Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться трава?

До чого сниться трава?

Зміст:

Сонник трава

Щорічно люди очікують приходу весни, коли знову зможуть побачити зелену травичку і почути спів птахів. Трава асоціюється у нас з відродженням, з початком чогось нового.

Ті, хто займаються фермерським господарством, ще більше уваги приділяють траві. Її варто запасти про запас, щоб мати, чим годувати сільськогосподарських тварин.

Що означають сни про траву

До чого сниться трава? Що обіцяє таке нічне бачення, позитивні чи негативні зміни настають в житті сновидіння?

Будь-яка людина насамперед вдасться до сонникам. Вони є найдоступнішим і поширеним методом передбачення майбутнього, виходячи зі сну.

Пророцтва тлумачів снів

Бачити уві сні зелене поле

В цілому, бачити уві сні траву — хороший знак. Він обіцяє позитивні зміни в тій сфері, яка найбільш важлива для сновидіння. Якщо в реальності ви орієнтовані на роботу, то незабаром вас може очікувати підвищення, вдалий контракт, найкраще місце роботи. Якщо ж в житті для вас важливіше всього ваш партнер, сім’я, то в цьому плані все буде благополучно.

Правда, не варто забувати про те, що практично будь-який символ має дві сторони. Який би сон вам ні приснився, він також розглядається і негативно.

Малий Велесов сонник

Якщо уві сні ви ходили по траві, то вас може спіткати зраду друга. На шляху до поставленої мети чекають труднощі.

Побачити скошену траву — до невдач, і навіть смерті.

Травка в нічному баченні зелена і соковита значить, що вас чекає радість і щастя, всі плани будуть вдаватися. У житті сновидіння настають зміни в кращу сторону. Якщо вона зів’яла, підуть нещастя і неприємності, пов’язані зі здоров’ям.

Зривати, збирати траву — до бідності, матеріальну скруту.

Косити уві сні

Косити її — будете зайняті клопотами. Також Велес давав більш негативну трактування такого бачення: сновидіння очікує смерть.

Тлумач чаклунки Медеї

Трава — символ життєвої енергії, уособлює здоров’я.

Відповідно, зелень буде означати, що у сплячої людини все добре. Здоров’я не підведе, в роботі будуть позитивні зрушення.

Суха трава означає, що людині доведеться важко працювати, при цьому результати праці будуть мінімальними. Незабаром почнуться неприємності зі здоров’ям.

Сонник апостола Кананіта

Наснилася трава — вам варто остерігатися обману. Якщо вона була зеленою, то в ділових питаннях ви досягнете успіху. Пожухла — зіткнетеся з нестатками.

В тлумачі Кананіта покіс трави розглядається позитивно. Вважається, що такий сон обіцяє зростання матеріальних благ.

Езотеричний сонник

Наснилося випалене поле

До чого може приснитися висока трава? Таке нічне бачення означає, що попереду у сновидіння вдалий період, коли всі його цілі будуть досягнуті.

До чого сниться суха трава? Вам варто звернути пильну увагу на своє здоров’я. Можуть початися проблеми зі шлунком.

Скошена трава — негативний символ. Вважається, що якщо косили ви, то незабаром помре хтось із близьких вам людей. Якщо косив хтось інший, то смерть підстерігає самого сплячої людини.

Тлумач Хассе

Подібні сни є знаком: вас постараються обдурити. Варто бути гранично обережним найближчим часом.

Лежати в соковитій траві — зустрінете свою другу половинку, будете щасливі.

Якщо трава випалена сонцем, то ви будете відчувати загальну слабкість, і можете в підсумку серйозно захворіти.

Сонник Мандрівника

Сниться свіжа зелена поросль

Сновидіння про траві завжди є відображенням того, що сновидець сподівається на щось, знаходиться в очікуванні.

Якщо на траву було приємно подивитися, то вас чекає матеріальне благополуччя. Коли уві сні ви розжовували травинку, значить відчуєте гостре розчарування.

Тлумач езотерика Цвєткова

Даний тлумач мало уваги приділяє такому символу як трава. Вважається, що вона символізує перешкоди на шляху. Свіжа і зелена поросль означає, що у сновидіння є надія на краще майбутнє.

Сімейний сонник

Цей тлумач дає розгорнуті відповіді на більшість нічних видінь, що пов’язані з травою.

Тлумач Езопа

Як вважає даний сонник, трава уві сні може бути пов’язана з вашим минулим. Ви пережили певний момент, маєте надію на майбутнє, жалкуєте про зроблених вчинках.

Коли ви побачите про сон, що трава пробивається крізь асфальт, бетон, то сон означає, що ви завзято сподіваєтеся на щось. При цьому сновидіння має позитивний посил. Ваші мрії збудуться.

Спостерігати уві сні за тим, як інша людина повзає по траві в пошуках якогось предмета — ви надмірно цікаві. Ця риса характеру часто заважає вам.

Дивитися, як по траві йде людина, і вона в’яне від його слідів? Поруч з вами знаходиться людина, яка думає тільки про свою вигоду. Він ускладнює життя всім оточуючим, і вам в тому числі. Тлумач радить або припинити з ним спілкування, або поговорити начистоту.

Сниться заростаюча стежка

В сонник Езопа можна знайти ще ряд цікавих тверджень:

Дитячий тлумач

Коли діти бачать сновидіння про траву, то сон говорить про їх втоми. Незабаром у сплячу дитину буде відмінна можливість відпочити і відновити свої сили.

Сни про траву в сонниках різних країн

У російській сонник можна визначити поняття, що коли уві сні вам є трава, то ви стали замислюватися про минуле. Може бути, ви просто сумуєте за минулими часами, а може, жалкуєте про свої необдумані вчинки, які зашкодили і вам, і оточуючим людям.

Бачити уві сні сіно

Згідно з українським сонником, перебувати в траві зеленій, свіжої — на щастя. Косити її — до майбутніх клопотів.

Французи вважали, що трава уві сні символізує ваших друзів, які бажають вам зла. Після подібних снів варто уважно вивчити своє оточення. Їсти траву — до захворювання і матеріальну скруту.

Якщо вірити циганського тлумачу, то сіно сниться до захворювання, а ось соковита і свіжа трава обіцяє відмінне здоров’я і одужання хворого сновидцу. Скошена трава — негативний знак. Якщо такий сон побачив здорова людина, то йому не пощастить в справах, а якщо хворий, то йому загрожує смерть.

Передбачення Густава Міллера

Міллер розглядав сновидіння про траву як виключно сприятливе. Життя сновидіння буде щасливою, він буде матеріально забезпечений. У житті настають позитивні зміни, і вони трапляться саме в тій сфері, яка найбільш важлива для нього.

Погано, коли ви бачите зелене поле, а за ним гору. Тоді сновидіння може попереджати вас про насуваються неприємності.

Наснилася гора за полем

Як вважає даний сонник, суха трава, що зустрічається вам тільки в деяких місцях, коли ви ходите по полю, — знак, що в вашому організмі оселився недуга. Також ви можете наразитися на непередбачені перешкодами на шляху. Щоб подолати їх, знадобиться багато сил і часу.

Що ще може сказати сон про траву

Приснився сон про палаючої траві вважається сонниками позитивним. Він обіцяє сновидцу відмінне здоров’я. Крім того, ви зумієте реалізувати свої плани і домогтися гарних результатів, знайти матеріальне благополуччя.

Прополювати траву уві сні, вириваючи і викидаючи сірники — ви зумієте позбутися неприємного шанувальника, який вже тривалий час докучає вам. Якщо ж ви виривали і хорошу траву, то з власної вини можете розлучитися з хорошою людиною.

Добре, коли трава рясно зрошена водою. Такий сон обіцяє удачу, подарунки долі, різноманітні радості. Вам буде везти буквально у всьому.

Правда, якщо ви ходите по ній босоніж, то такий сон свідчить про ваш душевний самоті. Ви відчуваєте себе як дитина, якого всі покинули, і він не знає, як йому бути далі.

Перестаньте ображатися на оточуючих і постійно чогось від них чекати.

Бігти по соковитій траві — ви перебуваєте на правильному шляху, і незабаром вас чекає успіх.

Варити блюдо з трави — будете засмучені, доведеться пролити сльози.

Коли підлога у вашій оселі покривається травою, то над вами нависла загроза. Щось всерйоз заважає вашому благополуччю, варто бути гранично уважним.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: