Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться солодке?

До чого сниться солодке?

Зміст:

Сонник солодке

Солодощі люблять багато людей, але чим зумовлені ці почуття? Якщо такий символ вдалося побачити в нічних мареннях, то, на думку сонника, сновидіння відвідають приємні звістки або застереження. Зрозуміти, до чого сниться солодке, можна на підставі певних фактів, зазначених в сонник.

Смакової рай

Читаючи популярний сонник, можна дізнатися, що побачені смакоту символізують приємні знайомства та романтичні переживання.

Бачити уві сні солодощі

На початковому етапі тлумачення сновидец повинен згадати кожну дрібницю, яка на перший погляд могла здатися недоречною. Як не дивно, але без них неможливо отримати точний прогноз.

Спостерігати

Дивитися на прилавок із солодким — до отримання хорошого досвіду в спілкуванні з протилежною статтю. Читаючи жіночий сонник, навіть чоловіки зможуть знайти цікаві формулювання. Приснився образ відображає майбутнє матеріальне придбання, про який давно мріяв спляча людина.

Вибирати

Якщо ви прийшли в магазин уві сні і почали вибирати ласощі з усього різноманіття на вітрині, то, швидше за все, вам доведеться зробити непростий вибір, який змінить звичний ритм життя. Якщо ви швидко визначилися, значить те, до чого ви прагнете, виявиться вірним рішенням.

Пробувати солодкість — до появи в житті нової людини, який стане вірним другом.

Читаючи сонник цілительки Євдокії, натрапляєш на попередження:

Є уві сні десерт

Кому наснився торт?

Торт — ласощі досить калорійне, і не кожна дівчина наважиться його спробувати, піклуючись про свою фігуру. Популярний сонник починає своє тлумачення з того, що побачений образ по-різному трактується для обох статей.

Сильна стать

Якщо чоловік побачив солодкість в нічний мрію, значить йому потрібно остерігатися красивих жінок, які будуть постійно висмоктувати з нього не тільки гроші, але і енергію, необхідну для подальших звершень.

Сниться шматочок торта

Якщо вирішили з’їсти шматочок торта уві сні, значить незабаром вас відвідає далека рідня. Тільки приготуйтеся до приїзду заздалегідь, щоб потім не довелося впасти в бруд обличчям.

Прекрасна стать

До чого сниться їсти солодке, якщо в реальному житті ви до нього байдужі? Сучасний сонник віщує приємні клопоти, але тлумачення можна продовжити.

Якщо заміжньої дівчині приснилося солодке, значить є велика ймовірність того, що шлюб буде невдалим.

Хто любить печеньки?

Бачити уві сні печиво

Вам може приснитися смачне і хрустке ласощі, яке треба правильно розшифрувати. Який смак був у нього? Відповісти на це питання допоможе сонник:

Якщо ви тільки дивилися, але так і не наважилися спробувати печиво, значить у вашому житті повинні бути прийняті важливі рішення. Для запобігання фатальної помилки треба буде звернутися до своїх рідних і близьким людям.

У будь-якому випадку, печиво — знак того, що сновидець любить сам себе, і він не повинен скупитися на придбання красивих і якісних речей. Щоб бажання переросли у щось більше, необхідно прикладати максимум зусиль. Приготування печива можна розтлумачити буквально.

Інші види

Звернувшись за допомогою до робіт провісниці Ванги, можна зрозуміти, що солодощі віщують набуття надійних друзів, які можуть стати діловими партнерами.

В тлумачі снів Міллера йдеться про те, що неякісна продукція попереджає сновидіння про неправильно прийняті рішення. Якщо сновидець уві сні краде солодке, значить насправді його чекатиме нещасна любов, однак не варто засмучуватися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: