Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сова?

До чого сниться сова?

Зміст:

Сонник сова

Сова це символ, який містить в собі суперечливі елементи. Птах розуму, мудрості, так само як і, мороку, темряви і смерті. Цей птах, як невід’ємний предмет Афіни, богині військової мудрості, символ пізнання. Ці птахи бачать у темряві, бачать навколо себе, чи не зрушуючи з місця, крутячи лише головою. Вони мають мудрий, пронизливий погляд. Тихий, безшумний політ в ночі, що світяться, немов фосфор, очі і, моторошні, крики, вплинули на те, що цю хижачку пов’язують з самотністю, смертю і містичними силами. Їй нарікають дар пророцтва. Давайте подивимося, до чого сниться сова.

Думки популярних тлумачів

Якщо примариться уві сні сова, то нерідко це провіщення хороших подій. Але є серед тлумачень і не настільки милостиві. Заглянемо, що ж нам скаже сонник сова в різних трактуваннях.

Коли сновидец чує крик сови, глухо лунає у темряві, це попереджає про прийдешні прикрощі. До найближчого часу потрібно бути гранично обережним, щоб низка негативних обставин зробила найменш негативний вплив на життя сновидіння і його близьких.

На думку Міллера, якщо приснилася сова, значить незабаром вас таємно оклевещут. Не виключена небезпека нападу.

Випадок, коли приснилася мертва птиця, згідно з трактуванням Міллера обіцяє одужання після важкої хвороби.

Якщо наснилася сова

Що говорить Нострадамус

Побачити уві сні сову обіцяє зустріч з людиною, яка досконало володіє окультними науками.

Значний сон, де привиділося багато сов. Це свідчення того, що настають похмурі часи, коли світом керуватимуть темні сили.

Якщо сновидец вбив уві сні сову, значить в реальності він здолає вплив нехорошого людини.

Нострадамус тлумачить випадок, коли сновидець почув крик цього птаха. Це погана ознака, що говорить про те, що скоро ви отримаєте погану звістку, який тягне за собою горе і неприємні клопоти.

Трактує білий маг Ю. Лонго

Сонник сова Ю. Лонго волає до обережності після мрій з цим птахом. Можливо становищем, в якому в реальності виявився сновидец, намагаються, дуже безсовісним чином, скористатися в корисливих цілях. Коли в ваших мріях цей птах вийшла на полювання, це говорить про те, що над вами панують потаємні страхи: ви остерігаєтеся випробувати роль жертви. І це почуття у вас на стільки сильно, що ви робите з нього культ. Якщо уві сні сновидец вбиває сову, то в реальності він задумав не надто вірний вчинок. Цим вчинком ви не зміните положення справ, і не дозволите проблему, а лише погіршить її. Не буде зайвим звернення до людей, більш компетентним у цьому питанні.

Покопаємось в деталях

Що робили уві сні

Більш влучне тлумачення можна отримати, вивчивши сюжет сну і його деталі. Тлумачення, до чого сниться сова, можуть бути неоднозначними, більш того, абсолютно протилежними. Що якщо приснилася сова:

Нічна хижачка сірого забарвлення уві сні до гарних новин, розумним і прогресивним рішенням. У разі, коли примарилась сова чорна, або може бути, темно-сіра, це заклик до переосмислення ваших поглядів на деякі речі. Можливо ви отримаєте інформацію, яка дозволить поглянути на, недавно відбулися події, з іншого боку. Строката хижачка ознака того, що сновидцу в реальності потрібно буде займатися вимушеними і не дуже приємними справами.

Коли хижачка чорного, строкатого або сірого кольору присниться в будинку, це обіцяє нещастя або неприємності, з малознайомими вам, людьми.

До чого сниться сова білого кольору тлумачення двоякі: це або фатальна зустріч, яка подарує не тільки сюрпризи, але переверне світогляд. Або це передвіщає сварки, втрати, марні зусилля, які не приведуть ні до чого бажаного. Не виключені хвороби і біди.

Якщо уві сні нічна хижачка вийшла на полювання, це застереження від можливості стати жертвою ганебного вчинку або злодіяння. Коли в сюжеті сновидіння хижачка вже з видобутком, то в реальності остерігайтеся викриття ваших таємних секретів і намірів. Але якщо ж вам нічого приховувати, то це можна розтлумачити як попередження не говорити нічого зайвого про себе і свої плани.

Коли уві сні з’явився образ сови, атакуючої дрібну пташку, значить ви станете очевидцем ситуації, в якій владний і впливова людина несправедливо використовує слабшого. Не виключено, що сновидець сам стане співучасником цих діянь.

Сова з видобутком

Якщо в мріях хижачка зловила велику дичину, це обіцяє перемогу над дуже сильним і впливовим суперником.

Часто уві сні виникають образи птиці, нападаючої на сновидіння. Це прообраз мудрого і підступного ворога, якому вдасться сплутати ваші плани і вибити грунт з під ніг. А ось хижачка, яка вас кусає, це ваші думки, вони змушують кипіти ваш мозок, що не дають спокійно жити.

При ситуації, коли сова нападає на кого-то з вашого оточення, підказує вам, що потрібно перервати з ним всіляке спілкування, інакше він заподіє вам зле.

Сонник сова дає тлумачення сновидінь, в яких сова взаємодіє з людьми. Якщо крилату хижачку сновидец тримає в руках, це віщує пожежа, або неприємності. Але позитивне те, що спільна біда зблизить рідних або знайомих людей. Якщо сновидец приручає і годує з рук птаха, то значить мудро вирішить злободенну проблему. Не сумнівайтеся в варіанті, який виношуєте. Буває мрії малюють картинки, коли птах сама сідає на плече. Це хороший знак, який обіцяє чудові новини, і навіть провіщає прихід кохання. Якщо сновидец за крила зловив хижачку, це передвісник неприємностей з майном. Примарилась сова, яка сідає на голову, застерігає від зіткнення з негативною силою.

Якщо птах вступає в контакт зі сторонньою людиною, це говорить про те, що-небудь сновидец отримає корисну і, потрібну для нього на даний момент, інформацію, або з людиною, будучи в невибагливих відносинах, виникне взаєморозуміння.

Обіцяє зраду сновидіння, де закохані приручають птицю, але вона слухняна лише одному з них, а по відношенню до сновидцу поводиться агресивно.

Мрії, де виникає образ летить сови, застерігають від небезпеки. Добре, коли хижачка полетіла і зникла з очей. Значить небезпека не так серйозна, як здавалося на перший погляд.

Інші подробиці

Сюжети мрій з цієї хижачкою дуже різноманітні. Ми спробуємо розглянути всякі варіанти.

Сова, що з’являється у вікні і б’ється об скло з вулиці, несе хорошу звістку і поява довгоочікуваного малюка. Якщо привиділася нічна хижачка в клітці, це говорить про невикористані можливості і про втрачений шанс. Є небезпека підпорядкування іншій людині, втрати своєї незалежності. Але якщо сновидец вб’є птицю, то в реальності він вивільниться з-під впливу злого людини.

Коли в сновидінні птах вже була мертвою, будьте впевнені, що вам вдасться здолати важку хворобу або навіть її уникнути.

Коли в мріях виникає образ говорить сови, це сигнал, який свідчить про те, що сновидцу прийде важлива інформація, яку він не повинен ігнорувати.

Якщо в мріях хижачка не кричить, а гупає, це передвісник зустрічі з людиною, спілкування з яким допоможе отримати користь і отримати добру пораду.

Якщо сова була без пір’я

Остерігайтеся необачних і необдуманих рішень, якщо в мріях був образ птиці без пір’я. В реальності відбудеться ситуація, здатна вивести вас з душевної рівноваги. Не поспішайте щось робити. Дайте обставинам попрацювати на вас.

Коли в мріях сновидец намагається втекти від хижачки, значить в житті є людина, яка намагається скористатися творчими здібностями сновидіння. Будьте на чеку, не діліться своїми ідеями, поки вони не знайшли втілення наяву.

У мріях може привидітися Совеня, який поспішить вам повідомити про чиюсь таємницею інтризі. А коли багато сов привиділося в зоопарку, це вказує на те, що сплячий не зможе втілити в реальність задумане, тому як є люди, здатні цьому перешкодити. Коли ж привиділася хижачка в гнізді, де багато совенят, це обіцяє просування в кар’єрі, більше того збільшення зарплати.

У разі, коли в сновидінні багато крилатих хижачок кружляють над будинком, це пророкує важкий період для сім’ї. Можливо причиною стане хвороба когось із близьких або дуже хорошого друга сім’ї.

Сова, що ти віщати

Поява цього образу в мріях може проголошувати й про хороше і про погане. Що ще нам підкажуть тлумачі?

Позитивні значення

Образ цієї хижачки закликає сновидіння проявляти мудрість у вирішенні назрілих проблем і прекрасний результат не змусить себе чекати. І хоча навколо сновидіння в реальності плетуть інтриги, шкоди вони не принесуть, більш того, будуть легко розшифровані.

Негативні значення

Птах, пильно вдивлявся в очі сновидіння, віщує можливість залучення його в якусь аферу. Будьте пильні і не погоджуйтеся на сумнівні пропозиції.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: