Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться стрілянина?

До чого сниться стрілянина?

Зміст:

Сонник стрілянина

Військові дії, вбивства, так і в цілому насильство лякають людини як уві сні, так і наяву. До чого сниться стрілянина? На перший погляд може здатися, що подібний епізод чи буде передвіщати щось хороше.

Але не варто робити поспішних висновків. Насправді, стрілянина може приснитися, вказуючи на те, що перед сновидцем відкриваються нові дороги, життєві шляхи.

Що говорить тлумач?

Якщо приснилося рушницю

Стрілянина уві сні — досить неоднозначний символ, і до його тлумачення треба підходити з усією ретельністю. Важливо згадати, яку саме зброю було присутнє в нічних мареннях, хто був жертвою, а також інші важливі обставини.

Важливість зброї

Зброю, з якої стріляли ви або в вас, має першорядне значення. Чи довелося побачити в своїх мріях рушницю або пістолет? А може, це був лук?

Рушниця

Даний вид зброї по праву займає перше місце за популярністю в нічних мареннях. Саме його ми найчастіше бачимо у снах.

Вирішили вибратися на полювання і постріляти по тваринах? На жаль, подібні дійства не принесуть нічого доброго в реальному житті. Попереду період затяжної смутку і печалі, який буде викликаний несподіваними обставинами.

Постарайтеся не приймати близько до серця все те, що сталося, щоб не зануритися в депресивний стан, з якого буде не так-то просто вибратися.

Зі зброї стріляють у людини? Будьте готові до виникнення хвороб, на лікування яких потрібно багато часу і сил.

Пістолет

Якщо людині довелося стріляти з пістолета в своєму сні, то це явний показник того, що у нього прекрасно розвинена інтуїція. Але якщо потрапляли в вас, то будьте обережні. Десь поруч є підступний ворог, який намагається обдурити або зрадити вас.

Цілиться уві сні в кого-небудь з пістолета

У вас стріляють, але ви ні краплі не злякалися і не відчули болю ? Значить, незабаром все сімейні і робочі конфлікти вирішаться завдяки вашому вмінню перемагати в суперечках.

Цибуля

До чого сниться стрільба з лука? Вона показує те, що діється у сновидіння на душі. Так, мета, за якою проводиться стрільба, є знаком самої пріоритетної мети в житті людини. Особливо в тих випадках, коли вдалося потрапити прямо в головну мету.

Обставини уві сні

Якщо говорити в цілому, стрілянина або перестрілка — показник рішучості і сили волі сплячої людини. Йому не страшні перешкоди, що постають на шляху до досягнення цілей, він подолає їх без будь-яких труднощів і сумнівів.

Однак сонник зазначає, що для успіху вам буде потрібно працювати більше, ніж зараз.

Якщо ви з жорстокістю розстрілює оточуючих людей, то вам не вистачає тепла з боку близьких. Намагайтеся проводити з ними більше часу. Тлумач дає й інше значення: ви занадто нерішучі в своїх діях. Попросіть моральної підтримки у тих, яким довіряєте.

Якщо вас намагаються вбити за допомогою пострілу зі зброї, то вас порядком дратують деякі люди з оточення. Знайдіть в собі сили розпрощатися з тими, хто вам неприємний.

Стрілянина десь далеко? Це символ страхів і тривог. Але якщо ви лише чуєте шум далеко, але не бачите самого зброї, то страхи, які так обтяжують вас, не мають під собою жодного підґрунтя.

До чого може приснитися стрілянина з недругом?

Інші тлумачення

Ми вже розібралися, до чого бачити такий цікавий символ. Що ж повідають інші джерела?

Сонник Міллера

Відомий психоаналітик славиться своїми точними прогнозами. Якщо ви стріляли в когось або чули звуки пострілів далеко, то Міллер надає на ваш розсуд два тлумачення:

Життєвий сонник

А ось згідно даним джерелом, стрілянина уві сні є ознакою того, що вам важко сходитися з новими людьми. Більш того, ваші знайомі тільки дратують вас. Перегляньте своє ставлення до людей або виключіть з кола спілкування тих, з ким особливо неприємно спілкуватися.

Доводилося стріляти з великої гармати? Все це супроводжувалося шумом і гуркотом? У реальному житті велика ймовірність конфлікту, який розгориться завдяки вам.

Потрапили в птицю? Сонник стверджує, що це підтвердження вашого успіху наяву. Однак для того, щоб домогтися бажаного, вам варто докласти максимум зусиль. Сонник стверджує, що в хід можуть піти навіть незаконні прийоми.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: