Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться тарантул?

До чого сниться тарантул?

Зміст:

Сонник тарантул

Тарантул уві сні тлумачиться сонниками вельми неоднозначно. Ця комаха в багатьох тлумачів розглядається як символ швидкої удачі. Разом з тим, це знак, що у сплячої людини є недруги, що намагаються заподіяти їй шкоду.

Павукоподібні в нічному баченні

Коли уві сні ви бачите тарантула, вам варто придивлятися не лише до його поведінки, а й до зовнішнього вигляду. Тільки зібравши воєдино всі можливі фактори, ви зумієте скласти прогноз, що буде справді відповідати реальності.

Приснився величезний павук

Бачити уві сні тарантула, на думку чаклунки Медеї — знак, що найлютішим вашим ворогом є саме ви. Якщо ви бажаєте собі кращого майбутнього, то вам варто в першу чергу розібратися в собі самому. Якщо ви зумієте налагодити внутрішній діалог і зрозуміти, чого хочете насправді, ви зможете рухатися далі.

Коли павук уві сні був величезних розмірів, то це швидше за уособлення ваших взаємин з начальством. Тлумачі вважають, що ви працюєте під керівництвом авторитарного людини, який не бажає рахуватися з думкою оточуючих людей, і часто тисне на вас своїм авторитетом.

Кольорова гамма

Колір павукоподібних має важливе значення для передбачення. Яких би розмірів ні тарантул, краще, якщо ви звернете свій погляд саме на його окрас.

Чорний павук

До чого сниться тарантул чорного кольору? Вважається, що чорний птицеед уособлює собою колег по роботі. Такий сон розглядається тлумачами як наявність інтриг, заздрощів, чвар на робочому місці.

Сниться павук чорного кольору

Спляча людина знаходиться в стані постійного стресу. Ви не зможете вплинути на ситуацію і що-небудь змінити, найкращим виходом буде підшукувати собі нову роботу.

Жінці чорний тарантул може передбачати і неприємна розмова з другою половинкою. Все почнеться з нешкідливих звинувачень, але закінчиться грандіозним скандалом. Якщо ви по-справжньому її цінуєте, то вам варто навчитися стримуватися, обмірковувати кожне своє слово, не провокувати улюбленого своїми вчинками.

Після снів за участю чорного павука у сплячої людини може різко погіршитися стан здоров’я.

Білий павук

Коли наснилося бачення за участю білого павука, то ви не будете потребувати матеріально. Успіхи на роботі не перестануть вас радувати, разом з ними збільшиться і дохід.

Бачити уві сні білого павука

Думки провісників

Багато тлумачі снів розглядають в своїх виданнях подібні бачення. Навіть в самих старовинних провісників снів ви зможете знайти згадку про те, до чого сниться тарантул.

Тлумач Зигмунда Фрейда

Фрейд відомий тим, що будь-який нічне бачення він розглядає через призму сексуальної сфери діяльності людини. Навіть таке бачення, в якому явно відчувалася присутність тарантула, Фрейд намагався розглянути окремо для чоловіків і для жінок.

Так, жінці або дівчині сновидіння про тарантула явно показує, що вона не впевнена в собі, недооцінює свої внутрішні і зовнішні якості. Сновидицей часто терпить жорстоке ставлення до себе з боку другої половинки, боїться втратити його, вважає, що вона не гідна кращого.

Для чоловіка сновидіння про величезний павука також є знаком, що він відчуває якісь страхи. Хоча тут вони часто пов’язані зі страхом втрати своєї спроможності, гарного робочого місця, платоспроможності. Сновидець вважає себе слабким, часто звеличує своїх друзів чоловіків, наділяючи їх мужністю і силою, якими вони не володіють.

Якщо ж уві сні ви самі були даними павуком, то в глибині душі ви розумієте, що у вас є величезний внутрішній потенціал, і незабаром ви знайдете йому застосування, чим неабияк здивуєте всіх оточуючих людей.

Коли вас відвідують подібні бачення, вам варто терміново зайнятися тим, щоб підняти свою самооцінку і постаратися використовувати свої внутрішні резерви по максимуму.

Сниться укус павука

Тлумач Густава Міллера

Як вважає даний сонник, тарантул в нічному баченні бачиться перед тим, як ви будете вести досить серйозний діалог. Від того, як ви себе поведете, залежатиме ваше майбутнє.

На думку Міллера, тарантули уві сні можуть мати ряд абсолютно різних значень:

Павук уві сні повзає по тілу

Тлумач Ванги

Велика провидиця Ванга вважала, що побачити уві сні тарантула — це явний знак, що сновидцу варто уникати поганих людей. Намагайтеся не з’являтися у великих компаніях, які не прийдіть поряд з новими знайомими. Особливо такий сон повинен насторожити вас, якщо комаха повзає по вашому тілу, рукам.

Якщо ви відчуєте на своєму тілі укус, то незабаром ви самі станете діяти на догоду іншим людям. Ви потрапите під вплив інших особистостей, і перший час навіть не будете розуміти, що вами маніпулюють.

Павуки в будинку — наступ нелегкого часу, ви будете переживати, засмучуватися, сумувати. У вас ще є час підготуватися до майбутніх труднощів.

Тлумач Лоффа

Даний джерело асоціює таких павуків з фінансами. Вважається, що якщо ви відчували в нічному баченні страх, то мають бути непередбачені витрати. Коли ж ви дивилися на них без особливих емоцій, тоді отримаєте деяку суму грошей.

Задавити або вбити павука уві сні

Коли павуки в вашому сні були мертвими, тоді незабаром ви дізнаєтеся якісь новини, що допоможуть вам істотно поправити своє матеріальне становище.

Власноруч вбити їх — ви зумієте здобути перемогу над своїми слабкостями. Незабаром ви станете сильніше як фізично, так і духовно. Ці зміни однозначно підуть вам на користь.

Якщо, коли ви вбивали комаха, поруч було багато людей, то зміни у вашому житті будуть відбуватися на очах у публіки.

Вбивати тарантулів уві сні в той момент, коли в реальності ви відчуваєте якісь труднощі — позитивне бачення. Незабаром все встане на свої місця, і у вас почнеться світла смуга в житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: