Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться табун коней?

До чого сниться табун коней?

Зміст:

Сонник Табун Коней

Кінь — символ сили, краси і нових можливостей. Бачити уві сні відразу багато коней вважається хорошим знаком. Така нічна мрія говорить про те, що все, до чого ви прагнули, цілком можливо, якщо докласти до цього певних зусиль.

Якщо приснився табун коней, вам потрібно бути готовим побачити суспільство, в якому ви живете і працюєте, під іншим кутом. Особливо, якщо уві сні вони всі були різномасті. Так ви зможете краще взаємодіяти як з кожним з них окремо, так і з колективом в цілому. І завдяки цьому, ви швидко підніметеся по кар’єрних сходах.

Зрозуміти, до чого сниться табун коней, на перший погляд, просто. Це і спілкування з різними людьми, і велика кількість нових проектів, в які вас стануть запрошувати, і навіть отримання спадщини, якщо ви бачили, що самі поганяєте коней і в вашому табуні їх багато.

Якщо приснився табун коней

Але з іншого боку таке бачення може символізувати певну роз’єднаність думок сновидіння. Особливо, якщо кожен кінь уві сні поводилася індивідуально. Швидше за все, ви зараз в пошуках себе і не знаєте, в якій сфері зможете реалізуватися найкраще.

Що може означати такий сон

Бачити уві сні табун коней — до швидкої зміни подій. Ви навіть не будете встигати реагувати на кожне з них, але вони все принесуть вам позитивні емоції. Бачити, як по полю мчить карета, в яку запряжена трійка чорних коней — будьте обережні. Не варто повністю віддаватися небезпечних розваг. Вони можуть закінчитися вельми сумно не тільки для вас, але і для інших учасників.

Кількість коней

Залежно від кількості побачених уві сні тварин, можна говорити про те, наскільки знаковими можуть бути ті чи інші події у вашому житті. І хоча двоє коней, або навіть трійка — це ще не табун, але те, що їх більше однієї — вже дуже важливий знак. Символьним вважається сновидіння, в якому ви бачите настільки багато коней, що навіть не можете порахувати.

Кілька тварин

Двоє коней, позаду яких тягнеться порожня розбита карета — поганий знак. Швидше за все, вам доведеться пережити досить важкий період в матеріальному плані. Найбільше це стосується найближчих вам людей: чоловіка, дружини або старих батьків, якщо ви за ними доглядаєте.

Багато

Бачити уві сні цих сильних і граціозних тварин — дуже добре. Вас оточують гідні люди, з якими приємно і працювати і відпочивати. Якщо вони наснилися в загоні, мирно пощипував травичку — вас з колективом об’єднує єдина мета. І ви зможете досягти її, якщо будете старанно працювати.

Якщо приснилися коні в степу

Колір

Вважається, що колір коня також впливає на те, як розтлумачується сон. Так, різномасті коні означають суспільство, в якому ви живете. А ворона — виключно печаль і погані новини. Хоча такий сон можна тлумачити і по-іншому — красива ворона коня означає вплив таємних знань на ваше життя. Але чиї вони: сновидіння або іншої людини, сон не пояснює.

Якого кольору були коні

Чиї коні

Це красиве граціозна тварина саме по собі є позитивним символом сновидіння. Але якщо уві сні ви точно знаєте, кому вони належать — можете отримати максимум інформації з нічних мрій.

Власні відчуття і почуття

Для аналізу сновидіння також потрібно враховувати власні почуття, випробувані в нічний мрію. Так, злякатися коней — же не бути впевненим у правильності обраного рішення. Відверто милуватися красою цих створінь — застосовувати свої знання і досвід.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: