Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться стіна?

До чого сниться стіна?

Зміст:

Сонник стіна

Як і в реальному житті, стіна в нічному баченні — неоднозначний символ. З одного боку, вона виступає захистом людини від зовнішнього середовища, від інших людей, дає відчуття захищеності, усамітнення. Але з іншого, вона ж є і перешкодою на шляху, яке необхідно обійти, перелізти, зруйнувати.

До чого сниться стіна? Щоб зрозуміти, що хотіли сказати вам вищі сили, необхідно пригадати бачення в деталях, провести аналогію з тим, що відбувається у вас наяву, і тільки потім братися за тлумач снів.

Перешкода або захист?

Сплячій людині необхідний буде вказати, з чого була зроблена стіна, в який колір пофарбована, що з нею відбувалося, що висіло на стіні, уточнити свої дії. І, звичайно ж, варто пам’ятати про те, що чільну роль грають ваші відчуття в момент сну.

Постарайтеся детально пригадати, що ви відчули: радість, спокій, злість, страх? Тільки тоді сонник зуміє вам допомогти.

Бачення Густава Міллера

Наснилося потужне спорудження

Снилася стіна? Сонник Міллера вважає, що наяву людина зіткнеться з непереборними перешкодами. На нього будуть тиснути інші люди, і він просто не зможе з цим впоратися.

Міллер вважав, що сновидець ризикує втратити те, чого встиг досягти до цього часу.

Здійснили стрибок і опинилися на іншій стороні? Значить, ви зумієте впоратися із зобов’язаннями, які на вас покладуть, ви з честю подолаєте перешкоди і вийдете сухим з ​​води.

Пробити в стіні дірку — зможете досягти бажаного через те, що проявіть невластиву вам стійкість і силу характеру.

Як вважає даний сонник, стіна, яку ви повністю руйнуєте, означає, що ви отримаєте перемогу над своїми ворогами.

Займатися будівництвом, зводити стіну — ви будете ретельно планувати своє майбутнє, таким чином ви мінімізуєте всі ризики і обов’язково досягнете успіху.

Як тлумачать бачення різні сонники

Бачити уві сні будівництво

У наш час існує декілька десятків тлумачів, які вже не раз доводили свою компетентність. Вони з радістю підкажуть вам, що означає бачити уві сні стіну.

Тлумач Адаскіной

Стіна уві сні може означати або перешкоду, що постане у вас на шляху, або ситуацію, яка подарує вам відчуття повної безпеки і спокою.

Якщо в нічному баченні на вашому шляху несподівано виросла стіна, то ви зіткнетеся з труднощами. Перестрибнути її — придумаєте, як подолати перешкоду.

Ви не стрибали через стіну, а робили в ній лаз? Ви зумієте домогтися бажаного тільки в тому випадку, якщо проявите завзятість і терпіння.

Сховатися уві сні за стіну

Повністю зруйнувати стіну — ви кардинально змінитеся внутрішньо, і це допоможе вам не тільки впоратися з існуючими неприємностями, а й досягти своїх цілей.

Наснилася стіна, за яку ви сховалися — у вас є безліч фобій і страхів, які ви не приймаєте. Ви не бажаєте з ними боротися, вони заважають нормально жити і розвиватися.

Зводити стіну уві сні — ви намагаєтеся мінімізувати ризики, продумати все до дрібниць. Такий сновидец любить все ретельно планувати і чітко дотримується свого плану.

Опинитися на вершині стіни — ви досягнете щастя і успіху.

Тлумач Лоффа

Кожен символ зі сну має жіноче або чоловіче начало. Вважається, що стіна символізує чоловічі якості, силу, завзятість, надійність.

Приснилася квартира

Якщо вам часто сняться стіни в квартирі, то ви виховувалися в сім’ї, де батько обіймав чільну роль. Саме його все беззаперечно слухалися, а він забезпечував впевненість в завтрашньому дні, відчуття спокою і захищеності.

Ви боїтеся складнощів, вам завжди здається, що ось-ось станеться непередбачене, і всі ваші плани зваляться. Ось до чого сниться сон, в якому перед вами несподівано виникає стіна.

Тлумач Хассе

До чого сниться стіна кам’яна, за якою ви стоїте? Вам варто навчитися терпінню і витримці, тільки таким чином ви зумієте домогтися поваги до своєї персони.

Також сонник дає кілька цікавих інтерпретацій різним снам, пов’язаних зі стінами:

Тлумач апостола Симона Кананіта повністю вторить даного джерела.

Езотеричний тлумач

Стіна є певним обмежувачем між двома різними станами. Це бар’єр між активними діями і повної пасивністю.

Гола, чиста стіна — в реальності ви перебуваєте перед вибором. Вам варто зробити його правильно, так як після прийнятого рішення ваше життя кардинально і безповоротно зміниться.

Приснилися прикраси, які ви вішаєте на стіну — символ того, що ви свідомо всіма мислимими способами відтягуєте прийняття рішення. Таке зволікання може призвести до трагічних наслідків.

Сниться зруйновану споруду

Як вважає сонник, впала стіна без сторонньої допомоги — знак цікавий. Обставини змусять вас прийняти, нарешті, певну сторону. Що б ви не вирішили, але ваш старий світ завалиться, його повернути не буде ніякої можливості.

Побачена уві сні стіна падає під вашим напором, або ж її розбиває інша людина — або ви, або ваші знайомі стануть контролювати ситуацію. Не забувайте про те, що поспіх часто призводить до негативних наслідків.

Якщо стіна в вашому баченні була з невластивого їй матеріалу, наприклад, пилу, води, іншого, то це цікавий сон. Задумайтеся про те, що вищі сили відкривають для вас таємні знання, показують інші світи, вказують на те, що ви не використовуєте і половини своїх можливостей.

Тлумач чаклунки Медеї

До чого сниться стіна? Даний сон говорить про те, що ви зіткнетеся з перешкодою, яку будете в силах подолати або обійти.

Правда, від її зовнішнього вигляду буде залежати ступінь складнощів, що випадуть на вашу долю. Іноді подібне бачення може говорити і про те, що ви зіткнетеся з великими неприємностями.

Перелізти через неї, або ж знайти в ній прохід — ви досягнете матеріального благополуччя.

Ламати стіни уві сні — сварки, конфлікти, невдачі в справах.

Руйнувати уві сні побудоване

Тлумач Мандрівника

Якщо людина говорить, що уві сні я бачу стіну, то не виключено, що він не бажає сприймати навколишню дійсність, відмовляється від світу.

Крім того, сновидец не бажає мати нічого спільного з оточуючими його людьми. Він виставляє між собою і оточуючими бар’єри, дотримується дистанції.

Для жінок подібне бачення може означати швидке заміжжя.

Стояти нагорі, йти по стіні — щастя, сновидец зуміє переманити удачу на свою сторону.

Тлумач 21 століття

До чого сняться стіни, через які ви перелазити? У реальності ви зумієте досягти стійкого положення в суспільстві.

Приснився стрибок з висоти

Зістрибувати зі стіни — ви підете на невиправданий ризик. Подумайте гарненько, а чи варто приводити свій план в дію?

Як вважає сонник, падає стіна з вашої вини — ви самі станете ковалем свого нещастя.

Якщо ж перешкода починає валитися уві сні сама по собі, то незабаром стануть відбуватися не залежать від вас події, що кардинально змінять ваше життя.

Якщо сновидец намагається піднятися вгору по абсолютно гладкій стіні, то він відчуває страх перед спілкуванням з людьми.

Зводити стіну — вдалий союз, одруження, нові зв’язки. Сновидінню незабаром посміхнеться удача, він буде щасливий.

Тлумач Цвєткова

Даний джерело дає короткі й точні тлумачення:

Малий Велесов тлумач

Як вважає даний сонник, впала стіна будинку — сновидіння очікує смерть родича.

Якщо на стінах абсолютно нічого немає, то вас спіткає розчарування. Вилізти по ній вгору — подолаєте перешкоди. Якщо ж ви просто перестрибнули її, то незабаром настане радісна подія.

Жіночий тлумач

Даний джерело розглядає бачення суто для прекрасної половини людства. Коли молода жінка бачить себе біля стіни, то її сімейне життя буде благополучної щасливою.

Ховатися за стіну — ви закохаєтесь в людини і станете соромитися своїх почуттів і вчинків.

Просто ходити уві сні уздовж стіни — ви станете приділяти багато уваги своїй зовнішності, що якісно відіб’ється на кількості шанувальників.

Іти в сні уздовж будівлі

Бачення про стіну в різних країнах світу

Звичайно, у кожного народу свій менталітет. Це не може не відбитися на тому, як ми розшифровуємо знаки долі.

Цигани вважають, що якщо раптово утворилася стіна, то ви зіткнетеся з непередбаченими труднощами в справах. Якщо стіна з усіх боків була оточена водою, то ви розсердите деяких людей. Що стосується того, що уві сні ви будете перестрибувати або перелазити через стіну, то прогноз буде позитивним.

Французький тлумач вважає, що стіна уві сні обіцяє неприємності з близькими людьми. Ви перестанете розуміти один одного, станете конфліктувати і сваритися.

Стародавні ж перси асоціювали стіну з появою такого собі незнайомця в вашому житті. Якщо ви відчували страх, то і наяву ви бійтеся прийдешніх подій.

Китайські тлумачі вважають, що якщо ви підійметься вгору і сховані там ковдрою, то швидко просунетеся по кар’єрних сходах. Піднятися на стіну з червоної цегли — вас чекає блаженство.

Зверніть увагу на колір

Сниться обгоріле будівля

Чорна стіна, коли вона обгоріла, — знак, що вас будуть переслідувати нещастя. Не виключено, що з вами поруч знаходиться людина, що свідомо шкодить вам.

Штукатурити стіни в білий — ваше становище не дуже стійко, надія на удачу тане з кожним днем.

Займалися тим, що клеїли шпалери — вас чекає приємне знайомство, романтичну вечерю.

Як вважає сонник, білі стіни найчастіше символізують собою душевні муки. Червоний колір говорить про ваших внутрішніх бар’єри, які необхідно подолати.

Який ще колір ви бачили в нічному баченні:

Якщо уві сні ви перелізли через тюремну стіну, то незабаром ви позбудетеся від усього непотрібного, того, що обтяжувало вас довгий час.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: