Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сушена риба?

До чого сниться сушена риба?

Зміст:

Сонник Висушена риба

Риба — поширена практично на всій земній кулі. Це унікальне жива істота, яке практично не зазнало ніяких змін за мільйони років. Тому, не дивно, що саме риба стала одним з найважливіших символів древніх культур. Але в сучасному світі важливо знати, до чого сниться риба, приготована тим чи іншим способом.

Зрозуміти, до чого сниться сушена риба просто, якщо використовувати покрокове тлумачення. Для цього потрібно зіставити деталі сну і відчуття сновидіння від нічної мрії. Не варто забувати, що це один із символів, який для жінок вказує на емоційну сферу, а для чоловіків — на соціальну.

Сушена риба, побачена уві сні, означає, що всі ваші плани і задуми стануть реальністю, але тільки якщо ви докладете для цього необхідні зусилля. Можливо, ви вже зробили перші кроки для реалізації нового проекту, але ніяк не можете почати діяти саме в цьому напрямку, боячись помилитися.

Що означає сон

Тримати кілька готових в’ялених тушок в руках — у вас є вибір. Чим би ви зараз не зайнялися — отримаєте бажаний результат. Якщо засушену тушку опускати в долонях в чисту воду, і рибка, вильнувши хвостом, спливла — неоднозначний сон. Китайський сонник впевнений, що це знак того, що будь-які, навіть найсміливіші мрії збудуться. А ось сонник Міллера не такий оптимістичний. Він вважає, що це знак того, що ви смалодушнічал і самі випустіть удачу зі своїх рук.

Якщо наснилася сушена риба

Дії з рибою

Дуже важливо згадати, що саме довелося уві сні робити з рибою. Від цього буде залежати ваша готовність до активних дій, а також відносини з оточуючими. Так, якщо ви просто її їли, значить, удача буде супроводжувати вам в новому проекті. Але якщо смак її не сподобався, не дивлячись на звабливий запах, значить, результатом своєї роботи ви не будете задоволені. Дуже важливо цю категорію снів розділити за статевою ознакою.

Для чоловіка

Якщо чоловікові приснилася дуже суха риба в руках, він повинен бути готовий прийняти рішення, над яким вже думав довгий час. Відчувати її смак у роті — до знайомства.

Для жінки

Такий сон описує жіночу емоційну сферу. Якщо молода жінка бачить уві сні, що вона вибирає на ринку сушену рибу — значить, незабаром їй доведеться захід, на якому всі будуть звертати увагу на її манери і виховання, говорить сучасний сонник.

Споглядальне сновидіння

Якщо хтось купував суху рибу

Якщо сниться, як будь-хто інший купує, їсть або тримає в руках подібний делікатес, а ви тільки спостерігаєте за цими діями, це також непоганий знак. Швидше за все, вам запропонують додаткові обов’язки (як варіант — додаткову роботу) і ви отримаєте за неї солідну винагороду.

Спостерігати за тим, як ловлять рибу на вудку, а витягують вже сушену — попередження. Вам можуть запропонувати цікаву нескладну роботу за великі гроші. Але, ви навіть не уявляєте, що саме є джерелом їх доходу. Будь-які протизаконні дії можуть бути інкриміновані саме вам.

Власне ставлення до делікатесу

Пояснюючи, до чого сниться сушена риба, варто згадати власне ставлення до подібного страви. Для людей, хто не сприймає її в своєму раціоні, бачити подібне уві сні — поганий знак. Він обіцяє розчарування і невиправдані надії, говорить сімейний сонник. Але викликана така ситуація виключно власної нерішучістю і лінню.

Пересилити себе і спробувати її уві сні, відчувши приємний солонуватий смак у роті — добру ознаку. Ви зможете навчитися чомусь новому, і це принесе вам величезну користь.

Якщо така риба приснилася людині, який завжди балує себе подібними стравами, значить варто зробити перерву у виснажливій роботі. Ваша зайнятість зашкалює і це може привести до нервових розладів, попереджає сонник від А до Я.

Рибалкам і людям, які займаються торгівлею такими продуктами, подібна нічна мрія не обіцяє ніяких особливих пригод в житті. Все буде так само злагоджено і гладко, як і до цього.

Для тих, що дуже любить подібне блюдо, побачити його уві сні — пророкує зустріч з коханою людиною. Якщо ви не перебуваєте в серйозні стосунки, то подібне бачення каже, що скоро відбудеться зустріч, яка може стати доленосною для вас.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: