Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться торнадо?

До чого сниться торнадо?

Зміст:

Сонник торнадо

Деякі сновидіння здатні викликати в нас неконтрольовані емоції: страх, занепокоєння, тривогу і навіть паніку. Торнадо, що вирує ураган і стрімкий смерч відносяться саме до таких мріям. Людина не здатна протистояти цим грізним силам природи і після пробудження він прагне дізнатися, до чого сниться торнадо.

Сюжет сновидіння

Побачений уві сні ураган свідчить про негативні зміни у вашому житті.

В життя сновидіння вторгнеться могутня сила, яка спробує радикальним чином змінити його долю. Справитися з таким станом справ буде дуже не просто.

Зрозуміти, до чого сниться торнадо саме у вашому випадку, допоможуть спогади про загальну атмосферу мрії і деякі її деталі.

Уві сні ураган рухається на вас

Величезний атмосферний вихор

Торнадо є атмосферний вихор, що обертається з величезною швидкістю і втягуючий всередину всі предмети, що зустрічаються на його шляху.

Бачити уві сні, як ураган рухається прямо на вас — незабаром пережити сильне потрясіння. Вам обов’язково потрібно заспокоїтися і взяти під контроль власні емоції. Можливо, вам необхідні зміни: це може бути зміна роботи, ремонт в будинку, подорож в екзотичну країну або зміна партнера . У будь-якому випадку сонник радить мислити тверезо і не робити необдуманих вчинків.

Бачити сильний смерч — до кардинальних змін у всіх сферах життя.

Торнадо пройшло повз

Бачити, як воронка пройшла повз вас — зіткнутися в дійсності з безліччю труднощів і дрібних неприємностей. Готуйтеся понести відповідальність за скоєні раніше проступки. Прийшов час покаятися і визнати свої помилки.

Смерч затягнув вас всередину

Якщо уві сні вас затягнуло в саме торнадо, то будьте напоготові. Вас очікують втрати і великі біди. Намагайтеся не робити необдуманих вчинків і відмовтеся від нових починань. Всі спроби поліпшити матеріальний добробут будуть безрезультатними. Вкрай не рекомендується їздити у відрядження, підписувати важливі договори і довіряти малознайомим особам.

Знайти уві сні укриття

Вами було знайдено укриття

Якщо ви уві сні швидко зорієнтувалися, знайшли укриття, а смерч пройшов повз, то в реальності вам належить виконати дуже важливе доручення. Робота буде не з легких, проте старання будуть помічені і оцінені по достоїнству.

Ви загинули в результаті стихії

Це дуже негативний знак. Життєві негаразди будуть переслідувати вас всюди. Постарайтеся ставитися до труднощів з гумором і, можливо, вони здадуться не такими критичними.

Бачити смерч з боку

Торнадо пройшов за вікном, і ви за ним просто спостерігали? Тлумачі сновидінь вважають даний сюжет вельми невтішним. Вищі сили намагаються попередити вас про серйозні захворювання і навіть смерть.

Побачені за вікном руйнування обіцяють труднощі, долати які ви будете змушені самостійно. На допомогу друзів навіть не сподівайтеся!

За вікном лютують руйнування, а ви в цей час спокійно сидите вдома? Значить, всі біди обійдуть вашу сім’ю стороною. Головне — не вступайте в словесні перепалки з ким би то не було і зберігайте спокій в будь-якій нестандартній ситуації.

Чути рев стихії

Ураган уві сні ви не побачили, але почули його страшні завивання? Значить, вам уготовано болісне очікування якої-небудь події. Ви буквально винищить себе, але результати в кінцевому підсумку виявляться нульовими. Чи не покладайте на оточуючих марні надії і не зав’язуйте нові романтичні відносини.

Трактування різних сонників

Наснилася руйнівна стихія

Торнадо однозначно відноситься до розряду тривожних сновидінь. У вашому житті в один момент все може перевернутися з ніг на голову.

Погляд Густава Міллера

Даний сонник стверджує, що торнадо і ураган є символами звалилися надій. Вашим планам не судилося збутися.

На думку Міллера, це природне явище відображає ваш внутрішній стан. Через безрезультатних спроб здійснити задумане ви впали в розпач. Лише віра в себе здатна заглушити ваші страждання.

Крім цього сонник Міллера дає ще пару трактувань подібного сновидіння:

Висновки англійської сонника

Бачити смерч за вікном

Сон цей не несе в собі нічого позитивного, доброго і світлого. Сонник застерігає: закоханих чекає хворобливе розставання, бізнесменів — збитки, мандрівників — небезпеки, літніх людей — хвороби.

Побачили під час мрії смерч за вікном? Можете морально готуватися до майбутніх сімейних скандалів, чвар і сварок.

Позиція Юрія Лонго

Сонник білого мага обіцяє сновидцу швидкі зміни. Звичний уклад життя буде зруйнований. Вас може очікувати запаморочливий роман, вигідне знайомство, нова робота, раптова фінансова допомога.

Точка зору сучасного сонника

Будьте готові до бід і катастроф. Проявіть небувалу обережність у всіх починаннях. Сонник запевняє, що, занурившись в бурхливі навколо пристрасті, ви можете втратити контроль над собою і зробити дурний вчинок. Результатом такого необдуманого поведінки будуть плачевні наслідки.

Можливо, ви потребуєте підтримки, але боїтеся або соромитеся зізнатися в цьому навіть своїм близьким. Припиніть боятися і прийміть необхідну допомогу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: