Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться театр?

До чого сниться театр?

Зміст:

Сонник Театр

Театр символізує земний світ, який служить підмостками для реалізації задумів вищих начал. Він позиціонує неправдиву справжність людського буття.

Зашифровані символи

Символічне значення театру в мріях сполучається з миром маріонеток. Театр являє помилкові образи, тому і вважається що пов’язаний з дияволом, люблячим одягати маски. Навіть слово «видовище» часто трансформується в слова «ганьба», «позорище». Подивимося до чого сниться театр.

З сонників предків

Віщуни минулих років дають позитивні прогнози снам, де привидівся театр. І тільки мале число трактувань звучать в негативному ключі.

Сонник Міллера

Образ театру уві сні обіцяє появу хороших друзів і удачу в справах.

Якщо сновидец бачив себе в ролі актора, значить майбутня радісна пора буде короткочасною.

Лишається свого багатства з вини власної дурості передрікає сон, де сплячий відвідав вар’єте.

Бути в опері, очікуйте втілення ідей і бажань.

Якщо приснився театр

На думку Міллера, коли приснилося, що ви перебували в залі для глядачів, сміялися і азартно аплодували, означає, щоб задовольнити порожній каприз ви пожертвуєте честю.

Рятуватися втечею з палаючого театру уві сні, за вказівками Міллера, дозволити себе втягнути в ризиковану справу.

Сонник Хассе

Міс медіум прогнозує, що амфітеатр сниться до закордонній поїздці.

Образ театру обіцяє життя, повну приємних випадковостей.

Сонник апостола Кананіта

Цей образ, на думку апостола, уособлює брехливих друзів.

А ось амфітеатр уособлює приємні зустрічі і веселе проведення часу в колі цікавих людей.

Сьогоднішні трактування

Сучасники тлумачать образ театру уві сні по-різному. Хто вважає, що він символізує брехливі уявлення про реальність, хто вказує, що він уособлює придушення почуттів і емоцій. Так, до чого сниться театр в трактуваннях сучасників?

Сонник Шувалової

Езотерик і філософ вважає, що даний образ закликає сновидіння не ухиляється від своєї долі, не намагатися проживати чиєсь життя. Посил сну в тому, щоб концентрувати свою увагу на більш конструктивних і раціональні речі.

Якщо сплячий бачить себе актором, значить наяву він намагається викликати захоплення у оточуючих, поставши перед ними в іншому, більш вигідному образі.

Іноді такий сон відображає бажання сплячого жити більш блискуче, не пригнічуючи своїх емоцій, бути самим собою.

Про життя в якомусь вигаданому, неіснуючому світі, говорить сон, де з’явилися популярні актори. Сновидець глибоко закомплексована людина. І можливо, без допомоги професійного психолога йому не обійтися.

Дворянський сонник Гришиной

Якщо грали на сцені

Спадкоємиця праць своїх предків по трактуванні сновидінь, вона вважає що даний образ попереджає про обман і занепокоєння.

Бачити в мріях себе, що сидить в ложі, передрікає тілесні муки.

Сонник Деніз Лінн

Цілителька стверджує, якщо сплячий бачив себе на сцені стародавнього театру в масці, значить він не задоволений своєю персоною. Він не може показати справжнє обличчя оточуючим, весь час змушений прикидатися і напружуватися. Причини цього приховані глибоко в підсвідомості, а коріння їх проростають з дитинства. Якась ситуація трапилася в юності, яка глибоко ранила сновидіння і наклала відбиток на психіку.

Якщо не вирішити цю проблему зараз, в майбутньому сновидец не зможе жити повноцінним життям. Він може зовсім закритися від світу.

Сонник Федоровської

Печорська цілителька впевнена, що знаходження уві сні в театрі, де порожній зал, свідчить про глибоку меланхолії сновидіння. Це може привести до скандалів і незлагод з близькими.

Снилося, що купуєте квиток на спектакль, значить наяву своїми діями і словами ви самі заженете себе в кут, що принесе страждання.

Наснилося, що хто-небудь з рідних працює в театрі, будьте обережні, над вашою ріднею нависла небезпека.

Сонник Цветкова

Якщо бачили вестибюль або хол

Театральний вестибюль і величезний зал обіцяє вигідні перспективи. Перед сновидцем відкриються нові горизонти для його діяльності. Варто лише докласти винахідливість і раціоналізаторські таланти.

Бачити зал і бути в якості глядача, скоро надійде приваблива пропозиція, але сон радить залишатися непохитним і не погоджуватися на участь.

Ви спостерігаєте за сценічно діями, але самі в них не берете участь, значить наяву будете залучені в ризиковану гру.

Як вказує сонник, театр на сцені якого вам довелося грати, значить що ви кого-то втягуєте в свою нечесну гру. Але велика ймовірність того, що переграли, поплатилися за це.

Калейдоскоп театральних сновидінь

У житті театр синтезує безліч мистецтв. Це не тільки розважальне видовище, а відбивач життя. Яких тільки ситуацій, курйозних і комічних, трагічних і сумних, дурних і неадекватних, не буває наяву, всі вони є і в царстві Морфея. Розглянемо трактування наступних фрагментів сну:

Якщо уві сні вам з’явився зал для глядачів, грядуть якісь колізії, де зіткнуться протилежні думки і інтереси. Але саме ця розбіжність принесе море позитивних емоцій і приємних моментів. Більш того, ваш опонент в майбутньому стане кращим другом.

Про різних труднощі і перешкоди на шляху реалізації своєї ідеї, каже сюжет, де довелося мити зал.

Снився аплодує зал, це свідчення вашого творчого злету, збільшення кругозору.

Зал, який має величезний купол, говорить про сновидцем, як легковажному людину, яка страждає підвищеною самооцінкою.

Приснився оперний театр, значить сплячому належить зайнятися підлабузництвом, хоча для нього це не прийнятно.

Якщо завісу був закритий

Якщо уві сні ви виявили у себе оперний голос, і вам довелося грати оперу, керівництво доручить вам роботу не з вашої частини. Але ви впораєтеся.

Якщо наснилася сцена з закритою завісою, очікується розв’язка заплутаній історії.

Тренувальна сцена говорить про ймовірності ситуації, яка змусить брехати знайомим і близьким людям.

Довелося уві сні вирішувати куди купувати квиток — на оперу, або спектакль, означає невизначеність сплячого в важливому питанні. Він стоїть на роздоріжжі, сумніваючись у виборі. В такому випадку слід звернутися до більш професійним людям за порадою.

Купувати квиток на мюзикл відображає бажання і потреби сновидіння в яскравих, і часто нестандартних, емоціях.

Якщо вам довелося йти брати квиток на виставу, в якому самому ж довелося грати, значить ваша ідея не знаходить відгуку серед вашого оточення. Однак своєю наполегливістю і впертістю ви її реалізуєте і шокуєте оточуючих, тим самим змушуючи себе поважати і бути на слуху.

Деякі трактування кажуть, що брати квиток в театр, іноді може стати попередженням обману. Є серед оточення сновидіння особа, навмисно розігруюча театральне дійство, щоб заплутати його.

Квиток, де був розмитий шрифт, вказує на бажання когось стороннього поставити сновидіння в незручне становище.

До чого сниться театр, куди ви прийшли на виставу і втратили квиток. У житті вами оволоділа нав’язлива ідея про великий виграш. Ви впевнені, що тільки він поліпшить фінансове становище. Тим самим відволікаєте себе від реальних активних дій.

Сталося купити квиток, але обставини перешкодили йти в театр, вказує на підступи і підступи колег. Мабуть у вас дуже прибуткове місце, і на нього багато бажаючих. Будьте уважні і прозорливі, цікаві і поінформовані. Не давайте випереджати себе навіть на крок.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: