Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться товста жінка?

До чого сниться товста жінка?

Зміст:

Сонник товста жінка

Люди люблять повторювати, що хорошої людини має бути багато. Так і уві сні повнота є часто символом добродушності, радості, матеріального достатку.

До чого сниться товста жінка? Якщо ви звернули увагу саме на те, що повнотою володіла жінка, то, звичайно, передбачення може від цього відрізнятися.

Повнота уві сні

Вважається, що самий основний посил, що надають вам вищі сили, — це швидке благополуччя і матеріальне процвітання.

Приснилася повна дівчина

Таке трактування можна отримати і в тому випадку, якщо повнотою володіли ви, і якщо ви бачили повним навіть абсолютно незнайому людину.

Негативні прогнози

Який би символ вам ні приснився, він може бути розглянутий і позитивно, і негативно. Так і з повнотою. Коли уві сні ви побачили повну жінку, то ви можете зробити необдумані витрати, придбати щось, що вам абсолютно не потрібно.

Сновидіння можуть очікувати додаткові витрати, яких він не планував.

Хоча жінкам такі сни можуть наснитися напередодні косметичних процедур, коли сновидицей, нарешті, займеться своїм тілом.

Пророцтва тлумачів снів

Чи не маєте улюбленого джерела, з якого ви черпаєте передбачення? Тоді не зайвим буде ознайомитися з декількома сонниками. Таким чином ви зможете вибрати найбільш підходящий для себе варіант розвитку подій.

Тлумач Густава Міллера

Бачити уві сні себе розповнілий

Наснилося, що ви уві сні неабияк погладшали? Спляча жінка може сподіватися на те, що незабаром рівень її доходів неабияк зросте.

Міллер вважав, що після такого нічного бачення сновидицей, нарешті, зможе жити так, як хочеться. Відвідувати цікаві місця, купувати сподобалися речі. Правда, він наполягав на тому, що вам не варто забувати і про духовну їжу, і моральний бік своїх вчинків.

В цілому ж, товста жінка уві сні обіцяє сновидцу удачу.

Тлумач 21 століття

Сновидіння про повненький дамі буде по-різному тлумачитися для чоловіків і для жінок:

Сонник Лонго

Сниться оголена пампушка

Лонго розглядав суто таке бачення, в якому ви обіймаєте красиву повну жінку в чорній сукні. Це бачення передрікає вам успіх у всіх починаннях. Події явно будуть складатися в вашу користь.

Англійська сонник

Якщо присниться повна жінка була оголена, то сон обіцяє неприємності. Ви можете захворіти, розлучитися з коханою людиною, втратити роботу.

Особливо такий сон негативний для закоханих пар. Після нього у вас з’явиться непорозуміння, конфлікти почнуть з’являтися на порожньому місці. Якщо ви дорожите своєю другою половинкою, то вам варто проявити терпіння, що не нариватися на конфлікт, намагатися знайти спільні інтереси. Темна смуга в житті скоро пройде, і все налагодиться.

Ви самі погладшали уві сні

Коли молода дівчина бачить, як вона поправляється буквально на очах, то незабаром вона познайомиться з перспективним молодим чоловіком. Його почуття будуть щирими, і ви цілком можете створити міцну сім’ю. Тлумач лише нагадує, що не варто керуватися тільки меркантильними інтересами, добре, якщо ваше серце також буде тягнутися до цієї людини.

Сильно поправитися уві сні

Також існує ще кілька прогнозів, що стосуються повноти:

Особистість повної дами

Можливо, уві сні ви просто йшли по вулиці і звернули пильну увагу на повну даму, а може бути, це була ваша знайома. Від особистості пухкою дами може кардинально змінитися прогноз сонників:

Якщо уві сні жінка страждає задишкою, то вам варто пам’ятати про те, що варто в усьому знати міру. Будь-які надмірності можуть привести до сумних наслідків.

Сучасне трактування сну

Як вважає Сучасний сонник, товста жінка уві сні обіцяє благополуччя і тривалий вдалий період в житті. Правда, якщо вона виглядає не дуже добре, то вам варто пам’ятати про те, що все скороминуще. Постарайтеся убезпечити свою старість, подумайте про майбутнє, не будьте занадто безтурботні.

Тлумач радить відкласти якусь суму на чорний день. Не приведи Боже, і ви опинитеся в злиднях.

Якщо повненька дама в нічному баченні була вам знайома, то придивіться до цієї людини в реальному житті. Не виключено, що саме вона допоможе вам досягти матеріального благополуччя.

Якщо уві сні повним були ви, і це приносило вам незручності, то підсвідомо ви готуєтеся до того, що ваше життя кардинально зміниться.

Випадково погладшати уві сні, але не випробувати ніякого дискомфорту, а, навпаки, порадіти цьому — ви зумієте досягти небувалих висот. Ваше становище в суспільстві буде не тільки високим, але і стійким.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: