Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться теля?

До чого сниться теля?

Зміст:

Сонник теля

Теля є символом процвітання, жертовності, чистоти. Телець, як уособлення людини, якою близький до землі, працьовитий і витривалий.

Символічна значимість в снах

Телець, це уособлення життєвого блага. Одночасно в простій мові до цієї тварини простежується поблажливе іронічне ставлення. Його вважають дурнуватим, недосвідченим і простодушним. Тому тлумачення образів цієї тварини в снах різняться.

Альтернативна думка

Якщо приснився теля

Теля, це майбутній бик, а може корова. Ці тварини у деяких народностей вважаються священними. Більшість думок трактують значення цього образу в сновидіннях, як знак добробуту і процвітання. Погортаємо відомі сонники.

Сонник Міллера

Коли сновидцу довелося бачити в сновидінні маленьких теляток, їх було багато, що пасуться на зеленому лузі, чекайте щедрих подарунків і задоволень від життя. Вас чекає неймовірна удача в справах і солідна фінансова прибуток.

За трактуванні Міллера, мертві телята, віщають про неприємності.

Думка Міллера про сон, де молодий бичок був убитим, зводиться до настання дуже складного періоду. Будете один на один з проблемою, не буде ніякої підтримки. Постарайтеся мати витримку, терпіння, закликає сонник Міллера.

Сонник Ванги

Вам приснився теля, який народився на ваших очах, це обіцяє виконання найпотаємніших ваших бажань. Мета ваша буде досягнута, почнете ставити нові.

Незаміжньої дівчини, приснився теля, обіцяє чоловіка, якою стане прекрасним господарем, годувальником. Він буде турботливим батьком.

Сонник Фрейда

До чого сниться теля на думку Фрейда, до того що в інтимній сфері невпевнені, прагнете підкоритися. Від того живете з почуттям непотрібності, вам не вистачає дбайливого й уважного ставлення.

Теля в різних сонниках

Якщо теля уві сні тікає, значить об’єкт сексуальних воображений сновидіння НЕ досяжний, або його немає зовсім.

Коли наснився, вказує сонник, теля, який пильно дивився сплячому в очі, це говорить про його сором’язливості в прояві почуттів, стриманості і закомплексованості.

Сонник Хассе

Медіум розглядає ситуацію, до чого сниться теля, якою буцається. Чекайте агресії, якоїсь небезпеки з боку ваших недоброзичливців.

Інші тлумачення

Читаємо, заглянувши в сучасний сонник, теля, примарилося поруч з коровою, означає боязнь жити самостійно. До чого сниться теля, якою їсть траву з ваших рук. Це вказує на ваше хибне уявлення про людей з оточення. Це може призвести до непорозумінь, докорів, невдячності. Довелося гладити, або бавитися з ним, до легковажних вчинків.

Уві сні вдалося побачити, як на ваших очах був убитий бичок, остерігайтеся серйозних проблем з вашим здоров’ям.

Тлумачення снів, де бичок потребує вашої уваги, облизує вам руки, обіцяє хвилювання про минулі помилки, боязнь їх повторення.

Гришина має думка, що бачити самотнього теляти у хліві, до невдачі в справах.

Сняться, народжені телята в сараї, обіцяє щастя. Коли їх дуже багато, обіцяє великий виграш.

Якщо бачити, як тримали на руках ця тварина, обіцяє печаль.

Сучасний сонник має думка, якщо в мріях вам довелося бачити, як народився чорний тілець, варто побоюватися важкого захворювання, тривалого і вкрай важкого одужання.

Побачити народження тільця у іншої тварини, свідчить, що у вас плутані думки і вчинки. І усвідомити це допоможе хтось з боку.

Циганський сонник обіцяє виконання всіх бажань, якщо пощастило побачити народження телиця уві сні. Якщо на світ з’явилися телята, це до стійким фінансовим заробітках.

Тлумачення снів, де довелося гладити всіх телят, обіцяє те, що сплячий — улюбленець суспільства. Більш того, він завоював серце коханої людини.

Сюжети сновидінь

Що робили з телям

Бачити уві сні цю тварину трактується позитивно, до удачі. Але теля може виробляти дії, так само як і з ним:

Якщо вас оточили вві сні я багато хворих і схудлих телят, це показник, що вас оточують безпринципні, які заздрять люди. Вони можуть завдати шкоди і здоров’ю і бізнесу.

Коли сняться телята, яких вам довелося поїти молоком, значить наяву допоможете розплутати складну ситуацію своєму другові.

Тлумачення снів, де телицю з повним вим’ям довелося поїти молоком своє дитя, обіцяє втрату коханого, через зволікання в прояві почуттів. Або втрату майно, тому як нехтуєте справами.

Принагідно, коли під час доїння, господині стада довелося вас поїти удоєм, значить допомогу прийде від стороннього.

Коли сновидцу довелося поїти когось, значить обманним шляхом у вас вилучать дорогу для вас річ.

Дебелий чорний тілець попереджає про те, що вами хтось може скористатися для своїх цілей.

Тлумачення снів, де жінці наснилося, що до її чоловікові підійшов білий тілець, говорить про майбутнє весілля.

Доглянутий білий телиць в хліві обіцяє успіх в будь-якому починанні.

Тлумачення снів, де був безпорадний чорний телиць попереджає про складнощі і заковика в бізнесі. Доведеться нелегко. Можлива допомога з боку.

Бачити, що телиць злякався вас і почав тікати, застерігає від необережних вчинків, якісь спричинять розлад близьких вам людей. Від тварини, яка намагається вкусити, тікає сплячий, чекайте зради від досить близької людини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: