Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться собака в крові?

До чого сниться собака в крові?

Зміст:

Сонник Собака в крові

Собака друг людини. Цю фразу ми чуємо тисячу разів протягом життя. Це улюблена домашня тварина багатьох людей. Але ця тварина не завжди миле й гарне, іноді, воно буває агресивним, кидається на людину, кусає. Часом воно викликає жалість, так як страждає від людської жорстокості.

Сниться криваве тварина

До чого сниться собака у власній крові, або тварина, що сильно покусала вас? Допоможуть тлумачі снів, які знаходяться у вільному доступі.

До чого приснилася закривавлена ​​собака по сонником

Часто можна зустріти тлумачення про те, що поранена собака обіцяє сплячій людині зустріч з кровним родичем або ж людиною, яка буде повністю підтримувати ваші погляди.

Хоча існують деякі нюанси, щоб розібратися в них, необхідно переглянути кілька сонників.

Сонник Феломена

Символіка образу собаки

Сонник Астромерідіана

Сонник Езопа

Остерігайтеся грабежу

Сонник Медеї

Сонник Ванги

Сонник Хассе

Сонник Міллера

Якщо кров була ваша від укусу собаки

Якщо уві сні вас вкусила чотирипала, то вас чекає скандал, як на роботі, так і вдома.

Собака кусає кота — вам не пощастить у коханні.

До чого уві сні тікати від скаженої тварини, яке кусає — щоб не втратити своє суспільне становище вам необхідно зібрати всі свої сили. Але сонник вважає, що якщо ви змогли від неї втекти, то зможете стійко відобразити всі нападки недругів.

Як розглядають кров тварини різні національності

Стародавні перси вважали, якщо бачити уві сні закривавлене тварина, то варто прийти в повну бойову готовність, так як вороги готуються до наступу і незабаром оголосять відкриту війну.

Мусульмани вбачають в такому сновидінні перемогу над ворогами.

Згідно з українськими повір’ями, собака уособлює ворога. Якщо кров на тваринному буде його власна, значить, ви отримаєте перемогу. Кров ваша, так як був укус, то ви втратите в сутичці з недругами занадто багато.

Що означає поранена або мертвий собака

Поранена тварина, це ваш друг, який потребуватиме допомоги. Сновидіння готує вас заздалегідь, від швидкості вашого реагування залежить не тільки добробут одного, але і його життя.

Поранена, закривавлена ​​собачка може також обіцяти вам розбрат у взаєминах з близьким другом. У вас почнуться непорозуміння і конфлікти.

Хвора тварина, в крові, говорить про назріваючий конфлікт на сімейному фронті. Вам варто більше уваги приділяти близьким людям, цікавитися їхньою думкою та інтересами. Таким чином, ви зведете до мінімуму напругу у вашій родині.

Якщо поранена була непроста собака, а ваш домашній вихованець, то ви понесете збитки, яких зазнає з вини домочадців.

Якого кольору була собака

Тлумачі радять максимально сконцентруватися і постаратися згадати забарвлення тварини, якщо собака приснилася вам мертва:

Бачити свою кров на морді собаки, так як вона вас вкусила

Якщо уві сні тварина кусає вас, то важливим моментом вважається частина вашого тіла, на яку припав укус:

Дуже важливо бачили ви кров, під час того як тварина вас кусає. Адже якщо укус був без крові, значить, шкоди вам бажають малознайомі люди. Якщо ж собака вкусила до крові, то чекайте підлості від кровного родича або найближчого друга.

Деякі сонники розглядають сновидіння, в якому собака вкусила вас за ногу, як застереження. Ви пішли не тим шляхом, робите неправильне справу. Але у вас є шанс зупинитися, подумати і прийняти правильне рішення.

Ще сонник стверджує, що якщо укус отримали ви самі, то вам доведеться пережити важкий період в житті. Якщо ви бачили, як тварина кусає іншу людину, то саме він принесе вам багато клопоту.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: