Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться телевізор?

До чого сниться телевізор?

Зміст:

Сонник телевізор

У просторі нинішнього житла відбувається обмін пріоритетів. Якщо раніше значущим вважався кут, в якому висіла ікона, зараз — той де поміщений телевізор. Він не наділений символічними функціями.

Зашифровані знаки сновидінь

Телевізор уві сні можна сполучати з символом каналу інформації, з високим ступенем еволюції. Іноді з духовним занепадом, деградацією. Інформацію про те, до чого сниться телевізор, ми знайдемо в класичних і сучасних сонниках.

Віщуни XX століття про технічні нововведення

Якщо приснився телевізор

Новий винахід XX століття сприйнялося як благо. Іншими словами, кінотеатри були перенесені в житло, роблячи зримою і вельми цікавою інформацію, що звучала по радіо. Однак трактування цього образу, який став в мріях, неоднозначні в різних джерелах.

Сонник Міллера

Психолог вважає, якщо сниться цей прилад, готуйтеся до зустрічі зі старим другом, з якої почерпнете багато корисної інформації.

Сонник Менегетті

Італійський філософ і психолог вважає, що телеприймач уві сні уособлює втручання в особисту сферу діяльності сновидіння, чуже йому, тому як формує в ньому помилкове сприйняття навколишнього світу. Хтось встановив за сновидцем жорсткий контроль, не даючи йому відхилитися від заздалегідь заданої програми.

Телевізор в трактуваннях сучасників

Все частіше звучать висловлювання, що завдання телебачення в нинішньому світі в тому, щоб підпорядкувати свідомість, нав’язати стандартні схеми вчинків і думок. До чого сниться телевізор на думку сьогоднішніх віщунів?

Сонник Цветкова

Езотерик вважає, дивитися телепередачі, але не розрізняти зображення, або зовсім його не бачили, значить сновидец далеко витає від проблем, які реально постають перед ним.

Бачити зображення на екрані досить чітко означає, що хтось намагається вам нав’язати свою думку.

Купівля цього приладу символізує народження нової ідеї, яку ви здійсніть реально. Споглядання свого телевізора уві сні, обіцяє сновидцу нові перспективи, за які потрібно утриматися.

Займалися його складанням, виникнуть конструктивні плани. Розбирання уособлює потреба в детальному і логічному розгляді ідеї, щоб вона не заглохла на корені.

Сонник Деніз Лінн

Цілителька і експерт по фен — шую має свою думку на значення способу телевізора уві сні. Вона вважає що це внутрішнє «Я» сновидіння. Дивитися ТБ, значить розмовляти з самим собою, відчувати внутрішню інтуїцію і розвивати це почуття.

Сонник Самохвалова

Чи відчуваєте вплив на собі

Психоаналітик стверджує, що даний прилад, що з’явилися в снах, уособлює негативну сторону материнського контролю на дитя, який змушує підсвідомо слідувати певною програмою, стилю поведінки.

Вимикати його, значить вивільнитися з-під впливу чужої думки.

Сюжетна лінія мрій

Телевізійні сни можна інтерпретувати неоднозначно. Вони можуть обіцяти розмірене і стабільне життя. Інший раз застерігають від залежності і безхребетність. Все залежить від багатьох факторів. Наведемо значення снів, де привиділися такі ситуації:

Якщо уві сні ви дивилися телепередачі за великим чорно-білому приладу, скоро відбудеться зустріч з приятелем по парті. Вона для вас буде незабутньою.

Коли довелося дивитися передачі по зламаному телевізору, значить вам не вдасться реалізувати свої амбіції на професійній ниві. Цьому всіляко перешкоджатимуть недоброзичливці.

Щоб убезпечити свої ідеї від зазіхань заздрісників, які не озвучуйте свої плани в їх присутності.

Розбитий прилад передрікає зниження посади, аж до звільнення.

Якщо в мріях вам вдалося налаштувати зламаний телевізор, то ви приймете дуже важливе рішення, від якого буде залежати добробут і бюджет сім’ї. Рішення буде вірним, хоча і змусить добряче понервувати.

Купівля кольорового телевізора відображає бажання сновидіння заволодіти, якоїсь важливої ​​для нього, інформацією. Що йому майстерно вдасться. Цьому посприяє зустріч зі старими друзями, серед яких виявиться людина, що володіє нею.

Якщо приснився старий телевізор

Старий прилад уособлює помилки минулого. Їх потрібно терміново виправити, тому як імовірна ситуація, при якій вони спливуть на поверхню, завдавши значних втрат сімейної та професійної сфер.

Телевізор, який вкрали, уособлює пошуки нового життєвого шляху. Але сон вказує, що ви ще не готові щось поміняти. Не так легко відмовитися від минулого, як здається. Ви ще не раз будете змушені до нього повертатися. Тому не поспішайте, щоб не зробити необдуманих помилок.

Бути там, де було багато телевізійних приймачів, означає схильність до численних сексуальних зв’язків. У сновидіння немає огиди інтимної близькості з одностатевими особами.

Коли в мріях для перегляду передач ви використовували пульт, спритно керуючи їм, значить ви контролюєте свої почуття і маєте владу над оточуючими.

Погано, коли пульт не вдається знайти. Ви втрачаєте контроль над собою, що тягне збій в діяльності. А це на руку заздрісникам.

Аналогічне значення має пульт, який вийшов з ладу. Конкуренти, або недруги можуть вас зламати і зашкодити бізнесу, якщо ви не перевершить самого себе.

Сниться, що пульт вибухнув, говорить про вашу роздратованості від того факту, що хтось із близьких, або щось обмежує вашу творчу діяльність, заважає свободі дій. Ви повинні йти вперед всупереч цьому.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: