Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться тістечко?

До чого сниться тістечко?

Зміст:

Сонник Тістечко

Лягаючи спати ми часто мріємо про те, щоб приснився сюжет був приємний і, звичайно ж, хочемо, щоб сон віщував щастя і удачу в реальному житті.

До чого сняться солодощі у видіннях тієї ночі? Що означає сновидіння, в якому привиділися тістечка? Щоб правильно провести тлумачення постарайтеся детально відновити в пам’яті побачений сюжет. Інтуїція — це добре, але краще користуватися сонником для розшифровки сну. Адже в даних виданнях зібрано велику кількість тлумачень побачених сюжетів.

Солодкі сни

Приснилося тістечко в нічному сюжеті вказують на матеріальний достаток і розкіш в житті людини.

Якщо приснилося тістечко

Але що саме відбувалося у вашому сновидінні?

Бачити солодощі

До чого привиділися тістечка, які просто бачили в сновидінні? Такий сюжет віщує удачу в кар’єрі сновидіння.

Бачити їх на вітрині кондитерського магазину — пізнаєте розчарування. Кондитерські вироби були уві сні красиво упаковані — підете на романтичне побачення.

Наснилося, що в тістечок дуже багато крему — значить, дуже скоро в реальному житті станеться романтичну пригоду. Але важливо відзначити з яким саме кремом бачили:

Бачити кондитерські вироби лежать на столі — до швидкого заміжжя.

Вибір тістечка

До чого вибирати потрібне тістечко? Якщо уві сні бачили багато різних видів кондитерських виробів — то сонник вказує, що таке нічне бачення віщує дрібні клопоти і до необдуманих витрат.

Згадайте, який вид солодощі ви бачили? Може це був торт? А може тістечко картопля? Давайте розглянемо, що віщують такі сновидіння.

Картопля

Тістечко картопля

До чого сниться тістечко картопля? До невеликих радощів.

Бачити, що тістечко картопля впало на підлогу — значить, в реальному житті пропустіть свій щасливий шанс.

Еклери

У сюжеті сну снилося НЕ тістечко картопля, а смачний еклер? Можете розраховувати на успіх у всіх починаннях в реальному житті, зараз вам щастить.

Торт

У реальному житті торти асоціюються зі святами і з різними урочистостями. Але до чого сняться торти у видіннях тієї ночі? У тлумаченні даного сюжету потрібно відзначити, кому він приснився.

Чоловікові

Для представників сильної половини людства торти, в сновидіннях є застереженням: чоловікові потрібно побоюватися жінки.

Дівчині

Незаміжньої дівчини сняться торти також як попередження неприємностей: можлива сварка з коханою людиною. Якщо сон сниться дівчині в переддень весілля, то сонник віщує зрив весілля.

Шоколадне

Бачити в нічному баченні шоколадні кондитерські вироби — до подяки близьких рідних і ділових партнерів. Також побачений в сновидінні шоколад вказує на те, що у сновидіння все добре в інтимному житті.

Якщо приснилося безе

Безе

Побачене безе символізує брак тепла в житті сновидіння.

Є солодощі

Згадайте, як саме це відбувалося:

За тлумаченням сонника популярного американського психолога Г. Міллера якщо сновидцу довелося їсти тістечка у видіннях тієї ночі, то побачений сюжет має добрий знак, що передвіщає щасливе життя.

Купувати і готувати його

Уві сні сниться купувати солодощі як символ прийдешніх змін. Наснилося, що тістечко занадто дороге — кохана людина готує для вас сюрприз.

Вибирати в кондитерському магазині улюблену випічку — до несподіваного достатку. Можливо, отримання спадщини, на яке сновидец не розраховував.

Купувати багато кондитерських виробів — сонник вказує, що в реальному житті сновидец буде фліртувати з декількома представниками протилежної статі.

Сонник Міллера вказує, що купувати випічку — до заслуженого достатку і багатства.

Купити і відразу з’їсти — нема на тривалий період, але отримаєте задоволення.

До чого сниться сновидцу самому готувати солодкість? До приємних известиям в реальному житті.

Бачити, що випічка пригоріла — сонник радить людині, який побачив дане сновидіння контролювати свої слова.

Вдала домашня випічка — віщує удачу в житті і виконання задуманого.

Як бачите, тістечко побачене в нічних мареннях має сприятливий знак і в більшості випадків віщує людині: достаток, успіх і щастя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: