Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться свічка?

До чого сниться свічка?

Зміст:

Сонник свічка

Свічка уві сні багатогранний символ. Вона позначає любов, надію, дружбу, успіх. Але разом з тим, вона може снитися і до наближення скорботи, горя. Немає однозначної відповіді на питання, до чого сняться свічки, адже вони можуть бути абсолютно різними.

Що віщує сон про свічці

Свічка може бути вставлена ​​в торт, також може снитися, що воскові свічки горять на цвинтарі, ви можете запалювати церковну свічку, або проробляти інші маніпуляції зі свічками. Аналогічно існує і кілька десятків тлумачень снів про віск і свічки уві сні.

Сни про свічках з точки зору популярних сонників

Якщо наснилася свічка

На даний час можна знайти безліч тлумачів снів, які дадуть відповідь абсолютно на всі запитання. Не варто забувати, що половина з них є одноденними і їх передбачення швидше абсурдні, ніж корисні. Але існують такі сонники, які вже багато десятиліть приходять на допомогу нетямущим людям, підказуючи їм, як спілкуватися з потойбічним світом.

Сонник Міллера

Сонник Ванги

Тлумач Езопа

Тлумач 21 століття

Тлумач чаклунки Медеї

Що кажуть психологи про сни про свічках

Зигмунд Фрейд вважав, що запалювати уві сні свічку — ви навчитеся отримувати задоволення від сексу.

А сон, в якому ви брали їжу і поруч горіли декоративні свічки, значить, що ви повинні навчиться поводитися більш розкуто, і намагатися не тільки для себе, але і для партнера.

Спостерігати за тим, як на вітрі тремтить полум’я — ваші взаємини близькі до краху. При цьому вина цілком і повністю лежить на вас, ви не бажаєте миритися з дивацтвами партнера і часто створюєте скандали.

Ставити свічку за здравіє — ви даремно сподіваєтеся на підтримку.

Якщо свічка пливе по воді, або ви бачите її в церкві — смерть близької людини, сльози.

Як виглядала свічка

Біла, що горить свічка — це чистота і розсудливість. Сновидець намагається бути ближче до Бога, збагатитися духовно.

Віск, воскові свічки, як правило, ототожнюються з сумом, внутрішні розбіжності, що відбуваються у сновидіння.

Нові, ще не засвічені свічки, обіцяють великі перспективи на майбутнє. Ви отримаєте нові знання, досвід, зв’язки, станете розвиватися і вдосконалюватися.

Вимерлих свічка в ваших руках — перегляньте свою поведінку. Зокрема те, як ви ставитеся до оточуючих. Ви багато говорите неприємного людям і ведете себе неналежним чином.

Зламана свічка, на думку Зігмунда Фрейда улит неприємності в статевій сфері. Для чоловіків це неприємності з потенцією, а у жінок — з обранцем по життю. Якщо ви не зміните свій спосіб життя і ставлення до подій, на вашій статевого життя буде поставлений хрест.

Багато свічок, якщо вони запалені, обіцяють радість і реалізацію бажань. А ось якщо довелося їх гасити, то перед сновидцем стануть перепони, які поставлять хрест на всіх ваших сподіваннях.

Чорна свічка — чекайте несправедливості, підступності з боку людей. Не виключено, що перед вами постане справжнє зло, і ви навіть можете втратити дорогу людину. Намагайтеся носити натільний хрест, помоліться на хрест в церкві.

Ставити воскові свічки за упокій душі — ви сильно переживаєте за стан здоров’я близької вам людини.

Купувати нові свічки в церкві — ви стоїте на порозі тривалої депресії, варто мислити більш позитивно.

До чого сняться свічки на цвинтарі

Запалювати свічки на цвинтарі — знайдете нових, відданих друзів.

Хоча в цілому, кладовище — місце похмуре, але бачити його уві сні, часто тлумачиться позитивно.

Якщо приснилися свічки на цвинтарі

Деякі тлумачі вважають, що запалювати свічки на цвинтарі, сниться до веселого проведення часу в колі нових цікавих людей, а також старих знайомих.

А ось погасла свічка на кладовищі, може попереджати сновидіння про образу, яку тримає на нього давній друг. Постарайтеся зрозуміти, чим образили людину, інакше на ваших взаєминах можна буде поставити хрест.

Дуже важливо пригадати всі деталі, які довелося бачити уві сні про цвинтар. Якщо сниться кладовище, на якому мирно горять свічки, кожен хрест дихає спокоєм і умиротворенням, то подібне сниться до того, що ви зможете розібратися в собі, погасити всі внутрішні протиріччя.

Якщо вам сниться кладовище вночі, ви проходите по ньому, розглядаючи кожен хрест, при цьому абсолютно не відчуваєте негативних емоцій — вас можна похвалити за відвагу в реальному житті.

Ставити свічки під кожен хрест і запалювати їх на кладовищі — ви зможете отримати відповідь на хвилююче вас питання, розгадати якусь таємницю.

Що означає сон, в якому вам привидиться торт зі свічками

Торт, сам по собі, символ солодкого життя, повноти смаку, радісного проведення часу.

Найбільш хорошим знаком, вважається торт, який прикрашений свічками. Наближається подія, яке ви захочете відзначити з найближчими, поставити хрест на минулому, і в реальності замовити величезний торт, щоб насолодитися ним в колі рідних людей.

Якщо приснилися свічки на торті

Торт, прикрашений свічками, може говорити і про те, що ви станете причиною великої радості близької вам людини.

Сниться торт, на якому горять свічки, і ви їх задуває — ви знайдете спокій і умиротворення. Якщо відразу вам це не вдасться, значить, ви ще трохи повинні попрацювати для того, щоб почивати на лаврах.

Готувати торт, запалювати на ньому свічки — наяву ви будете зайняті проведенням нікого грандіозного заходу. Якщо ви зможете проявити всі свої здібності, то результат буде приголомшливим.

Коли вам сниться торт, постарайтеся запам’ятати кількість свічок, які були на ньому. Як правило, вони вказують на кількість днів або тижнів, що залишилися до приємної події у вашому житті. При цьому, чим більше торт, тим грандіозніше буде ваша радість.

Бачити в сновидінні віск

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: