небажаною вагітністю, для чоловіка трактування сновидіння свідчить про його труднощі з потенцією.

Величезні замети, або гори зі сніговими верхівками відображають обопільне бажання подружжя мати малюка.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування не багато чим відрізняються від попередніх. Сніг у снах вони вважають сприятливим знаком. До чого може снитися сніг, дізнаємося з сучасних сонників.

Сонник Цветкова

Чистий сніг примарилося обіцяє романтичне побачення. Йти по засніженій алеї обіцяє зміни в житті. А ось бігти — обіцяє розчарування і перешкоди в любовних відносинах.

Примарилося пурга обіцяє несподіване завершення складних справ.

Припорошені снігом гілки дерев обіцяють вигоду в розпочатому підприємстві.

Наснилося, що ви розтиралися снігом, значить незабаром ваша мрія реалізується.

Сонник Хассе

Якщо впали в замет

Бачити себе, крокуючим по снігу, остерігайтеся біди і неприємностей. Але тане, він обіцяє шикарні перспективи.

Трактування снів, де сплячий впав в замет, передрікає проблеми в справах.

Ліпити сніговика, значить отримати хороші вести від коханого.

Сонник Лоффа

Сталося уві сні йти по сніжних дорогах босоніж, обіцяє що сезонні епідемії обійдуть сновидіння стороною.

«Летючі великі пластівці попереджають про раптовому захворюванні (апендицит, отруєння), яке призведе до госпіталізації.»

Сірий сніг мариться до оздоровлення не тільки тілесному, а й душевного.

Граючий в сніжки сновидец повинен бути обізнаний про загострення хронічних недуг.

Сюжети сновидінь

Снігові сюжети, завжди яскраві, прекрасно запам’ятовуються, можуть нести таємний сенс. Вони можуть обіцяти зміни, внутрішню відчуженість, приховані наміри. Хто ж не задається питанням до чого білий — білий сніг сниться мені ночами? Розберемо подробиці:

До чого сниться, що сплячий замітав свої сліди на сніговій стежині? Значить сновидіння терзають підозри, мучить занепокоєння і є величезна небажання спілкуватися з давніми знайомими.

Сталося бачити у снах, як розтоплювали вогнем сніг, попереджає про чималі зусилля, які потрібно буде докласти, щоб добитися вагомих результатів. Швидкого прибутку не вийде.

Кучугури в літній період обіцяють низку невдач.

Якщо бачили як танув сніг

А до чого сталося бачити багато падаючого снігу в спекотний літній день, він був іскристий, пухнастий, очікуйте приємну новину. Посил таких снів прекрасно відображає текст пісні «Білий — білий сніг сниться мені ночами». Це означає у сновидіння передчуття, що марить заметіль понесе всі біди з собою і дозволить почати життя з чистого аркуша, залишивши чисте поле для гри уяви і налагодження відносин. Пісня відображає натхнення автора, так само як і снігу у снах уособлюють творчий і душевний підйом.

Бачити танення снігів навесні пророкує налагодження відносин з коханим, більш того, вихід їх на новий рівень.

Бачити, як навесні, талі струмки перетворюють землю в дощове місиво, а вам важко і противно йти по ній, готуйтеся до неприємних змін. Але вони короткочасні.

Трапляється бачити в мріях багато чистого білого снігу восени. Пухнастий, він покривав багряні крони дерев, радуючи око. Сновидінню пощастило йти цим мальовничим коридору і насолоджуватися картиною невідомого художника. До чого сняться такі види? Це уособлення вашого сексуального потягу. Сюжети подібних снів обіцяють благополуччя і спокій в родині.

Сюжети снів, де сталося бачити, що сновидець пробирається по глибокому щільному снігу, трактуються як глобальні ускладнення у відносинах з коханим.

До чого приходять картини зі снів, де сплячий йшов по незайманому, засніженому полю. Значить у вашому житті немає близьких відносин з представниками протилежної статі.

Цікавий факт

Якось молодому лікарю з Німеччини Ребанну Е. примарився сон, де йому довелося йти по неймовірно казковим сніжним пагорбах. В самому кінці шляху, йому вдалося бачити прекрасне статуя. Він відчував, що воно могло ожити, потрібно встигнути дійти до нього. Однак сон був обірваний, лікар прокинувся. До чого лікаря сталося бачити такий сон, що це значить, він дізнався пізніше. До доктора приходили друзі за порадами, навіть коли той був хворий, щоб не було відчуття марності. Одного разу, під час візиту знайомої, він помилився, давши неправильний склад мікстури. Жінка померла. Дізнавшись про це, лікар зійшов з розуму і незабаром помер. Ця трагедія сталася через тиждень після сну.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: