Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться тигреня?

До чого сниться тигреня?

Зміст:

Сонник тигреня

Тигр — це велична тварина, яка уособлює мудрість, силу і могутність. Граціозна кішка уві сні може передрікати як успіх, так і невдачу. Але до чого сниться тигр? Щоб відповісти на це питання необхідно згадати сюжет сну.

Місцезнаходження тигреня

Як стверджує сонник Міллера, сон в якому довелося бачити маленького тигра, віщує перемогу над ворогами. Досить часто таке бачення передрікає сплячому швидкий кар’єрний ріст або несподіваний прибуток. Якщо в сновидінні ви тримали його на руках — це означає, що прийшов час втілити в реальність всі заплановані ідеї.

Якщо приснився тигреня

Якщо вам наснився смугастий дитинча, який знаходився в вашому домі — це символізує брак спілкування сплячого з власною дитиною. Проаналізуйте дії своєї дитини і своє ставлення до нього. Несподівана поява тигреня в сновидінні — це свідчення неспокою і тривоги.

Бачення, в якому приснився агресивний звіря, говорить про те, що в оточенні сплячого є люди, які в будь-який момент можуть зрадити. Сон, в якому смугастий малюк перебував у звичній для себе середовищі існування, є відображенням несприятливого оточення сновидіння.

Якщо сниться маленький тигр разом з тигрицею — будьте обережними, найближчим часом вам загрожує небезпека. Для дівчини таке сновидіння може передвіщати швидку появу суперниці.

Дії звіря

Тлумачення сну залежить від поведінки смугастого звіря уві сні:

Тигреня-альбінос

Якщо тигреня був білим

Білий тигр уособлює впливову людину. Сон, в якому приснився альбінос в зоопарку, віщує швидке підвищення на посаді.

Якщо приснився білий маленький тигр в звичній для нього місці існування — це значить, що сплячого здолає почуття заздрості до процвітаючих в життя людям.

Нападаючий біле тигреня свідчить про чиїсь добрих спонукань і мотиви. Швидше за все, в житті сплячого існує людина, яка бажає йому добра і намагається направити на істинний шлях.

Взаємодія

Сон, в якому ви тримаєте малюка на повідку, обіцяє сприятливе вирішення всіх неприємностей. Якщо приснилося, що ви граєте з ним — будьте передбачливими і не приймайте поспішних рішень. Необдумане дія може сильно позначитися на вашій репутації.

Як свідчить сонник, дресура маленького звіра віщує виникнення конфліктів на роботі.

Що кажуть великі провісники?

Як правило, тварина уві сні хоче про щось попередити сновидіння. Тому, щоб правильно розшифрувати бачення варто звернутися до великим провісників.

В сонник Ванги

Як свідчить сонник, маленький тигр — це символ упертості і успіху. Поява тигреня уві сні говорить про те, що в недалекому майбутньому у вас з’явиться можливість змінити своє життя і упускати цей шанс не варто.

Сплячий зверенок передрікає сновидцу події, які зіпсують настрій або стануть причиною депресії.

Тигреня в сонник Фрейда

Сонник говорить, що поява тигреня вказує на підвищену збудливість і чутливість сплячого. Досить часто ця тварина є уособленням комплексів сплячого.

Сучасний сонник

Сонник стверджує, що смугастий тигр, який сидить в клітці, говорить про те, що вашим ворогам не вдасться вам нашкодити.

Поява звіриного дитинчати досить часто віщує приємні клопоти. Можливо, незабаром у вашому житті відбудеться подія, про яку ви давно мріяли.

Сприятливим знаком є ​​тигряча шкура. Бачити такий сон — до щасливого життя, повної любові, радості і задоволень.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: