Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться торт?

До чого сниться торт?

Зміст:

Сонник торт

Торт — символ не тільки радості і веселощів, але взаємин між людьми. Кондитерський виріб уві сні — це втілення минулих і майбутніх задоволень. Якщо подивитися в сонник, торт віщує щось надихаюче і світле. Для того, щоб отримати точне трактування бачення, необхідно згадати його до дрібниць.

Як виглядало виріб

Ягідний торт

Зовнішній вигляд ласощі має величезне значення при тлумаченні сну. Виріб, прикрашене червоними і дуже соковитими ягодами, надає сновидіння любовний і еротичний зміст. Сон пророкує позитивні зміни в особистому житті.

До чого сниться торт великих розмірів? Таке сновидіння обіцяє сплячому радість і веселощі. Але якщо торт настільки великий, що не поміщається в коробку — це значить, що сновидцу варто стримати свій апетит у всьому.

Гарний апетитний торт віщує швидкоплинне, але радісна подія. Чим більше він, тим більше буде позитивних емоцій. Бачити великий торт зі свічками — дуже сприятливий знак. Таке сновидіння означає, що в дійсності вас чекає безліч досягнень і перемог. Таке бачення досить часто обіцяє радісну подію, яке захочеться відзначити.

Ласувати виробом

Якщо ви їсте торт

Якщо уві сні довелося їсти смачний торт — це значить, що вас чекають зміни на роботі, можливо підвищення зарплати. Їсти кондитерський виріб на урочистому заході — до величезної любові. Їсти його у себе вдома — таке бачення символізує ваше прагнення до щасливого і заможного життя.

Якщо вам приснилося, що ви облизуєте ложку після їжі — це означає, що в найближчому майбутньому вас чекають радісні вісті. Якщо після їжі ви залишили крихти на блюдце — це значить, що вас чекає знаменна подія.

Молодій дівчині сон, в якому їй довелося їсти його, пророкує появу молодої людини, який буде дбайливим і ніжним.

Готувати ласощі

До чого сниться торт приготований вами особисто? Як правило, такі сновидіння свідчать про почуття і бажання сплячого. Наприклад, приготування шоколадного торта уві сні символізує сором’язливість сновидіння. А ось горіховий — символізує звільнення від непотрібних думок.

Як свідчить сонник, ласощі, приготоване разом з вірними друзями віщує сплячому важливі події. Піч його з родичами — до дуже вигідній пропозиції на роботі, можливо, до підвищення.

Якщо вашим помічником в приготуванні ласощі був чоловік — сон пророкує велику і чисту любов.

Купувати ласощі

Багато тортів — позитивний знак

Сновидіння, в якому ви купували кондитерський виріб, обіцяє благополучне і щасливе життя. Погану трактування має сновидіння, в якому вам довелося стояти в довгій черзі, а ласощі скінчилося прямо перед вами.

Якщо уві сні вам довелося бачити, як хтось купує ласощі — це символізує ваше бажання відвідати друзів або родичів. Купити зіпсований продукт — це означає, що найближчим часом вас чекають неприємності.

Бачення, в якому вам довелося бачити велику кількість ласощів на магазинних полицях обіцяє спокійну, повну гармонії і щастя життя.

Передбачення Фрейда і Медеї

Трактування бачення, в якому приснився торт, є і в Медеї. Провісник каже, що якщо яка готується до заміжжя дівчині приснився весільний торт, і вона їла його, значить, її весілля з якихось причин не відбудеться.

Фрейд стверджує, що поява уві сні кондитерського виробу говорить про те, що сновидець легковажно ставиться до свого життя, і прийшов час зробити щось на благо оточуючих.

Інші тлумачення

Кондитерський виріб, як правило, є хорошим знаком, що передвіщає радісна подія або хороші новини. При розшифровці сну не зайвим буде дізнатися тлумачення інших сонників.

Пророцтва Міллера

Якщо ви їли весільний торт

Згідно з трактуванням Міллера, сон, в якому довелося бачити свіжоспечені виріб, є передвісником прибутку. Самотній дівчині, сон, в якому довелося їсти весільний торт обіцяє невдачу і розчарування.

Сонник Міллера стверджує, що покупка солодощів говорить про беззахисність і невпевненості сплячого.

Що говорить Ванга

Якщо вам довелося їсти зіпсований продукт — це знак того, що ви не можете самостійно прийняти правильне рішення в якійсь справі. Є свіже виріб — до чистої і сильної любові, іноді — до вигідної пропозиції. Як говорить сонник, торт приснився закоханим пророкує міцні і повні розуміння відносини.

Езотеричний сонник

Купувати ласощі — до щасливого життя та достатку; їсти його — до несподіваного матеріальної винагороди. Сон, в якому вам довелося піч виріб, означає, що найближчим часом вас чекає торжество.

Солодощі є відображенням внутрішнього світу сплячого. Чим яскравіше бачення, тим більше радісних і барвистих моментів очікує вас в реальності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: