Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сніг влітку?

До чого сниться сніг влітку?

Зміст:

Сонник Сніг влітку

Певне коло вчених вважає, що сновидіння можна «замовити» вдаючись до різних технік. Але більшість схиляється до думки, що ми не маємо впливу на дану сферу. Сновидіння приходять самі по собі, часто ми бачимо образи, які абсолютно нічим не пов’язані з нашим повсякденним життям.

До чого сниться сніг влітку

З деякими символами ми знайомі, і хоча б віддалено представляємо, яке тлумачення вони мають. Але іноді сценарії сну нам абсолютно нічого не говорять.

Тлумачення сонників про сніг серед літа

Для таких випадків, створені тлумачі снів, які можуть роз’яснити те чи інше нічне бачення. Серед сотні існуючих сонників, ми пропонуємо кілька самих правдивих і точних.

Сонник Меридіана

Даний сонник розділяє тлумачення в залежності від того, якої статі сновидец.

Жінці білий сніг, що випав у сні обіцяє сексуальний потяг до певного індивіду, а також відмінне здоров’я, і ​​приємні звістки.

Чоловікові ж — невитрачену сексуальну енергію. Сновидіння чекає спокійне життя в повному достатку.

Якщо приснився сніг влітку

Жіночий сонник

Приснився сніг за вікном, який летить великими пластівцями — сварка з близькою людиною, матеріальні складнощі.

Якщо посеред літа налетіла буря, і ви заплуталися в снігах, не можете знайти вихід — вас чекає ціла низка неприємностей. На жаль, цей період буде досить тривалим.

Сонник Езопа

У ясний льотний день побачити багато снігу — доля приготувала вам несподіваний сюрприз. Те, як обернеться ваше життя, приємно здивує вас.

Інше тлумачення компетентних джерел

До чого сниться багато снігу

Снігові замети уві сні, до яких ви побоюєтеся підійти — в реальності ви досить обережна людина. Завжди спочатку довго обмірковуєте, і лише потім робите. Така поведінка в подальшому зможе уберегти вас він непередбачених і нераціональних фінансових витрат.

Якщо подібне бачення відвідало молоду дівчину, то вона занадто недовірливо відноситься до свого молодого чоловіка. Звичайно, завжди бути на чеку — це позитивна риса. Але, з іншого боку, ви можете втратити свого партнера через необґрунтованих ревнощів і постійного пресингу.

Кучугури снігу знаходяться буквально всюди — вас чекає стабільний заробіток, який допоможе вам бути матеріально незалежним.

Сильний снігопад, під час якого моментально досвідчене замети — до яскравих, позитивних і кардинальних змін в житті.

Чистий або брудний сніговий покрив

Приснився сніг не першої свіжості, в такому випадку практично кожен сонник обіцяє неприємності наяву, зрада близької людини, неполадка зі здоров’ям, фінансові складності.

А ось білий сніжок — ознака відмінного самопочуття сновидіння.

Який був сніг

Іноді в сонниках можна знайти передбачення наступного змісту. Брудний сніговий покрив серед ясного літнього дня — до сварок в сімейному колі, які розгоряться через непорозуміння. Якщо ви бачили подібне, приступайте до аналізу, адже краще припинити всі неприємності в корені, поки вони не наробили біди. Крім того, постарайтеся тримати себе спокійно, адже витрачаючи свою енергію на дрібниці, ви нікому не зробите краще.

А ось, для молодих дам брудний сніг, обіцяє завоювання вподобаного вам чоловіки.

Інші передбачення

В цілому сніг може обіцяти багато радощів і бід. Найголовніше, прислухайтеся до своєї інтуїції, адже сонники, це лише попередження. Якщо ви прислухаєтеся до даних вам порад, то зможете уникнути біди, або ж примножите позитивні прогнози.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: