Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться стріляти?

До чого сниться стріляти?

Зміст:

Сонник стріляти

Стрільба є досить агресивним методом ведення боротьби і несе за собою руйнівні наслідки. Як стверджує сонник, стріляти у що-небудь не є однозначно негативним символом. Незважаючи на те, що в житті ми остерігаємось всього, що може принести шкоду, подібна діяльність часом буває необхідною, а іноді є професійним хобі. До чого ж сниться подібна подія? Великі психологи і знамениті провісники допоможуть розвіяти таємниці підсвідомості. Для цього варто згадати кілька важливих деталей і картина проясниться.

Стріляти самому

До чого сниться брати участь в такому страшному дійстві? Яким був зовнішній вигляд зброї і хто став жертвою? Подібні нюанси уві сні надзвичайно важливі при тлумаченні.

З чого довелося встрелять

Зброя може багато розповісти про особливості характеру і найближчому майбутньому сновидіння. Чи був це постріл з іграшкового пістолета або небезпечної гвинтівки?

Що чекало уві сні?

Куди стріляли

Світ мрій таїть в собі безліч варіантів того, як можуть розвиватися події уві сні. Не виняток і ця подія.

Стріляти в людини. Як не дивно, потрапити в голову або тіло з пістолета — дуже сприятливий знак. Жертва в даному випадку виступає метою, тому успішний постріл — гарантія досягнення будь-яких таємних бажань.

В голову. До чого сниться потрапляння прямо в голову? Дійство говорить про Ваших відчайдушних і безуспішних спробах вплинути на іншу людину. Пора припинити управляти життям інших і більше дивитися на свої вчинки і думки.

В спину. Беручи до уваги прогноз Міллера, це спонукання до усунення вад і гріхів. Такі риси як жадібність і гнів зіграють з Вами злий жарт.

Потрапити точно в ціль. Це говорить про Вашу раціональності та вмінні тримати справи під контролем. Незабаром в будинок постукає удача, і всі починання принесуть небувалий успіх.

В який сезон сталася стрілянина?

При тлумаченні снів важливі і зовнішні явища. В яку пору року відбулося це дійство?

Стрілянина в упор є своєрідним попередженням. Слід проявити максимум обережності і пильності в словах, щоб не нажити недоброзичливців, а то і зовсім найлютіших ворогів.

Стріляли в Вас

Результат подій

До якого результату призведе подія, де жертвою виступав сам сновидець? Для цього необхідно згадати спіткали деталі і проаналізувати їх.

Зброя само по собі є символом вшанування і необмежених душевних сил, які потребують застосування.

Інші тлумачення

До чого відвідує стрілянина згідно з іншими джерелами? Варто пам’ятати, що світ мрій оповитий таємницею і часом не знайти однозначної відповіді на те, що намагається розповісти нам підсвідомість. Однак великі психологи і провісники, які поклали край в розвиток даної галузі чимало праці, доповнять яка відвідала картину.

Сонник Цветкова

Цвєтков розглядає спіткало явище з позитивної точки зору. Він вважає, що стрілянина з пістолета призведе до безумовного успіху. Треба лише докласти зусиль і невпинно працювати деякий час. Результати обов’язково окупляться, і в кінці шляху Ви будете заслужено пожинати плоди своєї праці.

Коли в Вас потрапляє безликий незнайомець, то це початок довгого і далекої подорожі. Можливо, це буде інша країна з подальшим переїздом. А ось якщо жертвою виступаєте не Ви, можна сміливо очікувати гостей. Непрохані гості принесуть добрі вісті і не затримаються надовго.

Циганський сонник

Зброя уві сні зазвичай сниться до недомовкам, таємниць між подружжям і гучних скандалів. У Вас намагалися потрапити, але обладунки з легкістю захищали від куль? Це означає Вашу впевненість у фінансових справах і стабільному доході. Незабаром випаде можливість заробити гроші в досить незвичній і незнайомій для Вас сфері діяльності.

Одягнений в обладунки був хтось інший? Це говорить про внутрішній відчутті незахищеності і пошуку підтримки. Стріляти в такої людини — до всіляких розбіжностей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: