Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сокира?

До чого сниться сокира?

Зміст:

Сонник онлайн сокиру

Примарилося в сновидінні сокиру, як правило, обіцяє сновидцу гідну винагороду за виконану роботу. Досить часто об’єкт сну має різноманітну трактування, тому для отримання максимально точної розшифровки потрібно особливу увагу звернути на те, які дії ви робили з сокирою і як він виглядав. Найчастіше саме найдрібніші подробиці бачення роз’яснюють, до чого сниться сокиру.

Пол власника сокири

Сокира уві сні

Як стверджує цілителька Євдокія, бачення, в якому ви побачили жінку, що тримає сокиру обіцяє зустріч з представником протилежної статі. Єдиним недоліком, якого буде скромне матеріальний стан. Чи зможете ви змиритися з цим вирішувати вам.

Сновидіння, в якому вам довелося щось рубати, віщує важку роботу. Такий сон може приснитися як чоловікові, так і жінці — його трактування для представників будь-якої статі буде однаковою.

Сновидіння, в якому чоловік тримає топорище в руках, як правило, свідчить про своєрідні сексуальні схильності сновидіння. Тлумач Езоп трохи інакше трактує таке бачення.

Провісник стверджує, що чоловік з сокирою — це знак, який свідчить про гостру необхідність докласти максимальних зусиль, щоб досягти бажаної мети. Заміжній жінці чоловік з сокирищем в руках передрікає погіршення відносин з другою половиною.

Як говорить Велесов сонник, сокира є явним знаком того, що в недалекому майбутньому в житті сновидіння з’явиться вірний товариш.

Дії уві сні

Нічне бачення, в якому ви вбили людину сокирою, передрікає успіх у всіх починаннях. Однак, щоб досягти мети доведеться використовувати нечесні методи. Таке сновидіння дуже часто говорить про те, що сновидець сам того не усвідомлюючи заподіяв комусь страждання.

Згадайте, що відбувалося з сокирою

Універсальний сонник стверджує, що вбивство сокирищем не віщує нічого позитивного. Якщо ви вбили дитину — це говорить про те, що вам доведеться взяти на себе гріх, який в подальшому призведе до плачевного результату.

Інші варіанти снів

Сокира без топорища — проблеми на роботі

Сокира в баченні пов’язують з твердженням: «Що написано пером, того не вирубати сокирою». Такі сни говорять про те, що в реальному житті сновидец хвилюється, сумнівається в правильності робочої документації або сильно шкодує про зроблене.

До чого сниться сокиру, у якого злетіло топорище? Таке сновидіння пророкує неприємності на роботі, які істотно відіб’ються на вашому матеріальному добробуті.

Якщо уві сні ви точили сокиру — значить, будьте вкрай обережними на роботі. Можливо, вас сильно підведуть колеги, що сильно позначиться на вашій репутації.

Рубати м’ясо або кістки — сон попереджає про те, що вам потрібно стежити за своїми словами і добре обмірковувати свої дії, інакше ви заподієте близьким людям біль.

Зламаний сокиру обіцяє сплячому хвороба або матеріальні втрати.

Якщо ви тримали сокиру в своїх руках — це говорить про те, що дуже скоро вас чекає роль лідера або ініціатора, в чужих — до появи відданих друзів.

Інші тлумачення видінь

Рубати дрова — хороший знак

Як розшифрувати сновидіння, в якому привидівся сокиру? Багато тлумачі стверджують, що у сновидіння багато труднощів, можливо навіть йому загрожує небезпека. Але все ж трактування бачення залежить від деталей сну і його сюжету. Сокира може бути як об’єктом для творення, так і для руйнування. До чого сниться сокиру, допоможуть з’ясувати великі тлумачі.

Думка Фрейда

Чоловікові сон, в якому він рубав дрова віщує гарне здоров’я в сексуальному житті, а ось жінці таке бачення обіцяє бісексуальні відносини. Бачити уві сні сокиру зі іржавим сокирищем — знак статевих хвороб і сексуального розладу.

Трактування Лонго

Як стверджує сонник, сокира символізує небезпеку, тому Лонго рекомендує в день сновидіння відмовитися від запланованих раніше зустрічей. Сокира без топорища говорить про те, що вашим ворогам не вдасться насолити вам.

Передбачення Міллера

Сокира — це провісник щастя і радості. Сни, в яких наснилися люди з сокирами, згідно з твердженнями Міллера, пророкують появу веселих друзів, від спілкування з якими ваше життя наповниться яскравими фарбами.

Тлумачення Ванги

Ванга стверджує, що точити топорище в сновидінні — до успішного завершення будь-яких починань. Кинути його на землю — до глухого кута і безвиході.

Що думає Хассе

Як стверджує сонник, сокира — це символ бідності. В реальності вас чекає дуже важка праця, який не принесе ніяких результатів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: