Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться стати мамою?

До чого сниться стати мамою?

Зміст:

Сонник стати мамою

Для жінки найвідповідальніший момент в житті настає, коли вона стає матір’ю. Тепер вона повинна піклуватися про двох людей: про себе і про свою дитину.

Буває і так, що дівчина каже: «наснилося, що я стала мамою». Що означає таке бачення? Чи не варто переживати з приводу настання вагітності?

Сни про материнство

Народити уві сні малюка

Вважається, що коли сон не надто вразив ваша уява, то на нього не варто звертати уваги. Коли ж ви взяли сюжет близько до серця, в точності пам’ятайте все, що наснилося, то дане бачення не варто ігнорувати.

Народжувати уві сні

Як вважає сонник, стати мамою уві сні — знакова пророкування вищих сил, до якого варто придивлятися.

Це нелегке для жінки випробування не тільки в реальності, але навіть і уві сні.

Народження дочки

Можливо, в нічному баченні ви не просто бачили, що стали мамою, а й відзначили, що народилася донька?

Тлумачі вважають, що коли ви стали матусею чарівної донечки, то наяву ви візьметеся за цікаву справу. Творчий порив буде буквально переповнювати вас, головне — направити його в правильне русло.

У процесі ви зможете отримати не тільки задоволення, але і підвищити свій матеріальний статус. Також сонники кажуть про те, що ви зумієте доставити радість оточуючим вас людям.

Привести на світ хлопчика

Сниться народження сина

Дане бачення каже, що ви приймете правильне рішення взятися за складну справу. Воно буде важким, займе багато часу, але якщо ви не відступите, то будете винагороджені за свої зусилля.

Сонники радять не боятися складнощів, йти до мети, не звертаючи уваги на перешкоди і труднощі на шляху. Повірте, побачене в результаті буде коштувати всіх ваших мук.

Народження двійні

До чого сниться стати мамою одночасно двох малюків? Таке бачення говорить про те, що ви часто беретеся за кілька справ одночасно. Тлумачі вказують: цілі сплячої людини не доводяться до кінця. Сновидець звик кидати все на півдорозі. Ваші плани хаотичні, ви не можете сконцентруватися на найголовнішому. Від цього страждає ваш добробут.

Тлумач радить навчитися розставляти пріоритети. Ви повинні вміти виділяти первинну, найголовнішу мету і йти до кінця.

Народження двійні

Коли сновидицей каже, що мене буквально розривало уві сні, пологи були дуже складними, що це означає? Вважається, що перешкоди стануть докучати вам, йти до наміченої мети буде ставати все складніше. Але при цьому сон обіцяє перемогу в кінці шляху, вам просто не варто здаватися.

Народити дитину уві сні

Сам процес пологів розглядається тлумачами снів позитивно. Незабаром у вашому житті відбудуться зміни, і вони будуть в кращу сторону.

Сновидицей незабаром може позбутися баласту, який обтяжував її тривалий час. Викиньте непотрібну річ, позбудетеся від негативних думок, неприємних вам людей. Головне, що після подібного сну ви відчуєте себе вільною і щасливою жінкою.

Навіть померти під час пологів — позитивно. Незабаром ви знайдете довгоочікуване щастя, яке буде порівнянно з тим, що відчуває в реальному житті жінка, яка створює нове життя.

Ще трохи передбачень

Як вважає сонник, стала мамою уві сні — в реальності вийде втілити в життя те, про що давно мріялося. Що може обіцяти дане нічне бачення:

Коли уві сні ви побачили подібне бачення, нехай ви просто хрестили дитину, то вам не варто сидіти вдома.

Частіше виходьте на вулицю, спілкуйтеся з людьми, приймайте участь в заходах. Таким чином, ви не тільки зможете поліпшити своє власне життя, а й зможете допомогти іншим людям.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: