Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться собака кусає за руку?

До чого сниться собака кусає за руку?

Зміст:

Сонник собака кусає за руку

Справедливо вважається, що собаки — найкращі друзі людини. Їх добрі очі і відданий характер нікого не можуть залишити байдужими. Часом вони є найвірнішими істотами в нашому несправедливому, повному підлості і обману світі.

Складно уявити, що звір, очі якого сповнені добротою, здатний на будь-яке прояв агресії. Однак в житті, як і уві сні, можливі різні варіанти. До чого сниться укус собаки за руку? На це питання дадуть відповідь знамениті провісники і психологи.

Пол сновидіння

Якщо собака вкусила за руку уві сні

Найчастіше нас відвідують різні явища, де собака кусає уві сні не тільки за руку або ногу, а й за інші частини тіла. Для кожного випадку є своє тлумачення і в першу чергу необхідно визначитися зі статтю і віком сновидіння.

Жінка

Представницям прекрасної статі слід побоюватися атаки з боку близького оточення. Який характер мало напад? Якщо приснилося, що тварина буквально вибігла з-за рогу і вчепилася в палець або зап’ястя, то і зовнішня небезпека може бути хаотичною і спонтанною.

Однак в тому випадку, коли у собаки були добрі очі, і вона завела Вас в незнайоме місце, де чекало багато озлоблених хижих звірів, то слід чекати зради з боку близького родича.

Сниться тварина, яке захищає Вас від нападок? Можете розраховувати на людину, яка за будь-яких обставин буде на вашому боці.

Чоловік

Наснилося, що вкусила собака за руку? Сильна стать повинен затурбуватися про свої справи в робочій сфері. Конкуренти, суперники і просто недоброзичливці жадають Вашого провалу і краху. Вони підуть на все, щоб перешкодити успіху і визнання. Якщо собака кусає уві сні не тільки за руку, але і за палець, ногу і передпліччя, то варто задуматися. Ймовірно, людей, які бажають Вам зла, набагато більше, ніж Ви припускаєте.

Юна дівчина

Якщо собака кусала дівчину

А ось незаміжньої дівчини слід звернути увагу на своїх кавалерів і потенційного обранця. Подібна картина сниться до обману і зради, тому варто перевірити, наскільки чи чисті наміри Вашої другої половинки.

Якщо дівчині зовсім недавно пощастило вийти заміж, то варто придивитися до поведінки новоспеченого чоловіка. Велика ймовірність того, що він був не до кінця відвертий з Вами до весілля. Необхідно викликати його на відверту розмову, де він чесно подивиться в очі і розповість про свої таємниці.

Сонник Міллера стверджує, що якщо Вас покусав собака, слід бути готовим до проблемної ситуації в особистих відносинах, яка може завести в глухий кут.

Хто жертва?

До чого сниться напад, за яким доводилося лише безмовно спостерігати? А може Ви самі були в ролі жертви? Дана деталь допоможе в тлумаченні нічного бачення.

Жертвою були Ви

Досить часто ми стаємо головними героями нічних мрій. Згадайте, як виглядав звір, і які обставини чекали.

Зовнішній вигляд звіра

Зовнішні характеристики надзвичайно важливі і можуть багато розповісти про подальшу долю. Необхідно згадати найдрібніші подробиці, а сонник підкаже, до чого це сниться.

Якої породи була собака

Яку породу довелося бачити уві сні? Дворняга, у якої очі сповнені смутку, або ж грізний ротвейлер?

Яким кольором була собака

Забарвлення тваринного також важлива, як і порода того, що Вам приснилося. Сучасні тлумачі допоможуть визначити, до чого це сниться.

Обставини уві сні

У мріях нас відвідують різні явища, які потребують детального розгляду. Тлумач допоможе визначити, до чого вони сняться.

Бачити напад з боку

Часом в своїх мріях ми виконуємо роль очевидців, а головне дійство дістається іншій особі. Кого довелось бачити на місці жертви? Сонник допоможе розібратися, до чого спостерігати таку сумну картину.

Незважаючи на те, що спіткало явище не віщує добрих подій, не варто впадати у відчай. Нічні бачення попереджають нас про можливі небезпеки, які цілком реально запобігти в реальному житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: