Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сом?

До чого сниться сом?

Зміст:

Сонник сом

Сом — риба, що досягає величезних розмірів, її поява вводить в подив багатьох людей, які можуть бути навіть не пов’язані з риболовлею.

Чому сновидцу вдалося побачити такий образ? До чого сниться риба сом? Для отримання відповіді на ці питання сплячій людині доведеться згадати свій сон і звернутися за допомогою до сонником.

Коротко про головне

Читаючи сонник, сновидцем не завжди вдається зрозуміти написані формулювання, а тому найкращим вирішенням цього завдання стане використання декількох джерел.

Приснилася жива риба

До чого сниться сом? Почати треба з того, що приснився символ відображає можливі зміни в житті сплячої людини.

В якому стані?

На початковому етапі тлумачення треба буде звернути увагу на те, яку рибу вдалося побачити.

Жива

Якщо вам наснився живий сомик, значить насправді у вас з’явиться надія і надійний помічник, до якого слід ставитися з глибокою повагою.

Якщо ж проблеми трапляться у нього, вам слід надати безоплатну допомогу, не розраховуючи на похвалу.

Мертва

Бачити уві сні дохлу рибу — до втрат і розчарування. Сновидець повинен розуміти, що все, що відбувається в його житті носить виключно тимчасовий характер, а тому до труднощів і успіху треба ставитися легко, оскільки стан справ може змінитися в одну мить.

Якщо наснилася риба сом чорного кольору, то сновидец повинен стати гранично обережним. Швидше за все, в його житті є людина, що бажає вплинути на його плани, роблячи негативний вплив. Якщо ви відчуваєте таке ставлення з боку іншої людини, будь-які контакти з ним слід припинити.

Бачити уві сні величезну рибину

Який розмір?

Чи має розмір рибки якесь значення? Снотолкователь дає позитивну відповідь на поставлене запитання, а тому сплячій людині треба згадати цю деталь.

Великий

Якщо вам наснився великий сом, який пливе за течією річки, значить насправді ви схильні до впливу зовнішніх факторів. Вони можуть поміняти шлях до вашої мети, а тому не варто покладатися виключно на збіг обставин.

Якщо сом їсть маленьку рибу, то, швидше за все, у вас з’являться деякі труднощі з начальством. Ваші відносини поступово почнуть погіршуватися, а тому снотолкователь рекомендує менше говорити і більше прислухатися до рекомендацій.

Вам може приснитися величезний сом, дивиться з товщі води на вас. Такий символ віщує добрі звістки, які виведуть поточне життя на новий рівень.

Маленький

Сниться крихітна рибка

Вам може наснитися, як ви ловите рибу, і випадково потрапляє маленький сомик. За версією деяких сонників, такий образ відображає вашу дріб’язковість, яка негативно позначиться на повсякденному житті. Якщо ви використовували найпростішу вудку, то, швидше за все, нормалізуються відносини всередині сім’ї, а доля зробить щедрий подарунок.

Спостерігати уві сні сома крихітних розмірів — до незначних неприємностей, які ніяк не вплинуть на рух до поставленої мети. Якщо ви побачили не одну рибу, а відразу три, значить ваше життя буде наповнене щастям.

Що відбувається?

Соми — неймовірно розумні риби, а тому сновидцу треба згадати їх поведінку.

Інші думки

Якщо представнику сильної половини людства довелося самому боротися з великою рибою, значить в реальному житті у нього вийде обійти своїх найближчих конкурентів. Використовувати руки, аби упіймати — до грандіозних успіхів, що дозволяє розкрити вроджені таланти.

Якщо сновидець не зміг зловити сома, на нього чекатиме незабезпечена життя. Для жінок такий сон, навпаки, є позитивним, оскільки він передбачає багатого кавалера.

Хто пробував сома на смак? Як описують багато тлумачів, спляча людина зможе знайти довгоочікувану матеріальну свободу. Крім того, їм буде отримано джерело влади і сили, яку треба буде направити в творче русло.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: