Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться сварка з подругою?

До чого сниться сварка з подругою?

Зміст:

Сонник сварка з подругою

Краща подруга часом може замінити найближчих людей. З нею ми можемо відчувати радість, розділяти смуток і печаль, ділитися останніми новинами. А ось до чого сниться сварка з подругою? Лайка ніколи не була позитивним явищем, що йде на користь відносинам. Вона руйнує той фундамент, який будувався протягом довгої дружби. Які наслідки вона несе своєю хаотичністю і гнівом? Перехід на новий рівень спілкування, знаходження компромісів або збільшення конфлікту? На дане питання спробує відповісти сонник поряд з провідними провісниками таємничого світу мрій. Він підкаже, чи є це результатом затяжний втоми від розбіжностей або обіцяє більш глибокий сенс.

Що говорить тлумач?

Якщо наснилася сварка з подругою

У світ мрій до нас може навідатися все що завгодно. Часто це звичайні речі, але іноді доводиться спостерігати несподівані, часом казкові повороти сюжету. Хотілося б бачити лише яскраві, сповнені позитивом сни, але і негативні події віщують сприятливе і навіть щасливе майбутнє.

Хто ви?

Важливе значення має Ваша стать і поточний стан. Особливо для жінки подруга є рідною і незамінною людиною, з яким життя не так важка.

В якому стані була подруга?

Якщо подруга була п’яна

При тлумаченні спіткали явищ вирішальна роль дістається дрібними деталями. Здавалася дрібниця може запросто перевернути весь сюжет, тому так важливо згадати всі деталі. В якому становищі перебувала приятелька? Бути може, Ви давно з нею перестали водити дружбу або вона з’явилася в цікавому положенні?

У Китаї сварка характеризується як наближення радісної події, а ось в Ірані це ознака швидкого позбавлення чого-небудь.

Характер сварки

У реальному житті ми можемо лаятися по-різному. Це можуть бути як гучні затяжні конфлікти, так і конструктивні бесіди. Багато факторів залежать від нашого темпераменту, а також рис характеру тієї людини, з яким суперечка повстала.

Як проходила сварка?

Якщо сварка пройшла на підвищених тонах

Будучи імпульсивною людиною, приснилося мирне з’ясування стосунків? Або будучи спокійною особистістю, стався гучний скандал? На кожен з цих факторів є своє тлумачення.

Результат сварки

Важливим є і той факт, чому ж закінчилася сварка. Це є важливим моментом при тлумаченні заплутаного сюжету сну.

Якщо сварка стала другого, шістнадцятого, двадцять п’ятого чи двадцять дев’ятого числа, то не варто турбуватися. Це «порожні» числа, де сни не мають будь-якого сенсу.

Інші тлумачення

Для отримання повної картини слід звернути увагу і на інші джерела. Кожен сонник має своє тлумачення постигшему події.

Сезонний сонник

В яку пору року стався конфлікт? Дана деталь має важливе значення.

Зима

Можете посваритися з чоловіком

Мають відбутися конфлікти наяву. Щоб усунути їх, потрібно налагодити психологічний клімат в родині, приділяти близьким людям достатньо уваги і ласки.

Весна

Також провісник конфлікту, який буде протікати протягом тривалого періоду і може завершитися каліцтвами. Слід бути особливо обережними та не допускати критичних ситуацій.

Літо

Настав період труднощів зі своєю другою половинкою. Ви часто будете не розуміти один одного, що призведе до безлічі образ. Лише від Вас залежить, чи знайдете сили в подоланні складного етапу або зійдете зі шляху.

Осінь

Сонник радить придивитися до ближнього оточення. Ймовірно, у Вашому колі є брехливий друг, який ховається за лицемірною маскою, готуючись нанести удар.

Сонник Міллера

Психолог не дає позитивного прогнозу щодо даного сновидіння. Він вважає, що це вірна ознака темної життєвої смуги і гучних конфліктів наяву.

Якщо ж подібний сюжет спостерігала дівчина, то їй варто приготуватися до тривалих невдач. А жінку може очікувати як розлучення, так і затяжний розлад в сімейному житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: