Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться стояти у воді?

До чого сниться стояти у воді?

Зміст:

Сонник стояти у воді

Як описує сонник, стояти у воді не тільки приємно, але і корисно сплячій людині. Починаючи розшифровку побаченого сюжету, багато сновидіння стикаються з великою кількістю формулювань, але не завжди знаходять підходящу.

До чого сниться стояти у воді? Тлумачі снів пишуть про початок успішного періоду. Однак не можна забувати і про каламутній або смердючої водиці, яка повністю змінює подальший прогноз.

Було б щастя…

Сновидінню завжди хочеться привернути в своє життя сприятливі події, ігноруючи все погане, але як цього добитися? Поставлена ​​задача не така проста, як може здатися на перший погляд.

Бути уві сні в чистій водичці

Почати краще з міркувань одного з кращих снотолкователей — Густава Міллера. Якщо вам довелося перебувати у воді, то зверніть увагу на її стан:

Сновидець не зміг встояти в брудній калюжі і впав — ніхто не застрахований від помилок, але краще кілька разів подумати перед прийняттям якогось рішення. Головне — не ставати заручником своїх думок, оскільки вони можуть зупиняти від цікавих вчинків.

Перебувати в брудному і заболоченому водоймі — до можливих проблем зі здоров’ям. Міллер попереджає сплячого про захворювання, які можуть з’явитися внаслідок недбалого ставлення до себе.

Чистий водиця

Рівень води у сні доходив до колін

Опинитися в чистій воді — цікавий символ, але для його розшифровки доведеться згадати глибину занурення.

По коліно

Бути в воді по коліно, намагаючись знайти щось на дні, — до набуття хорошого настрою. Тлумачі снів припускають, що успіхи в сімейних справах благотворно позначаться на різних аспектах.

За щиколотку

Бути в холодній, але чистій воді по щиколотку — до вчинення успішних кроків у новому проекті. Однак для цього доведеться набратися певної сміливості і слідувати кожному пункту наміченого плану. В сонник Цвєткова детально описаний подібний сюжет.

За п’яту

У снах доводилося прогулюватися по береговій лінії, і водичка ледь стосувалася п’ят — до прийдешньої радості. Снотолкователь не радить у всьому покладатися на випадкові події, оскільки вони носять вкрай мінливий характер. Стояти на якийсь поверхні, ледь торкаючись водної гладі, — до благополучного завершення незакінченого справи. Нострадамус вважає, що постійне перекладання на потім призведе до невтішного результату.

Гуляти в сні по береговій лінії

Каламутна водиця

Бути в стоячій і брудній воді — до можливих конфліктів і неприємностей, яких можна легко уникнути. Головне — навчитися контролювати свої емоції. Що відбувалося в каламутному потоці? Якщо ви зробили якісь дії, то не забудьте зіставити їх з інформацією з сонників.

Поневіряння

Брести в безкрайньому каламутному потоці — до початку конфлікту, який з кожним днем ​​почне збільшуватися. Чи не змогли втриматися і впали в потік — доведеться стати ініціатором сварки.

Стояння

Опинитися в воді з мулистих і заболочених дном — до нездійсненних мрій. Все, до чого так довго прагнули, виявиться ілюзією. Малий Велесов сонник вважає, що ви не вживаєте будь-яких істотних дій для реалізації поставленої мети. Треба зрозуміти, що під лежачий камінь вода не тече.

Стояти в воді з чоловіком і намагатися допомогти — знак, що відображає нечесні наміри сновидіння. Трясовина не дозволить зробити таких проступків, а тому краще заздалегідь приготуватися до чесної боротьби.

Якщо наснилася брудна і стояча вода, з якої неможливо витягнути ногу, спробуйте відновити в пам’яті глибину занурення:

Наснилася каламутна рідина, яка доходила до щиколотки

Домашні пригоди

У вашому будинку з’явилася вода, що поглинає нажите добро, — суперечливий символ, який змогли розтлумачити декілька сонників.

Думка Ванги

Сняться сни, в яких будинок наповнюється водою, — символ, що відображає слабкості і людські пороки, ретельно ховаються від інших. Ванга вважає, що в такій поведінці немає нічого поганого, але людиною не робиться жодних спроб для поліпшення поточної ситуації.

Думка Хассе

Сниться як будинок затоплює

Звернувшись за допомогою до Хассе, можна побачити зовсім протилежне тлумачення. У будинку знаходилося все найцінніше, але сплячій людині не вдається вплинути на поточну ситуацію, — до вдалу покупку або поліпшення матеріального благополуччя.

Хассе пише про те, що найбільшою силою володіє сон, який наснився в ніч на 18-е число.

Можливі сюжети

Рухається найчистіший потік, але утримати рівновагу не виходить — доведеться стати жертвою пограбування.

Снотолкователі рекомендують зберігати пильність і обережність. Потрапити в затоплену квартиру і намагатися знайти щось вціліле — до приїзду непроханих гостей, а тому краще заздалегідь займіться прибиранням.

Опинитися на мосту над водою — до початку стрімкого кар’єрного росту. Сонники описують ідеальну картину майбутнього, наповнену повагою і хорошими емоціями. Колеги будуть слідувати порадам, а начальство почне видавати щедрі винагороди.

Здійнятися над водою — до легкого і швидкого закінчення якогось справи, незважаючи на що з’являються труднощі. Ніколи не накручуйте себе, тому що масштаби проблеми можуть виявитися мізерно малими.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: