Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться татуювання?

До чого сниться татуювання?

Зміст:

Сонник татуювання

Зрозуміти, до чого сниться татуювання, досить важко. Адже саме по собі зображення вже має певної символьної значимістю. А ось процес нанесення на своє тіло незмивною речовини — говорить про те, що ви дуже любите виділятися на тлі інших, вважаючи людей, з іншими інтересами «сірою масою»

Бачити уві сні татуювання на своєму тілі — значить, пора переглянути свої мрії і надії і відсіяти серед них ті, які явно нездійсненні. Цей сон символізує ваші завищені устремління.

Але сподіватися на те, що саме вам випаде один шанс з мільйона, нехтуючи явними можливостями, як мінімум, не розумно.

Якщо приснилася татуювання

А ось тлумачення, до чого сниться татуювання на чужому тілі, трохи інше: в вашому оточенні скоро з’явиться яскрава неординарна особистість зі схожими інтересами. Спілкування з нею буде чудовим і незабутнім, але потрібно бути обережним, тому що ви легко можете потрапити під її сильний вплив.

Для того, щоб отримати найбільш точне тлумачення, до чого сниться татуювання, потрібно точно пригадати на якій частині тіла вона була. Також важливо звернути увагу, чи бачили ви уві сні процес її нанесення або, можливо, самі робили татуювання комусь.

Візерунки на тілі

Сон зовсім зрозумілий тим, у кого подібні візерунки вже є, або ж сновидец в процесі вибору орнаменту і вже готовий набити його. В такому випадку шукати тлумачення, до чого сниться татуювання, не потрібно — ви просто багато думаєте про цей процес.

А ось для тих, хто завжди був проти подібного прикраси на тілі, потрібен сонник, татуювання в якому пояснюється, як бажання привернути до себе увагу, показати свій неординарний тип мислення і вся творчість своєї особистості.

Щоб отримати найбільш точну пораду, важливо згадати, де саме на тілі вона була розташована.

Обличчя і шия

Голова у всіх сакральних джерелах вважається центром волі і розуміння власний дій. Саме через голову (тім’ячко) надходять енергетичні сигнали Всесвіту до людини.

Зображення на обличчі

Якщо тату було на обличчі

Яскраве і запам’ятовується зображення на обличчі може означати, що ви занадто імпульсивні і емоційні. Ви ніколи не приховуєте своїх бажань, ваша душа завжди відкрита. У деяких випадках це погано, тому що ви пропускаєте в себе як позитив, так і негатив.

Візерунки на шиї

Якщо татуювання було на шиї

Якщо сняться візерунки на шиї, значить, хтось намагається підпорядкувати вас власної волі. Він робить це не явно, не будучи натурою диктаторською. Але ця людина докладає всіх зусиль, щоб затягнути зашморг на шиї сильніше, і ви нікуди не змогли від нього дітися.

Решта частини тіла

Якщо сняться малюнки на інших частинах тіла, то тлумачення не таке різке, і авторитарного спрямування на вашу особу не має. В цьому випадку татуювання означає збіг обставин і сферу, на яку варто звернути найбільше зусилля.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: