Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться стара квартира?

До чого сниться стара квартира?

Зміст:

Сонник стара квартира

Будинок, в якому ми живемо, є фортецею. Буває, що з певних причин ми його змінюємо. Але, уві сні ми часто бачимо себе як раніше, в старому житло, до того як стався переїзд. Сон може викликати різноманітну гаму почуттів, від полегшення до ностальгії. До чого сниться стара квартира?

Посил сну про старому місці проживання

Сон про старій квартирі, в якій жив, відображає душевний стан.

Якщо у вас з житлом, в якому раніше жили, пов’язані позитивні емоції, то сонник вважає, трактування сну — хороша. Спогади негативні — сон призведе до негативних наслідків.

Бачити уві сні колишній будинок — підсвідомо жадайте змін, бажання переїхати, поміняти сферу діяльності, віру, звички.

Якщо наснилася стара квартира

Будинок, який ви вже давно покинули, будучи уві сні, сигналізує про проблеми в сімейному житті. Постарайтеся урізноманітнити сірі будні, привнести свято в життя. Є два варіанта:

Дії

Важливо запам’ятати, що ви робили уві сні, в будинку, де колись жили. Бачити, як робите ремонт — скоро можете поміняти місце роботи, або ж на старому місці просунетеся вгору по кар’єрних сходах. Заглянувши в сонник, можна побачити, сон несе в собі посил — перед вами відкриваються нові можливості, але необхідно докласти зусиль. Чи піде приказка «Під лежачий камінь і вода не тече».

Якщо людина не стане докладати зусиль, передвістя пройде повз, і нічого нарікати на сонник.

Бачити стару квартиру, де жив, в якій ви пересуваєте або викидаєте меблі — незабаром щось в житті зміниться на краще. Якщо це робота, то вас чекає підвищення на посаді або зростання рівня заробітної плати. Якщо особисте життя, то можливо зустрінете кохану людину, а якщо такий вже є, то він піднесе приємний сюрприз.

Старі меблі сонник часто асоціює з любовними стосунками. Приснилася брудна меблі? Уважно придивіться до свого партнера, ваші взаємини дали тріщину. Кохана людина стоїть перед вибором, залишатися з вами або пускатися в одиночне плавання. Не очікуйте його рішення, якщо він вам доріг покажіть, що ви саме те, що потрібно.

Бачити, як оновлюєте стару житлоплощу, міняєте шпалери, покупка штор, техніки, розставляти меблі — відмінний знак. Сонник каже, в реальності чомусь навчитеся, освоїте нову справу, поміняєте сферу діяльності.

Робити ремонт, після того як переїхала — привнесете нове, цікаве, в одну зі сфер життя.

Чужа, куплена, дарування

Якщо здавали будинок в оренду

Приснилася уві сні чужа квартира — пошкодуєте про вчинки, які зробите. Краще гарненько подумати, перед тим як щось робити.

Знімати будинок в оренду — позитивні зміни, скоро знайдете нове, роботу, захоплення, знайомства.

Здавати в оренду — нові знайомства, флірт.

Позитивним сонник вважає сновидіння, в якому відбувається купівля нового житла. Купити уві сні новий будинок — зміни в кращу сторону, можливо виграш в лотерею. Але коли уві сні бачиться покупка занадто великої квартири, при цьому ви не бачите всіх деталей, не помічаєте, яка стоїть меблі — ви занадто самовпевнені. Ця риса характеру може вилізти вам боком.

Назад у минуле

Уже згадувалося про те, що важливою деталлю трактування сну, є ваші емоції і спогади, пов’язані з тим, як відбувся переїзд. Колись ви жили в цій квартирі, де все і кімнати, і меблі, і вікна були вам рідними. Так чому тепер вона для вас чужа? За яких обставин проходив переїзд? Повірте, це дуже важливо. Адже, якщо ви просто зробили переїзд і у вас залишилися найтепліші почуття до старого житла, то і сон буде обіцяти тільки сприятливі зміни у вашому житті.

Але, якщо довелося купити новий будинок, і зробити переїзд при трагічних обставинах, то такий сон не обіцяє нічого хорошого.

Якщо до вас в будинок намагається забратися чужинець, що не впускайте його! Вважається, що таким чином до вас намагається підселитися якась демонічна сутність. Сходіть до церкви, поставте свічки і попросіть у Бога захисту.

Битва статей

Розгадка сновидіння криється в тому, кому сниться сон. Дівчині наснилося, що вона в чужій старій квартирі — скоро зустріне судженого. Для жінки очікується шанувальник або коханець.

Той же сон для чоловіка означає інтрижку на стороні.

До зустрічі судженого

Цікаво, що якщо ця квартира не доглянута, в ній брудна меблі — чекайте неприємностей. Чоловік буде не самим хорошим чоловіком, шанувальник виявиться негідником, а інтрижка виллється у великі неприємності.

Жінку в сновидінні виганяють з дому, то, как не странно, це хороший знак. Незабаром вона отримає довгоочікуваний подарунок.

Нареченій сновидіння про старе житло пророкує недовге життя з майбутнім чоловіком.

Епілог

Сонник іноді видає трактування навіть такого явища як платити за комуналку. Сон прогнозує сварку з близьким другом. Отримувати квартплату від орендаря — поїздка в місця, де пройшло ваше дитинство.

Уві сні в квартирі, де ви жили, чітко відчувається запах вогкості і затхлості — прислухайтеся до старшого покоління, їх поради будуть дуже корисними для вас.

Сон, де квартира брудна, застаріла, розвалюється — ви занадто завзято. Сбавьте обороти, інакше викличете на себе біду.

Якщо квартира, в якій ви жили затишна і чиста — готуйтеся до застілля з довгоочікуваними гостями.

Сниться теперішня квартира, брудна і недоглянута, хтось не щиро до вас ставиться, лестить.

Найголовніше, сновидіння лише попередження, а ні неминучість. Налаштовуйтеся на позитив і вживайте заходів, і все буде добре!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: