Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться тінь?

До чого сниться тінь?

Зміст:

Сонник тінь

У кожної людини або предмета існує тінь. Періодично про неї говорять образно, що людина боїться власної тіні, або що один ходить за іншим, як тінь.

До чого сниться тінь? Чи може в такому сні бути попередження про небезпеку, що насувається?

Побачити тінь в нічних мареннях

Бачити уві сні витягнулися тіні

Варто визнати, що сновидіння з появою тіні може бути не найприємнішим. Вже швидше воно походить на нічний кошмар. Що ж говорять з цього приводу сонники?

Передбачення загальних тлумачів

Часто бачити уві сні тінь розглядається сонниками як попередження про те, що поруч зі сплячою людиною знаходиться особа, яка як мінімум не договорює йому всієї правди. Але не виключено, що це лукавих людей, який втягне вас у небезпечну справу. Якщо вам днями надійшла пропозиція вкласти свої гроші в якесь підприємство, то настійно рекомендуємо вам досконально вивчити сонники, подумати двічі, зважити всі можливості, а потім приймати рішення.

Сонник пір року

Даний тлумач розділяється на три підкатегорії, в залежності від народження сновидіння, і славиться своїми лаконічними прогнозами:

Дитячий тлумач

Наснилася тінь знайомого

Побачена тінь уві сні говорить про те, що надії сплячого людини не збудуться. Коли ви сподіваєтеся здати іспит на відмінно, отримати довгоочікуваний подарунок, сон обіцяє швидке розчарування, ви не дочекаєтеся бажаного результату.

Російський народний тлумач

До чого може приснитися тінь, що відкидається знайомим людиною, яка не відповідає йому за розміром? Такий сон, а також бачення, в якому тіні абсолютно не буде, означає, що ваш знайомий — дволикий чоловік, і довіряти йому не варто.

Коли ви спостерігаєте власне відображення на стіні або підлозі, значить в реальності ви сподіваєтеся лише на себе.

Спостерігати, як людина рухається, а його тінь залишається на місці — ви зупинилися в своєму розвитку, справи також в повному застої.

Сонник 21 століття

До чого сниться тінь, яка наводить на вас жах? Ваші вороги можуть заподіяти вам зло, варто бути гранично обережним.

Бачити страшні нічні марення

Коли тінь реально страшна — сновидец знаходиться під впливом чужої волі. Його вчинки контролюються іншими людьми, його діями зловживають.

Що кажуть іменні сонники

На відміну від перерахованих вище тлумачів, іменні сонники створені одним конкретним людиною. Багато з них мають велику популярність серед читачів.

Сонник чаклунки Медеї

Коли уві сні ви бачите свою розпливчасту тінь, то в реальності ви йдете хибним шляхом. Ви пригнічуєте свої внутрішні устремління.

Тінь була практично не видно — ви зробили необачний вчинок, незабаром в ньому сильно розчаруєтеся.

На ній був капюшон — негативний знак. Вважається, що такий символ сниться до смерті.

Тлумач апостола Кананіта

Тлумачення сну буде залежати від побаченої тіні:

Сонник Мандрівника

Сон може означати темну сторону особистості

Тінь, яка є вам уві сні, — це ваш чорний образ, потойбічний двійник. Він може символізувати нехороші думки або вчинки самого сновидіння, або попереджати про негативний вплив на нього потойбічних сил або людей.

Тлумач Езопа

В даному джерелі знаходиться досить багато різної інформації щодо того, до чого може приснитися тінь:

Сонник Гришиной

Наснилося, що тінь рухається незалежно

Коли вам сниться, що ви не відкидаєте тіні, значить ви малодушний людина, яка не має власної думки. Також подібне бачення може з’явитися тому сновидцу, над яким нависла смертельна загроза. Точно так же буде розтлумачувати сон, в якому ваш знайомий або родич не відкидали тіні, але біда або неприємні душевні якості будуть описані щодо нього.

Як вважає даний сонник, тінь, яка рухається незалежно від того, що робите ви — це ваше підсвідомість, що таким чином волає до вашої совісті. Ви ведете себе неправильно, здійснюєте вчинки, проти яких протестує ваше серце. Варто розібратися з внутрішніми конфліктами, інакше можна дійти до роздвоєння особистості.

Коли замість сірого вигляду ви побачили червоний або зелений — це дуже негативний знак, він може передбачати великі неприємності, пов’язані як з фізичним здоров’ям, так і моральним.

Ваша тінь горить полум’ям — в вашому не дуже розвиненому тілі ховається сильний дух. Такий сон може означати, що людина стане відомим, можливо, вже після своєї смерті.

Відкидати занадто велику тінь — ви не надаєте значення досконалим вчинків. А вони матимуть грандіозні наслідки і для сновидіння, і для його близьких. Сонник говорить про те, що ці вчинки недобрі, темні сили вже взяли вас під свій контроль, і ваш характер тільки погіршується.

Відкидати багато тіней — про сплячому людині ходять неприємні чутки.

Наснилася незвично велика

Бачити уві сні, що вашу тінь ображають — на вас хочуть накласти або вже навели порчу. Це зробив добре знайомий сновидцу людина.

Ваша тінь занадто маленька — у сновидіння неприємності зі здоров’ям. Варто потурбуватися про нього.

Звертаємо увагу на самі незначні деталі

Люди, які бачать свою тінь уві сні, бачать свою душу. Залежно від того, які контури вона матиме, ви зможете зрозуміти, яких вчинків здійснили більше, хороших чи поганих. Коли контури світлі, значить і сновидец — світла людина, який намагається не робити нікому зла. Якщо ж переважають темні тони, ви злий, заздрісний людина, готова йти по головах, аби досягти своєї мети.

Але тінь — лише ваше відображення, тому вибір за вами, як вести себе далі і як вибудовувати своє життя. Ніколи не пізно почати змінюватися на краще, тим самим очищаючи свою карму.

Вас уві сні переслідує страшна тінь? Злих образів не варто сильно лякатися. Сонники говорять про те, що вам просто варто поводитися обережніше зі своїми сусідами, колегами по роботі або знайомими. Головне, що ніякі нечисті сили вам не загрожують.

До чого сниться тінь птиці або окремої частини людського тіла? Як правило, такий сон — перший сигнал про те, що в організмі почався запальний процес, незабаром ви захворієте.

Побачити на стіні темну тінь тварини — радійте, це хороший знак. Він обіцяє допомогу і підтримку в той момент, коли вона вам знадобиться. Тлумачі снів говорять, що це буде необхідний вам фахівець, який вчасно запропонує свої послуги.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: