Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться собака кусає?

До чого сниться собака кусає?

Зміст:

Сонник собака кусає

Пес, який був уві сні, уособлює дружбу, перевіреної людини, того, на чию руку допомоги можна покластися. Але, іноді уві сні вона надходить по-дружньому. До чого, буває, сниться напад тварини, або сновидіння в якому собака покусала вас.

До чого сниться зла собака

Звичайно, зле тварина, що кусає, сниться не на добро. Але не варто робити поспішних висновків. Тлумачення снів буде залежати від масті тварини, місця укусу, наявності крові, гавкає тварина, або мовчить.

До чого кусає собака, що говорить сонник

Існує безліч джерел дають вичерпне тлумачення на тему укусів домашніх тварин. Але варто підходити до них вибірково, вивчаючи найправдивіші, на думку споживачів.

Якщо сниться, що собака кусає

Сонник Міллера

На думку Міллера, кусають уві сні тих людей, які з певних причин стають ізгоями в своєму оточенні. Будете персоною нон грата і в сімейному колі, і на роботі, і серед друзів. Подібне тлумачення повинно налаштувати вас на певний нелегкий часовий відрізок, під час якого ви не зможете спертися на руку вірного друга. Вороги можуть скористатися даною ситуацією і сильно нашкодити вам.

Якщо псина ще й гавкає — до всіх інших неприємностей додадуться гнітючі вісті здалеку.

Наснилося, пси гарчать — до плодів вашої праці тихою ходою підбирається інтриган. Людина не тільки хоче заволодіти вашими заслугами, а й по можливості зіпсувати вам життя.

Бачити уві сні погоню скаженої собаки — зберіть всі сили, які знадобляться щоб впорається з майбутніми труднощами.

Сонник Кананіта

Жіночий сонник

Сонник Ванги

Сняться пси, які нападають на вас, кусають — хтось докладе руку до чорної магії, а можливо і самих демонічних сил, що зроблять ваше існування досить важким.

Перемогти уві сні нападників псів — зможете відобразити від себе чорну магію і наклепи. Але, за твердженням Ванги, це станеться за допомогою Бога, до якого необхідно звернутися.

Сонник Езопа

Якщо тварина уві сні гавкає — ваші друзі не справжні, придивіться до них уважніше. Справа в тому, що в очі вам вони говорять одне, а за спиною зовсім інше.

Сниться, що гавкіт повільно затихає — ви зможете розгадати брехливих друзів і розібратися з ними.

До чого гавкає ваша власна собака — ваше міцне матеріальне становище викликає напади злий заздрості у знайомих.

Якщо собака покусала вас — в найближчому майбутньому ви будете вислуховувати претензії одного, щодо ваших недавніх дій.

Велесов сонник

Чути, як пес гавкає — до смерті, пожежі, матеріальних втрат.

Собака кусає до крові — близький друг оклевещет вас. Для дівчини подібне сниться до того, що скоро їй запропонують руку і серце.

На місці укусу не було крові — чекайте біди від чужого, можливо незнайомої людини.

Після подібних снів, важливо згадати, вкусила вас тварина після боротьби, або без особливого опору людини. Саме від цього буде залежати тлумачення. У першому випадку ворожнеча буде відкрита. Але, якщо опору не було — у вас ворог таємний, і ви можливо навіть не здогадуєтеся, що хтось затаїв на вас образу або злість.

До чого людину кусає маленька собачка

Якщо кусає маленька собака

Тлумачення снів, в яких на вас напала маленька шавка наступне. Ви занадто самовпевнені і вважаєте себе непереможним. Така поведінка може в певний момент вилізти вам боком. Після подібних снів варто переоцінити свої можливості більш реально.

Крім того, ви будуєте грандіозні плани, які не збігаються з вашими можливостями. Якщо ви планували найближчим часом грандіозні справи, тлумачі снів радять вам відкласти на час їх реалізацію, адже нічого путнього з цього не вийде.

Сновидіння, в якому собаки кусають за руку або ногу не вас, а вашого знайомого, значить, в реальному житті ви будете отримувати більше неприємностей від цієї дружби, ніж користі і задоволення.

Тлумачення місця укусу

В цілому тлумачі снів поділяють укуси на ці чотири категорії і повністю сходяться на думці. Але, в деяких тлумачів снів можна знайти унікальні передбачення.

Якщо тварина кусає вас за руку під час годування, значить, не всі люди сприймають ваші благі наміри правильно. Багатьох це дратує або по-справжньому злить.

Іноді укус в ногу тлумачиться, як спроби ворогів вибити твердий грунт у вас з-під ніг. Але, якщо ви дали тварині гідну відсіч, то підступи ворогів ні до чого не приведуть.

Тлумачення кольору і розміру тварини

Якщо чорне тварина означає найлютіших ворогів з далекого кола знайомств, або взагалі незнайомих. Те біла собачка, це ваш близький друг, можливо навіть родич.

Якщо уві сні напала велика особина — то біди варто чекати від впливових людей, що займають чільне місце в суспільстві. Якщо собака не велика — то, подібне сниться, як правило, до дрібних негараздів, непорозумінь.

Багатьма сонниками вважається, що укус великий особини говорить про те, що ви занадто сильно сподіваєтеся на заступництво нікого людини. Але, він не завжди прийде вам на допомогу, зрозумійте це, поки не стало пізно.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: