Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться солона риба?

До чого сниться солона риба?

Зміст:

Сонник солона риба

Практично будь-який сон, є відображенням дійсності сновидіння і пророкуванням майбутнього. Щоб зрозуміти, що означає побачене в нічний мрію необхідно пам’ятати всі деталі і моменти сновидіння.

Дуже часто в сонниках можна зустріти тлумачення снів, в яких людина їла або просто бачив рибу. Для розшифровки сюжету варто також враховувати спосіб її приготування. До чого сниться солона риба? Основне тлумачення вказує, що це віщує несподіване грошове надходження, в деяких випадках такий сон вказує на стан здоров’я сновидіння, народження малюка. Але давайте розглянемо і інші нюанси сновидіння.

Загальна тлумачення

Багато тлумачі вважають, що бачити в нічний мрію рибу — це до чогось хорошого. Три рибки побачені віщують велике щастя.

Якість продукту

Солона риба символізує отримання прибутку в реальному житті, можливо це буде несподіваний виграш у лотереї. Чим більше, тим більше дохід.

Однак, в залежності від того, яка була риба, тлумачення мають додаткове значення. Так, наприклад, гнила віщує неприємність. Смажити її студенту сниться до навчання в далекій країні. В інших випадках — до відпочинку з рідними і близькими друзями.

Солона засушена

Якщо наснилася солона риба

Наснилося торкатися до неї — стій, це попередження. Ваші труди і роботи незабаром будуть стояти на мертвому місці.

Людині азартній — період невдач в грі закінчиться, вас чекає великий виграш.

Побачити уві сні незвичайний сюжет, в якому суха солона ожила — розраховуйте на удачу, вона вас не омине.

Копчена

Солити копчену рибу уві сні — до невдачі в дійсності. Є її — до поганого самопочуття.

Червона

Бачити уві сні таку жительку моря до сліз і розчарування в реальному житті. Тухла вказує на складну ситуацію в житті сновидіння. Але можете розраховувати на руку допомоги ваших друзів.

Їсти

Є солону рибу зі спрагою — до занепокоєння.

Бачити уві сні, що довелося їсти велику засолену рибу — ваші рідні мають секрет від вас. Розкривши таємницю, ви зміните все своє життя.

Є рибу червону і в ній була ікра — прихована інформація негативна, і розкривши її почнеться складний період в житті не тільки у вас, але і в оточуючих.

Наснилася покупка

Бачити уві сні, як купували її на базарі або в магазині — будете гуляти на веселому і шумному святі.

Був великий вибір — до приємної зустрічі.

Тлумачення відомих сонників

Якщо їли солону рибу

Популярні тлумачі дають свої значення даного сновидіння, звертаючи увагу на подробиці сну і в залежності від того, ким був сновидец.

Сонник Г. Міллера

Тлумачення відомого американського психолога Міллера вказує, що солона риба сниться до прибутку. Варто відзначити, що це не тільки фінансовий достаток принесе людині, це може бути навіть хороший урожай.

Бачити, що її підсмажили — до діловій поїздці. Велика риба вказує на дальню дорогу.

Дівчині сниться як вона їла солону рибу — до швидкої вагітності і до щасливого шлюбу.

Її їла жінці середнього віку? Все залежить від того які почуття викликало сновидіння:

Жіночий сонник

Розшифровка по тлумачним сонником

Тлумачний сонник вказує, що солона оселедець сниться до дороги. Морська — до далекої, а якщо побачили уві сні річкову — то підете в дорогу не дуже далеко від будинку.

Для жінки готувати з неї уві сні блюдо — до сприятливого вирішення всіх проблем. Бачити як вона її їла — до нового знайомства.

Сонник Менегетті

У цьому сонник бачення має сексуальний характер. Є її уві сні з кимось — до сексуальне бажання. Приснився поганий риба чоловікові віщує неприємності в інтимному житті, можлива імпотенція. Жінці бачити, як вона їла — вона злитися на свого чоловіка і подумки хоче йому заподіяти зло.

Сонник Мандрівника

Червона мешканка моря по тлумаченню даного видання сниться дівчині до заміжжя.

Бачити у себе на столі лежить червона риба і її є — пора відпочити, сходіть в кіно або в театр. Червона віщує отримання нових знань. Вона лежала на красивому блюді — до сприятливих змін у житті сновидіння. Наснилися її залишки — в життя сновидец провинився, за який скоро доведеться понести покарання.

Український сонник

Солона мешканка моря віщує дощ. Червона сниться до матеріального достатку. Представниці прекрасної статі побачити таке бачення до швидкої вагітності.

Оселедець була уві сні тухла — до злим заздрісникам в колективі. Чоловікові приснилося, як він їв оселедець — до появи в його житті любовної інтрижки. Майбутня мама їла уві сні її — до легких і благополучним пологів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: