Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться стригти волосся коротко?

До чого сниться стригти волосся коротко?

Зміст:

Сонник стригти волосся коротко

Сни — це відображення нашої підсвідомості, яке продовжує не спати навіть в той час, коли ми спимо. Мрії про волосся вважаються одними з найпоширеніших. Сниться стригти волосся до втрати життєвих сил і енергії. Однак для коректного тлумачення сновидінь обов’язково потрібно згадати, наскільки короткою була стрижка і хто її виконав.

Думки езотериків

Волосся з давніх-давен наділяли магічною силою. Вони символізують красу, здоров’я і силу людини.

До чого ж наснилося коротко стригти волосся? Існує кілька різних трактувань даного сюжету.

Позиція психолога Міллера

Обрізати уві сні шевелюру

Даний сонник розглядає стрижку волосся як негативний знак. Вищі сили попереджають вас про можливе зраді, чому передуватимуть сварки з недоброзичливцями. Вороги і суперники не дрімають! Вони плетуть інтриги і прагнуть зайняти ваше місце.

Згідно сонником, існує ще пара тлумачень побаченого в царстві Морфея:

Припущення доктора Фрейда

Сонник не вбачається негативу в подібних сновидіннях. До чого ж, на думку Фрейда, сниться стригти коротко волосся? Психоаналітик передбачає, що дана картина обіцяє сплячому кардинальні зміни в житті.

Це гарне сновидіння. У вас є прихований потенціал, про наявність якого ніхто не здогадується. Розкрийте свій творчий хист і обов’язково застосуєте їх на практиці. Нова справа буде успішним і прибутковим.

Сонник, крім цього, трактує стрижку, зроблену власними руками, як знак великої удачі.

Наснилося, що ножиці зламалися? Друзі можуть відвернутися від вас і повністю перестати спілкуватися. Постарайтеся вести себе більш розважливо і стримано.

Точка зору Ванги

Відрізати уві сні косу

Сонник стверджує, що сниться коротко стригти волосся до збитків, хвороб і розчарувань. Будьте готові до непередбачених новин і різних непривабливим ситуацій. Можливо, вам доведеться зіткнутися з тим, що ваше добре ім’я буде очорнити. Довести правоту буде дуже складно.

Обрізати довгу красиву косу — значить, пережити значну втрату. Дане сновидіння несе в собі поганий посил. Сонник радить відкласти всі важливі справи і скасувати поїздки. Вам слід бути дуже обачним і акуратним.

Погляд Лоффа

Цей сонник розглядає коротку стрижку в контексті традиційних значень волосся. Вони позначають силу і здоров’я, відповідно їх стригти — значить втрачати життєву енергію.

Стригти довгі локони

Сниться, що вам підстригли шикарну шевелюру? Готуйтеся відповідати за свої необдумані вчинки. Ви часто ведете себе дуже легковажно і навіть нерозумно, чому багато радіють. Сонник рекомендує вам стати більш серйозним і подорослішати. В іншому ж випадку доведеться відповідати за скоєне перед суспільством.

Поголити голову налисо

Якщо вам сниться, що волосся довелося обстригти дуже коротко або ж зовсім збрити, то в майбутньому можливе банкрутство, фінансові втрати і втрата майна. Вам необхідно з розумом розпоряджатися своїм капіталом і не робити ризикованих угод.

Наснилося каре

Наснилася стрижка каре

Подібна стрижка вказує на розчарування, яке, однак, не буде занадто сильним. Як відростають волосся, так і емоції навколо ситуації, що склалася швидко стихнуть.

Чекайте поганих новин і змін на гірше. Ваші плани зруйнуються, а задумане піде не так. Сонник, крім цього, передрікає незначні фінансові втрати.

Ви схильні переоцінювати власні сили. Пропонована вам допомогу і поради бувають насправді не зайвими. Навчіться слухати і чути оточуючих.

Також сниться подібне самозакоханим і впертим натурам.

Хто стриг волосся

Дуже важливою деталлю є те, хто саме виступав у ролі вашого перукаря. Від цього буде залежати правильність тлумачення побаченого уві сні.

Самій собі робити стрижку

Різати уві сні волосся самому собі

Наснилося, що локони ви підстригли собі самостійно? Хочете знати, до чого привиділася дана картина? Тлумачі переконані, що у вашому житті зовсім скоро настане темна смуга. Грошей катастрофічно не вистачатиме, а на роботі трапиться аврал.

Крім цього обрізати собі волосся — значить зіткнутися і зрадою партнера. Ваші любовні відносини вже зжили себе, чому просто неможливо допомогти. Постарайтеся відпустити давно нелюба і почати все з початку.

Самою підстригти чубчик — до бід. Вас може підстерігати хвороба, звільнення, боргова яма, хворобливе розставання і зміна місця проживання.

Вас стриже знайомий

Якщо приснилося, що стригти вас взявся приятель, знайома або родич, то очікуйте відмінних новин. Готуйтеся до підвищення, вагітності, лікування від тривалого захворювання, заміжжя.

Стригтися уві сні у перукаря

Незважаючи на це, довірити обрізати локони подрузі — викрити її в брехні і заздрості. Вона схильна підбивати вас на погані вчинки і перебільшувати слова оточуючих. Не піддавайтеся на провокації і уважно стежте за діями своїх подруг.

Перукарем виявився стороння людина

Хочете знати, до чого сниться, що вас коротко підстригли сторонні? На думку оракулів, це сновидіння може вказувати на незадоволеність власним життям. Ви хочете її змінити, але не знаєте, яким чином це зробити.

Наснилося відвідування красивою перукарні? Вас чекають приємні зустрічі та сюрпризи. Вам може знадобитися допомога сторонніх, чому деякі будуть не зовсім раді. Людина, який відмовить в цей період вам в підтримці, насправді не є справжнім другом.

Зачіску робить друга половинка

Якщо вам приснилося, що стрижкою зайнятий ваш чоловік, то йому в реальному житті може не вистачати різноманітності в стосунках. Він жадає нових емоцій і переживань. Вам обов’язково потрібно поговорити про таємні бажання і постаратися їх задовольнити.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: