Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться свіжа риба?

До чого сниться свіжа риба?

Зміст:

Сонник свіжа риба

Загальновизнаний думку, якщо приснилася морська рибка в свіжому вигляді — готуйтеся до поїздок в далекі країни, пригод, зустрічей, на яких весело і приємно проведете час. Чоловікам подібні сни сняться до вдалою підприємницької діяльності.

До чого сниться свіжа риба

Бачити уві сні свіжу рибку, це завжди до сюрпризів, і завжди приємним. Тому налаштуйтеся на повний позитив, згадайте всі деталі, побачені уві сні, і вивчайте тлумачення.

Жива риба, тлумачення сонників

Якщо наснилася свіжа риба

Кожен раз, коли вам присниться цікавий сон, ви, звичайно ж, в першу чергу берете в руки сонник. Саме в ньому можна знайти найповніше тлумачення снів. На даний момент сонників безліч, коштує не розпорошуватися на все, а вибрати найпопулярніші, ті яким довіряють читачі.

Сонник Меридіана

Велесов сонник

Свіже водоплавних — до новин.

В цілому тлумачення снів, в яких вам довелося бачити рибу — позитивне. Сонник пророкує фінансову прибуток, народження довгоочікуваної дитини, здоров’я, удачу в справах.

Якщо ловили рибу

Займатися риболовлею — зможете перемогти ворогів, отримати прибуток, вагітність.

Але якщо ви ловили рибу в каламутній воді — остерігайтеся хвороб, природних катаклізмів, і навіть смерті.

Також варто звернути увагу на сам улов, якого може бути багато, але він занадто дрібний. Бачити подібне, до фінансового краху, горю, так вважає сонник.

Чистити рибу — до веселого проведення часу, їсти сирий — до збитків.

Сонник Езопа

Бачити уві сні, як риба плюскається в воді — станете мимовільним свідком кропіткої роботи, в якій буде задіяно багато людей.

Якщо приснилися акваріумні рибки

Якщо велика особина, на ваших очах, проковтує дрібну — отримаєте наганяй від начальства, за приховування важливої ​​інформації.

Сняться акваріумні рибки — ваша позиція в даний момент відповідна. Але, незабаром ви не зможете перебувати в стороні, доведеться втрутитися.

Наснилася невелика рибка, яку ви зловили, а потім випустили — ви женіться за нездійсненними мріями, на даному етапі варто задовольнятися тим малим, що ви маєте.

Сонник 21 століття

Сонник мандрівника

Якщо приснився косяк риб

Сонник Міллера

Сонник Хассе

Унікальні передбачення сонників

Наснилися риб’ячі очі

У деяких провісників снів ви можете знайти тлумачення таких символів як, риб’ячі очі. Значить ви весь час перебуваєте в увазі, так як вони ніколи не закриваються, так і ви весь час аналізуєте і зіставляєте.

Хвора риба — ви даремно розтрачуєте свою життєву енергію. Хоча, не виключено, що хтось підживлюється нею, всупереч вашій волі.

Зигмунд Фрейд вважав, що бачити рибу уві сні, означає, що ви настільки зайняті повсякденними справами, що навіть під час інтимної близькості не можете про них забути. Побувати на рибалці, але нічого не зловити — ваша самооцінки занадто занижена, ви шалено боїтеся зганьбитися в ліжку.

Спіймати рибку, яка розпадеться у вас в руках — несподіване збагачення, спадок, виграш в лотерею.

До чого сниться чистити рибу

Жінці, чистити рибу уві сні — неувага з боку коханої людини.

Обробляти філе на шматки — у таких снів є два основних тлумачення:

Деякі сонники вважають, що чистити рибу уві сні — постарайтеся контролювати свої емоції. Іноді зроблене, або сказано з гаряча, може сильно вам нашкодити.

Чистити рибку, а вона постійно вислизає з рук — в справах зіткнетеся з спритним і брехливою людиною, який зробить дуже багато на благо собі і на шкоду вам.

Що значить сновидіння, в якому ви купували рибу

Купувати рибу в сновидінні — остерігайтеся обману від малознайомих людей. Остерігайтеся знайомств на вулиці, найближчим часом велика небезпека бути обкраденим або ошуканим.

Якщо купували свіжу рибу

Але іноді тлумач снів, видає абсолютно протилежне твердження, принаймні, для жінок. Для них, купувати свіжу рибу на рибному базарі — до отримання новин, подарунків, прибутку. Щоб з вами не трапилося, це буде абсолютно несподівано і дуже приємно.

Бачити, або купувати голови риби — це завжди любовна сфера. Сновидінню після таких снів гарантують любовні пригоди, романтичний зв’язок, зустріч з істинною другою половиною.

Якщо голови сняться людині, яка не перебуває в законному шлюбі, то тлумачення сну буде очевидним. Незабаром ви зареєструєте свої відносини.

Бачити голови, довелося самотній людині — не впадайте у відчай, незабаром ви зустрінете свою любов.

Химерні сни

Неможливо скласти тлумачення всіх снів, але все ж сонники спробували дати пояснення більшості снів, навіть найхимерніших.

Якщо бачили рибу без голови

Риба без голови, сниться, як правило, до невдач, які будуть слідувати одна за одною, і можуть, в результаті, вилитися у величезні неприємності.

Також водоплавних без голови, може характеризувати самого сновидіння, як безхарактерність, ледачого і апатичного людини. Після таких снів, можете порівняти себе з тією ж рибою, яка пливе за течією, і додайте до цього те, що вона без голови, картина не багато обіцяє.

Для чоловіків такі сни говорять про те, що вони також втрачають голови через жінок, які трапляються на їхньому шляху.

Їсти рибу без голови — неприємності зі здоров’ям.

Свіжа ж риба без голови обіцяє всього лише далеку поїздку по робочих питаннях. Але в такому сні існує багато підводних каменів — не втрачайте голови, будьте завжди уважні і обережні, інакше відрядження може закінчитися звільненням.

Якщо подібну рибку їсть кішка — значить, жінка з вашого близького оточення не дуже чесна з вами. Для жіночої половини, таке сновидіння говорить про те, що скоро ви побачите справжню сутність вашої кращої подруги.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: