Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сніг навесні?

До чого сниться сніг навесні?

Зміст:

Сонник Сніг Навесні

Природні явища, побачені уві сні — серйозні і знакові сновидіння. І якщо дощ в нічних мареннях розтлумачується детально, то зрозуміти до чого сниться сніг навесні, набагато важче. Думки сонників різні — від виключно позитивних, до різко негативних.

Якщо приснився сніг, який переливається всіма кольорами веселки на теплому сонечку, значить, сновидцу чекають позитивні зміни в житті. Спостерігати за великими красивими пластівцями, які мірно падають — можете братися за будь-який проект, він обов’язково буде успішним.

Білий чистий сніг часто пов’язують з чистотою і добрими помислами. Якщо він м’який, пухнастий і тільки що випав на землю — значить, ви внутрішньо готові до змін. Вони відбудуться скоро і обов’язково вас порадують.

Що кажуть сонники

Якщо приснився сніг навесні

Єдиної думки з приводу таких снів немає. Одні кажуть, що це знак добрих змін, особливо, якщо нічні марення супроводжувалися приємними відчуттями. А інші застерігають від охолодження у відносинах, аж до повного їх розриву.

Древній сонник Велеса

Створюваний протягом століть древній сонник слов’ян говорить про те, що сніг сниться до сміху. А якщо уві сні він танув, і було видно, як виростають перші весняні квіти — такий сон вважався вкрай сприятливим знаком. Він обіцяв хороший урожай, розплід худоби або вигідний шлюб. Подібна нічна мрія толковалась окремо для жінок і чоловіків.

Бачити сніг для чоловіка

Йти по засніженій вулиці і бачити великі кучугури уздовж дороги — серйозна діяльність, яка буде ускладнюватися різними перешкодами. Можливо, вам доведеться багато подорожувати і укладати торговельні угоди.

Якщо чоловікові наснилися замети

Сніг в жіночих снах

Для молодих дівчат сніг, побачений навесні, може означати марність надій і нездійсненні мрії. Особливо, якщо вона милувалася, як великі пластівці падали з світлі нічних ліхтарів. Бачити, як перші квіти пробиваються крізь товщу покритого тонкою кіркою снігу — гарне здоров’я і можливість безперешкодно зачати.

Сонник Міллера

Якщо сніг лежав на траві

Заснований на глибокому психологічному аналізі сонник Міллера, вважає, що сніг приходить уві сні тоді, коли з’являється пролом у відносинах між людьми. Це свого роду охолодження почуттів. Але воно виникло не від того, що хтось чинить погано, а лише тому, що відносини існують вже довго.

Сонник Фрейда

Заснований на агресивних і сексуальних теоріях сонник Фрейда говорить про те, що сніг означає внутрішню незадоволеність. Найяскравіше вона виражається в статевій сфері. Іноді сновидец думає, що він абсолютно не є спроможним в ліжку. Але гірше того, такий стан речей його повністю влаштовує.

Власні відчуття

Якщо сон був красивим

Ставлення людей до зими і холоду може бути дуже різним. Але прекрасні зимові пейзажі нікого не залишають байдужими. Тому, для тлумачення нічних мрій, в яких фігурує сніг, важливо пам’ятати:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: