Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться стихійне лихо?

До чого сниться стихійне лихо?

Зміст:

Сонник стихійне лихо

До чого сниться стихійне лихо? Вважається, що таке нічне бачення відображає внутрішні переживання сновидіння. Також сон може пророкувати якісь події, що відбудуться з вами в найближчому майбутньому.

Не варто впадати у відчай

Не завжди бачення про катастрофу обіцяє негативні події. Часом сонники дають досить позитивні прогнози.

Як вважає сонник, стихійне лихо може символізувати новий етап в житті сновидіння. Ви вже пережили певні події, тепер настав час відпустити ситуацію і почати життя з чистого аркуша.

Наснилася катастрофа

За допомогою такого сну ваша підсвідомість намагається впоратися зі своїми фобіями, позбутися страху, забути неприємні ситуації з минулого.

Не виключено, що після подібних снів ви розірвете дружбу з якоюсь людиною, який тягнув вас на дно. Тлумачі пророкують, що спочатку вам доведеться страждати, але незабаром ви зрозумієте, що тільки виграли від даної ситуації.

Тлумачення сну

Якщо сниться лихо, яке завдало великої шкоди навколишньому середовищу, то вам варто тримати свої емоції під контролем. Тлумач впевнений, що ви часто вже не стримуєтеся, що може негативно відбитися на майбутньому.

Пророцтва тлумачів

Перш за все варто ознайомитися з прогнозами, які пропонують вашій увазі тлумачі снів. Якщо постаратися, можна знайти достатньо цікаві тлумачення того, до чого може приснитися та чи інша ситуація.

Бачити уві сні ураган

Сучасний тлумач

Якщо ви бачите повінь, ураган, пожежа, землетрус, багато трупів людей, чуєте крики про допомогу, ви не відчуваєте себе в безпеці. Не виключено, що ви не довели до кінця якесь справа, або забули про щось важливе, і це сильно мучить вас.

Тлумач радить насамперед заспокоїтися і привести свої думки в порядок.

Наснилося не саме лихо, а лише його передчуття, наприклад, коли ви чітко відчуваєте, що незабаром щось має статися — приділіть пильну увагу своїм душевним станом.

Англійська тлумач

Бачити повінь, коли вода змітає все на своєму шляху — в таких снах вбачається глибокий сенс. Спляча людина усвідомлює те, що суспільство з часом деградує, його мучить власна немічність. Сновидець бачить, що він не в силах змінити реальність і навіть вплинути на власне життя.

Сняться величезні хвилі

Ураган — бачення позитивне, незабаром у вашому житті почнуть відбуватися значні зміни, і вони будуть в кращу сторону.

Сняться великі хвилі, що призводять до корабельної аварії — сновидец незабаром відправиться в подорож, дорога буде приємною, біди обійдуть вас стороною.

Сонник Хассе

Як вважає даний сонник, лихо, яке ви бачили з боку, може обіцяти вам веселе свято, на який ви незабаром потрапите. Чим страшніше була катастрофа в вашому сні, тим веселіше ви проведете час в реальності.

Але коли природна стихія оточила вас, ви перебували в самому епіцентрі, то ви станете учасником сімейного скандалу.

Езотеричний тлумач

Негативно, коли уві сні ви бачите катастрофу, якої апріорі не може бути в реальності. Звичне життя, що здається вам цілком влаштованої, може «розсипатися» в один момент. Те, у що ви вірили, виявиться неправдою. Це буде досить складний період, який доведеться пережити.

Наснилося цунамі

Подібне бачення для підприємців обіцяє крах їхньої фірми.

Тлумач Цвєткова

Приснилися природні катаклізми відображають не тільки ваше душевне самопочуття, також сон може показувати загальний стан справ.

Бачити цунамі, що рухається в вашу сторону — вас чекає бурхливий роман. Біда в тому, що він буде нетривалим, і потім в вашій душі з’явиться порожнеча.

Якщо повінь або ураган застигли вас в незахищеному місці, ви постраждали, то такий сон характеризує вас як людину дуже емоційного. Ви часто піддаєтеся емоціям і виставляєте їх напоказ.

Бачити, як від лиха постраждала людина — ваша гарячність може завдати шкоди реальному знайомому.

Сонник Густава Міллера

Бачити уві сні постраждалих від стихії людей

Коли уві сні ви бачите, як вирує вода, то це негативний сон. Якщо вона була темною і покривала собою вулиці і будинки, то в реальності вам загрожує реальна біда.

Незабаром відбудуться зміни

Що означає сон, в якому вам наснився ураган? В цілому, сон обіцяє зміни в житті сплячої людини, але точне передбачення буде залежати від того, що саме ви бачили:

Якщо уві сні ви зуміли врятуватися від катастрофи, вас не торкнувся ураган або повінь, то в реальності вас обтяжує ситуація, що створилася, ви намагаєтеся знайти спокій і, нарешті, зажити спокійно.

Коли біди вдалося уникнути в останній момент, то таке нічне бачення може говорити про вашу успішності. Напевно ви не раз помічали, що наяву вам постійно щастить.

Без сторонньої допомоги уникли біди? Ви людина, яка звикла самостійно будувати свою долю, завжди покладаєтеся тільки на свої сили.

Бачити уві сні лісова пожежа

Деталі сну

Сонники часто пропонують цілий перелік різноманітних тлумачень, які стосуються того чи іншого стихійного лиха:

Бачити, як з неба падає метеоритний дощ — сновидец ризикує заплутатися в своїх почуттях і зробити помилку.

Вода уві сні відображає жіночу стихію. Де б ви її не бачили, якщо ви не можете її контролювати за сюжетом сну, то вода обіцяє вам емоційний сплеск. Чи не в ваших силах буде стримати емоції.

Правда, якщо вам снилося спокійне повінь, то ваше життя незабаром може стати досить розміреним.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: