Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться стакан?

До чого сниться стакан?

Зміст:

Сонник стакан

Примарилося столові прилади, посуд всіляких форм і забарвлень часто ототожнюється людською підсвідомістю з відносинами між подружжям, побутом, сім’єю. Далеко не завжди приснилися склянки вказують на стан «домашніх» справ, часто подібний знак повідає про внутрішній емоційний стан сновидіння, розповість про майбутні події, підкаже, який зробити вибір.

Як тлумачить сучасний сонник, стакан, наповнений прозорою рідиною, обіцяє сплячої особі довгу і спокійне життя, радості будуть змінюватися сумом, але смуток і туга не затримаються надовго.

На думку міс Хассе, подарунок, представлений у вигляді склянки, означає, що незабаром після видіння доведеться втратити друга, а розбиті осколки від випущеного предмета з рук натякнуть, що обман розкриється, правда вразить сновидіння.

Тлумачення для всіх

Використовувана щодня посуд є досить частим гостем сновидінь. Вибрати підходяще пророкування допоможуть відомі тлумачі нічних видінь.

Наснилася посуд

Для Именинники марта-серпня пророкування очевидно: з ранку чекайте головний біль. Людей, які народилися восени, знак попередить про сильному переляку, стресі, а зимово-весняним іменинникам гранований стакан вкаже на гостя чоловічої статі.

Характеристика образу

При тлумаченні нічних сюжетів, часом дивних і незрозумілих, потрібно проявити наполегливість. Згадавши всі деталі, сновидец без проблем розбереться з сигналами підсвідомості.

Порожню склянку, як вважає російський народний сонник, — знак безгрошів’я, фінансових труднощів, бідності, скітальческую способу життя.

Психологи абсолютно порожню тару у снах розглядають як прагнення людини наяву осягнути заборонений плід любові.

Сниться алкоголь в посудині

Наповнений міцним алкоголем посудину уві сні застерігає про можливі проблеми зі здоров’ям. Також сюжет подібного роду натякне, що не варто розпускати плітки і ділитися чужими таємницями в колі малознайомих осіб.

На думку сонника від «А» до «Я», налите в стакан молоко предзнаменует довгоочікувані зміни, вино і шампанське уособлюють романтичний настрій, почуття закоханості.

Дефект на приладі

Несподіваним виявиться сновидіння, де спляча особа порізалась про сколений край склянки. Сон застерігає про наслідки прийнятого наяву рішення. Які ще знаки відвідують нічні марення, як їх правильно тлумачити?

Протікає стакан у снах натякне, що справи складаються гіршим чином, задуманому не судилося збутися, а всі праці і витрачений час виявляться марними.

Гарний сервіз

До чого сниться стакан кришталевий? Дорогий подарунок символізує лицемірство. Якщо ж сталося самому підносити такий презент, то це знак переслідуваної спраги наживи. Людина готова йти на будь-які крайнощі заради отримання бажаної посади, авторитету.

Джерельна вода в фужері пророкує безтурботні дні, відпочинок з рідними, а каламутна рідина на дні — це символ старих образ, які не може відпустити сновидец.

Почуття справедливості, боргу перед рідними, відповідальності за чужі життя характерно того, хто побачив уві сні фарфоровий стаканчик.

Пластиковий посуд повідає, що наяву любовний зв’язок така ж ненадійна, як матеріал, з якого зроблений стакан уві сні.

Розбите щастя

Буває, що сниться, як повільно вислизає з рук стаканчик. Чи завжди сон буде нести негативне значення, відповість провісник.

Сниться розбитий посуд

Чаклунка Медея переконана, що, розбивши уві сні келих, фужер або будь-яку іншу ємність для пиття, наяву сплячу особу очікує хворобливий розрив довгих відносин.

Дії та наслідки

Мити стакан уві сні — дія, яке ототожнюється з простонародним виразом «перемивати кісточки». Спляча людина може стати призвідником інтриг, навіть не підозрюючи про це.

Випите з подібною посуду кави у снах є ознакою стомленості, втоми, нервової перевантаженості.

Довелось читати майбутнє по осадку або кавовій гущі? Несприятливий символ, який вказує на отримання неправдивих відомостей, фактів, які не відповідають істині.

Веселі посиденьки чекають того, хто купував наповнений шипучкой стаканчик.

Можливі значення

Що готує майбутнє, якщо за сюжетом довелося в пориві люті зламати підсклянник разом зі склянкою? Невиражена агресія накопичується і може відбитися на родичів і близькому оточенні.

Незнайома рука зі склянкою віскі предзнаменует поява мудрого наставника.

Спиртне вміст склянки натякає на плутанину в діях і думках наяву.

Брудні склянки ототожнюються з внутрішнім світом сновидіння, оскільки чим більше бруду на посуді, тим сильніше мучить совість сновидіння за скоєні вчинки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: