Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться собака?

До чого сниться собака?

Зміст:

Сонник собака

Собака — дуже важливий і цікавий символ сновидінь. Це одна з тварин пантеону китайських покровителів року, а значить, вона має якусь магічну силу і впливом на долю. Також воно стало другом і захисником людини вже багато століть тому. Зрозуміти, до чого сниться собака, дуже легко власникам цієї тварини, і досить важко розгадати яскравий образ пса тим, у кого ніколи його не було.

Якщо наснилася собака, можна очікувати вірності і відданості друзів. Основне символьне значення — захист, заступництво, допомогу в будь-якій ситуації. Практично всі популярні джерела, пояснюючи, до чого сниться собака, однакові в своїх думках — це позитивний образ дружби і допомоги в біді.

Бачити уві сні собаку, яка живе в будинку, значить отримати якісь новини. Основний сюжет сну підкаже, хто стане джерелом інформації, і порадує або засмутить вона господаря пса. Іноді сни про основне улюбленця вдома можуть просто говорити про те, що ви занадто багато думаєте про нього, або переживаєте про його стан здоров’я.

Якщо наснилася собака

А до чого сниться собака тим, у кого ніколи її не було? Ось саме до таких снам потрібно поставитися найбільш уважно, і тлумачити їх потрібно поступово, беручи до уваги всі важливі символи снів. На що потрібно звернути увагу в першу чергу:

Оскільки пес (як і вовк) символ практично однозначний, то саме деталі допоможуть найбільш точно розтлумачити, до чого сниться собака. Важливо пригадати якомога більше моментів з сюжету, коли довелося бачити уві сні собаку, — тоді прогноз на найближче майбутнє буде детальним і конкретним. Використовувати для посимвольного тлумачення можна будь-які сонники, доступні онлайн.

Зовнішній вигляд

Те, як виглядає пес, допоможе зрозуміти, до чого сниться собака в загальному. Якщо вони світлі — значить, скоро відбудеться зустріч з хорошим другом, відносини з яким у вас просто чудові. Темна — говорить про деякі недомовках між друзями. Величезна — високе положення хорошого знайомого. А худа або брудна означає, що вашому другу терміново потрібна допомога, але він не хоче вас обтяжувати своїми проблемами.

Тлумачення за породами

Для любителів цих тварин не секрет, що для кожної породи є якісь характерні повадки. Вони також мають значення для тлумачення, до чого сниться собака. Чистопорідний пес зі снів означає значне фінансове становище. А бездомний «дружок» — знайомого, який часто користується вашими послугами.

Вівчарка

Якщо наснилася вівчарка

Дуже віддана і чуйна вівчарка означає вірного і надійного друга. Вона, як і вовк, символізує силу, владу і могутність. Будучи сторожовим псом, вівчарка (вовк в подібному сні буде тлумачитися точно так же) може накинутися на будь-якого, хто посмів перетнути собачу територію.

Якщо вівчарка (або вовк, якого уві сні тримають за холку) будинку на прив’язі — це означає, що у відносинах з хорошим другом ви граєте роль покровителя, говорить сонник Ванги. Він це підсвідомо відчуває, і в потрібний момент ви зможете переконатися в тому, що і на нього можна покластися в будь-який момент.

Орієнтуючись на колір шерсті — вівчарка темна, з рудими підпалинами, можна говорити про те, що ваш близький знайомий має на вас серйозний вплив. Але тут важливо дивитися на свої відносини з псом. Якщо уві сні він дозволяє себе гладити, пестити, відкрити пащу і подивитися в якому стані зуби — значить, це ваш вірний друг і приятель.

У разі, коли вівчарка гарчить і скалить зуби на вас — краще бути подалі від усіх друзів. Той, хто був з вами в найкращих стосунках, може зробити вам боляче і зрадити.

Пудель і такса

Якщо приснився пудель

Пудель і такса, побачені уві сні, символізує веселих і легких в спілкуванні особистостей. Але якщо пудель, це весела іграшка, то такса, будучи мисливським собакою, може бути досить небезпечною, особливо якщо уві сні вона скалить зуби або голосно гарчить.

Якщо забарвлення пуделя блакитна, а він весь у кучерявою вовни, лащиться, і дозволяє себе гладити і брати на руки — значить, незабаром відбудеться зустріч з дорогим і приємним у спілкуванні іншому.

Ваші стосунки тривають вже давно, і пудель символізує вірність і відданість при тому, що ніяких недомовок або дележек між вами не було. Грайливий пудель значить, що навіть при труднощах або гострих кутах в спілкуванні, один практично завжди вам поступався, і фінансові питання ніколи не ставали між вами.

Такса тільки зовні схожа на яскраву блискучу іграшку. Вона норовлива, а її зуби мають таку ж потужність, як зуби, які стискає на шиї жертви вовк. І її маленькі розміри є винятковим перевагою — ніхто не очікує смертельного стрибка від милого грайливого пса.

Руда такса означає обман, а чорна — заздрість. Якщо собака ласкава і приємна, стрибає на коліна, дозволяє брати себе на руки — значить, скоро ви дізнаєтеся приємну новину від старого знайомого. Спілкування буде яскравим і досить значущим для вас.

Хаскі

Якщо уві сні була хаскі

Дуже приваблива хаскі, яка виглядає як справжній вовк означає силу і могутність. Красива і густа шерсть хаскі може вказувати на значне фінансове становище, а розмір собаки — на високе положення в суспільстві.

Якщо вам сниться, що хаскі — ваш пес, тим більше, якщо він в наморднику, то це практично те ж саме, що і приручений вовк — могутність, серйозний вплив і високе положення в суспільстві.

Дівчині бачити, що голова хаскі лежить на колінах, її очі добрі, вона виляє хвостом і дозволяє себе гладити і розкривати пащу, щоб подивитися зуби, і визначити вік — це відмінний знак. Це дикий вовк, ватажок, який потрапивши в ніжні руки, став лагідною песиком, що тане від любові і ласки.

Якщо пес скалить зуби, як вовк, робиться агресивним або шаленим — поганий знак. Друг може усвідомлено доставити вам неприємності. Сон, в якому зуби пса (в цій ролі також може бути і вовк) стиснулися на вашій шиї — дуже поганий. Він означає, що ви зазнає серйозної поразки. Приниження, яке завдасть вам дуже близький друг, може бути публічним, а фінансові втрати від зради дорівнюють краху справи усього життя.

Дог

Дивовижна собака дог — означає добробут і положення в суспільстві. Дог зі снів може означати ваше високе естетичне сприйняття навколишнього світу. Якщо уві сні у вашому будинку живе дог, значить, ви займаєте дуже високе положення в суспільстві, при цьому воно де-факто, є спадковим.

Дог, який уві сні скалить зуби і не дає пройти — означає серйозні перешкоди бюрократичного характеру. Вам доведеться не один раз оббивати пороги цього «паперового» начальника, але поки все документи не будуть оформлені ідеально, ви бажаного не доб’єтеся.

Якщо дівчині приснився дог, голова якого лежить на її колінах, значить, вона незабаром вийде заміж.

Її чоловік буде вище за соціальним станом, ніж вона. Це не означає, що шлюб буде щасливим, бо дог зі снів вказує на завищені вимоги чоловіка до своєї дружини.

Заміжній жінці дог сниться як прояв її прагнень до елегантності і аристократизму. Тримати його в будинку — познайомитися з представником богеми, який стане її коханцем.

Чоловікові, якому сниться слухняний дог на повідку або в наморднику — сон обіцяє добробут і значну керівну посаду. Але для цього, доведеться сконцентрувати всі свої сили і можливості.

Людина і собака: хто чий господар

Що робили уві сні

Бути в одному зі снів господарем великий собаки, значить ваш друг — людина з високим становищем у суспільстві. Чим густіше шерсть, чим більше голова, чим страшніше зуби — тим більше владний і могутній ця людина.

Взаємодія з собакою

Бувають звичайні споглядальні сновидіння, коли доводиться просто дивитися, що собака з снів робить. Вони дуже інформативні, тому що дозволяють визначити наміри найближчих вам друзів.

А ось якщо сниться взаємодія з твариною — тут вже набагато простіше отримати тлумачення до чого сниться собака, зокрема, тому тлумачення буде включати також і наміри сновидіння.

Споглядання поведінки тварини

Що робила собака у вашому сні

Коли собака зі снів поводиться цілком природно (в сенсі, по-собачому): бігає, гавкає, пісяє, какає, спить — ці дії відображають майбутні вчинки. І якщо вони звичайні, собачі — значить, практично ніяких змін у відносинах між вами і близьким оточенням не буде. Коли ж дії пса агресивні: він кидається, кусає, гарчить і скалить зуби — це поганий знак. Відбудуться не просто зміни в стосунках, але і їх погіршення, аж до розриву.

Активний вектор дій

Які були події

Коли сниться не просто образ собаки, а й свою поведінку, яке якось впливає на її поведінку — значить, ви не просто сподіваєтеся на долю, а й є активним творцем власного щастя. Активне спілкування з псом, особливо тим, якого за сюжетом сну доводиться тримати вдома, дуже хороший знак. Він говорить про те, що ви відкрита людина, на якого завжди можна покластися.

Що кажуть популярні сонники

Ось що говорить практично кожен популярний сонник: собака, побачена уві сні, символізує одного або помічника. Сюжетний сон, в якому багато деталей, потрібно аналізувати в комплексі. Якщо наснилася собака, яка кусає, потрібно бути дуже уважним і остерігатися помилкових друзів.

Древнє тлумачення практично не змінилося. Сучасні говорять про вірності, відданості, і лише один з італійських авторів говорить про те, що ця тварина може символізувати батьківську владу. Щось схоже є в тлумаченні Фрейда, але він вважає, що будь-яка собака зі снів символізує дитини.

Пояснення Ванги схоже на звичайне символьне. Болгарська провидиця орієнтується на масть і поведінку тварини. Загалом, тлумачення Ванги досить песимістично і більше орієнтується на активну дію, яке виробляє уві сні або людина, або сама тварина.

Єдиний сонник, доступний нам онлайн, який вважає собаку вкрай негативним символом — це мусульманський. У цих народів собака вважається нечистою твариною, це слово, вимовлене з особливою емоційним забарвленням, вважається лайливим. А сама тварина, побачене уві сні, обіцяє неприємності, брехня і зрада.

Сонник Фрейда — опіка над дитиною

Собака символізує дитини

Тлумачення німецького психотерапевта Фрейда традиційно для нього. Ось що говорить його сонник: собака, побачена уві сні, як і всі дрібні тварини, символізує дітей. Це можуть бути як діти сновидіння, так і, в принципі, абсолютно чужі діти, з якими йому доведеться зіткнутися в реальності.

Давня українська сонник (мала книга Велеса)

З давніх часів собаку вважаю символом дружби та товариства. Тому зрозуміті, до чого сниться собака, просто — пес, что приходити уві сні, попереджає про Зустріч з давнім знайомого. Коли ж уві сні тварина агресивна, кусає або нападає — значення сну змінюється практично на протилежних.

Щоб отріматі максимально точне пояснення, до чого сниться собака, важліво згадаті максимально можливий Кількість деталей, что довелося Бачити уві сні.

Такоже, аналізуючі, до чого сниться собака, важліво загадаті Власні емоції та почуття. Як і справжнього перейматіся частиною та самопочуття тварини — це гарний знак того, что ві є ЛЮДИНОЮ слова, надійнім партнером и товаришем. Віддаті Власний собаку іншій людіні — мати здатність до зради.

Тлумачення Ванги — спілкування

Людина уві сні бачить не просто символи або картинки, які змінюють один одного. Це активна робота підсвідомості, воно вловлює дуже тонкі моменти, які проаналізувати свідомо просто неможливо. Тлумачення Ванги найчастіше орієнтується на психологічну сферу, і особистісне взаємодія, на яке уві сні здатна людина.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: