Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сонце?

До чого сниться сонце?

Зміст:

Сонник сонце

Сонце — небесне світило, робить наш будинок яскравіше, щасливіше, барвисто. Після мороку настає світанок, і в будинок входить червоне світило. Воно наповнює наш організм вітаміном Д, і виводить зі стану нудьги. А до чого сниться сонце, може нам його не вистачає, або такому сну є певне тлумачення?

Бачити уві сні сонце

Снов, в яких вам приснилося сонце, може бути безліч. Різноманітні варіації змусили будь тлумач приділити цій темі місце.

Що говорить тлумач

Відомо, сонники практично завжди чітко визначають, до чого сниться символ, тим самим розділяючи їх на позитивні і негативні. У разі, коли наснилося сонце, однозначної відповіді ви не дочекаєтеся. Навіть символ світанок трактують або як початок нового життя, або як отримання нових неприємностей. І навіть найпопулярніші тлумачі, Міллера, Езопа, Менегетті, суперечать собі.

Жіночий тлумач

Якщо приснилося сонце

Бачити уві сні сонце, світанок, що яскраво світить в очі, і не допомагають окуляри — успіх в будь-якому розпочатій справі, життя в радість.

Яскраве сонце на небі, в зеніті, розглядати його в окуляри — відкриття просто безмежних можливостей, а для того, щоб спіймати удачу за хвіст, варто лише простягнути руку.

До чого сниться сонце, що заходить? Якщо дивитися сонник, сонце, що заходить за горизонт, означає, що ваші плани, благополуччя, ідеї знаходяться в небезпеці. Ви перебуваєте в стані ейфорії, але це може скоро закінчитися, і ви зніміть рожеві окуляри. Обережніше в словах, вчинках, знайомствах, угодах, інше.

Бачити, як промені сонечка виходять з-за хмар, як з-за штори — чорна смуга в житті добігає кінця, чекає радість і удача.

Трохи гірше буде тлумачення снів, в яких сонечко навпаки ховається на небі за хмари і лише зрідка випускає свої промені. Значить, зараз не найсприятливіший час для вас, але не переживайте всі негаразди скоро пройдуть, зате ви станете мудрішими і сильніше.

Малий Велесов сонник

Тлумач Езопа

Бачити промені сонечка і грітися в їх світлі — ви оточені любов’ю рідних і близьких.

Тлумачення снів, в яких вам привидівся світанок досить просте. У реальності ви занадто повільні і неповороткі, в той час як всі, що вам потрібно, знаходиться у вас під носом.

Після снів, де ви бачили затемнення, постарайтеся акуратніше ставитися до здоров’я, і ​​бюджету. Ці два фактори одночасно знаходяться під загрозою.

Сонник Міллера

У Міллера, свій погляд на речі. Світанок віщує успіх і удачу в справах, якщо сонце було яскраве, сліпуче.

Чи був це світанок або захід

Явищем снів, в яких небесне світило з’являється в зеніті, при цьому промені світять так яскраво, що сліпить очі, згідно сонником Міллера, можуть похвалитися ті люди, що повністю задовольнили своє марнославство.

Захід, вважає сонник Міллера, означає, що кращі моменти у вашому житті вже пройшли. Сонце світить крізь хмари, то в житті буде все добре, тому що всі труднощі і перешкоди вже пройшли.

Поганим знаком, на думку Міллера, буде явище снів, де сонце ховається за хмари. Значить, всі біди, і негаразди тільки очікують вас.

Сонник Лонго

Промені сонця світять настільки яскраво, що неможливо відкрити очі, через окуляри — серед знайомих людина, яка незабаром вийде з вами на відкритий конфлікт. Вам залишається бути обережним зі своїми знайомими, міряти всіх з точки зору тверезого розуму, і одночасно не пускати чужинців в будинок.

Сонник Менегетті

Даний символ зі снів — символ життя. До чого сниться сонце? До того, що сновидець задумався про стан здоров’я, відчуває страх смерті, має величезне бажання налагодити життя. У сновидіння відкрилися очі, і він побачив, що впустив в будинок зло і горе.

Сонце на небі світить яскраво, промені м’які і не сліплять вам очі, то в цілому ви задоволені нинішнім станом справ.

Світанок, означає, що ви занадто сильно хочете скоріше завершити певний етап у вашому житті.

Загальні тлумачення

В цілому тлумачі розділилися на два табори. І якщо міряти їх за величиною, то звичайно, позитивно налаштованих тлумачів набагато більше. Якщо сонечко і віщує вам неприємності, то воно лише попереджає про них, але ніяк не говорить, що це незаперечний факт.

До чого сниться сонце і місяць

Якщо було і сонце і місяць

Біду в будинок тягне і сновидіння, де була величезна місяць, від якої не рятували ні штори, ні жалюзі, ні окуляри, ні міцно заплющені очі. Вночі видно, як удень, перестаньте малювати повітряні замки і подивіться правді в очі. Ваші рожеві окуляри вводять вас в оману.

Бачити як вночі сонце і місяць висвітлюють ваше тіло крізь відкриті штори — досягнете підвищення на роботі.

Якщо вони освячують через штори будинок, а ви кланяєтеся їм — вас чекає велике щастя.

Висновки

Підбиваючи підсумки, можна помітити, що і місяць і сонечко в цілому позитивні символи, які обіцяють нам зміни в кращу сторону.

Якщо сон не наводить на вас страху, вам не хочеться сховатися як мінімум за штори, а як максимум в підвалі, то і тлумачення буде позитивним. Якщо ж світло сонця вам не приємний, не рятують ні окуляри, ні штори, ні парасольку, ви відчуваєте дискомфорт, жах — щось піде або ж уже йде не так.

Крім тог, є безліч приємних снів пов’язаних з сонячним світлом, наприклад, коли воно пробивається через густу зелене листя в лісі. Або ви лежите на пляжі, в дорогому купальнику і окулярах, а поруч одні засмаглі мачо або фотомоделі. Або ж сонечко світить крізь пелену дощу, мало того, що це гарне естетичне видовище, так ще й обіцяє сновидцу приємний сюрприз, від самої пані долі.

Якщо ж сон носить негативне забарвлення, то це всього лише попередження, що вам пора викинути свої рожеві окуляри і вступати у доросле життя у всеозброєнні.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: