Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться товстий чоловік?

До чого сниться товстий чоловік?

Зміст:

Сонник товстий чоловік

До чого сниться товстий чоловік? Насправді, такий сон має велику кількість варіацій, і кожну треба правильно розшифрувати. Для отримання точного прогнозу доведеться детально проаналізувати кожну деталь, починаючи від статі, і аж до відбуваються подій.

Як стверджує сонник, товстий чоловік є деяким символом ліні, яка заважає досягати поставлених цілей.

На що звернути увагу?

Приснився товстун

Якщо приснився товстий чоловік високого зросту, то вас може все частіше долати почуття страху і провини за свої вчинки. Від таких рис характеру треба позбавлятися скоріше, оскільки вони нерідко призводять до великих проблем. Будь-яка конфліктна ситуація, як би голосно це не звучало, призведе до хворобливих відчуттів.

Кого побачив чоловік?

Дотримуючись простих порад з сонників, можна зрозуміти, що прийшов в нічних мареннях образ віщує різні хвороби. Якщо ж в реальному житті у сплячої людини немає ніяких проблем, значить насправді доведеться стати жертвою не найприємніших обставин.

Друга

Приснився поправити один

Як правило, вищеописаний повненький образ є у снах чоловікам, але що він означає? Якщо ви стали любителем пивних посиденьок в компанії своїх друзів, значить в реальному житті вам доведеться боротися із зайвими кілограмами.

Якщо перед вами уві сні з’явився дуже товстий друг, то незабаром надійдуть известия про нього. Вас також чекатиме несподівана зустріч і отримання запрошення на зустріч. Однак не можна відразу ж погоджуватися на неї, оскільки там можуть виявитися недруги, які намагаються підібратися ближче.

Себе

Якщо представник сильної половини людства побачив товсту версію себе, хоч в реальному житті він стежить за собою, значить потрібно бути готовим до несприятливих змін.

Якщо після пробудження з’явилися нетипові симптоми, треба звернутися за допомогою його до лікаря, щоб вдалося запобігти недузі на етапі його зародження.

Приснився розплився кавалер

Сонник настійно рекомендує зайнятися своїм здоров’ям, якщо пиво стало звичним напоєм у вашому раціоні. Подібні сновидіння нерідко віщують інфаркт або інсульт. Якщо пивне свято проходив у водойми, то кращим рішенням стане відмова від водних процедур.

Любовна тяганина

Зараз мова піде про жіночих снах, які зможуть пролити світло на любовні відносини. Якщо дівчині цікаво її найближче майбутнє з кавалером, то слід слухати кожному символу.

Відносини

Якщо юна представниця прекрасної статі мріє про прекрасного принца, але в її сні виникає товстий чоловік, значить на її шляху з’явиться багато перешкод. Варто також відзначити, що найближчі родичі поставляться скептично до вибором сновідіци.

Бачити повного хлопця або нареченого — символ ревнощів, яку він дарує. Швидше за все, нова людина в житті прославиться своєю нахабністю і поганим тоном, а тому навряд чи залишить приємні спогади.

Наснилася весілля з товстуном

Якщо вам довелося розділити з ним ложе, значить насправді може розвинутися серйозне захворювання. Не можна списувати з рахунків постійні конфлікти або сварки, які докучають в повсякденному житті. Як пише сонник, подібні сни описують можливі наслідки шкідливих звичок, від яких слід відмовитися.

Одруження

До чого сниться весілля з дуже товстим чоловіком? Як пише читач снів, у вашому житті з’явиться чоловік, дошкульно знаками уваги. Крім того, він буде набагато старше вас, а тому таке спілкування не принесе жодних перспектив. Ваш вибір можна обґрунтувати тільки наявністю великої кількості вільних грошей, але не любов’ю. Однак хорошого в цьому сновидінні вкрай мало, оскільки воно відображає непомірно високу ціну за придбане щастя.

Сім’я

Чому багато чоловіків повніють після весілля? Відповісти на це питання допоможуть деякі сонники. Побачений образ уві сні розповідає про можливе порушення обміну речовин, а також нахабному поводженні обранця. Вам не можна миритися з цим.

Якщо сновидицей виявилася уві сні під товстуном, значить насправді вам належить відчути небувалого тиску з боку інших людей. Вони висувають завищені вимоги, які не мають нічого спільного з реальністю.

В сонник вказані типові варіанти:

Сниться злегка повненький чоловік

Любов на стороні

Якщо жінці сниться, як коханець із спекотного красеня перетворився в товстуна, то, на думку популярного сонника, її очікує неприємне збіг обставин. Якщо його повнота призведе до смерті, значить насправді відносини вже давно перетворилися в суцільну брехню і брехня.

Як стає зрозуміло з розшифровки, сновидицей очікують великі скандали і розгляду з чоловіком. Будь-яка брехня, як би ретельно вона не ховалася, рано чи пізно розкриється. Коханець, на якого покладаються великі надії, виявиться холодної особистістю.

Чому ви зважилися вийти заміж за ловеласа? Якщо вам довелося побачити такий сон, значить в реальному житті можуть вкоренитися шкідливі звички. Кращим рішенням стане втечу з місця подій.

Відмінні риси

Чому приснився товстий родич, який насправді займається спортом і стежить за харчуванням? Снотолкователь дає не самий позитивний прогноз, що стосується конфліктів.

Однак є й інший варіант, що означає можливе захворювання. Для запобігання проблеми доведеться звернутися за допомогою до лікаря.

Для сплячої представниці прекрасної статі вкрай важливий образ товстуна, а тому її завдання — згадати все те, що він робив.

Якщо побачений товстун є близьким родичем, значить підсвідомість намагається розповісти про те, що він володіє достатньою силою, яка може перешкодити в досягненні задуманого.

Снотолкователь розповідає про те, що сновидець відчуває підсвідомий страх, від якого доведеться позбутися.

Скільки було товстунів? Для відповіді на це питання можна скористатися кількома тлумаченнями:

Бачити розжирілого товариша перед собою — до різних неприємностей або конфліктів. Швидше за все, в житті з’являться обставини, що обмежують дії.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: