Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться тріснуте дзеркало?

До чого сниться тріснуте дзеркало?

Зміст:

Сонник тріснуте дзеркало

Народні прикмети вже давно вкоренилися в головах багатьох людей. До чого сниться тріснуте дзеркало, якщо вважається, що цей знак віщує негаразди і постійні клопоти? Щоб відповісти на це питання, необхідно проаналізувати кожну деталь сновидіння і на їх підставі робити відповідні висновки.

Що кажуть сонники?

Серед великої кількості народних прикмет бите дзеркало вважається одним з найбільш популярних. Так воно небезпечно для сновидіння, або це все домисли, які не мають логічного обґрунтування?

Як пише більшість сонників, бите дзеркало — знак, що має негативний відтінок, але не варто панікувати завчасно.

Перш ніж розтлумачити його, необхідно спроектувати приснився образ через призму власного життя. Кожна людина унікальна, а тому те, що одному передвіщати небезпека, для вас буде благом.

Як правило, розбиті дзеркала символізують великі проблеми, які торкатимуться різні аспекти життя:

Приснився дамський аксесуар з тріщиною

Якщо дзеркало тріснуло, то в реальному житті можна готуватися до труднощів, але не варто здаватися . Для виходу зі скрутного становища потрібно максимум зусиль. Крім того, допомога може знадобитися не тільки вам, але і вашим близьким і рідним людям.

Сонник Міллера

Як підкреслює сонник, тріснуте дзеркало — негативний символ, який попереджає сновидіння про прийдешні зміни в житті. Якщо людині вдасться вчасно взяти відповідальність на себе, то багато хто з них вийде запобігти.

Бите дзеркало розповість людині про те, що все його таємниці, які так ретельно оберігалися, будуть додані до широкого розголосу. Звичайно ж, вам це не сподобається, але зробити щось істотне в даній ситуації просто не вийде.

Такі нічні марення можуть попереджати сновидіння про те, що його планам не судилося збутися, а найбільш песимістичний прогноз — передчасна загибель.

Дівчині

Розбитий блискучий аксесуар в дівочих снах

Якщо бите дзеркало наснилося представниці прекрасної статі, то вона повинна остерігатися обману з боку свого обранця. Необхідно уважно придивитися до всіх змін, але влаштовувати розборки теж не варто. Помилкові побоювання можуть так і не підтвердитися, а ось зіпсовані відносини буде складно відновити.

Хлопцеві

Як пише сонник, дзеркало, яке наснилося представнику сильної половини людства, розповість про те, що в його житті настане досить складний етап. Крім того, на нього чекають певні складності на любовному фронті . Пристрасті у відносинах буде ставати все менше, і в кінцевому підсумку відбудеться хворобливий розрив. Якщо ви дійсно дорожите своєю коханою людиною, треба просто поговорити з ним і зрозуміти, які помилки були допущені.

Сонник Ванги

Як пише даний снотолкователь, вам може приснитися дзеркало, яке розбилося з вашої вини. В такому випадку, можна розраховувати на перемогу над усіма своїми заздрісникам і недоброзичливцями. Бити по дзеркалу — до виходу з конфліктної ситуації, а також знак нестриманості, яка досить часто псує перше враження про сновидцем.

Щоб не допускати подібних помилок в майбутньому, треба навчитися контролювати свої емоції. Є й інше тлумачення сну — сновидцу може розбити серце близька людина, і відносини можуть бути безповоротно втрачені.

Універсальний сонник

Як пише сонник, тріснутий предмет інтер’єру віщує різні проблеми:

Якщо такий сон був напередодні якогось важливого події, то, швидше за все, ситуація вийде з-під контролю. Якщо душу терзають сумніви, найкраще перенести або відмовитися від цієї затії, оскільки вона не принесе нічого хорошого.

Чути звук розбивається дзеркала — до отримання довгоочікуваних новин, але не факт, що вони будуть сприятливими. Коли сновидец сам розбиває скло, то його чекають неприємності. Якщо ви бачите, як хтось із родичів і близьких людей чепуриться, дивлячись в осколки, то вам судилося стати причиною їхніх бід.

Гарний настрій

Якщо сновидець перебуває в хорошому настрої, то в реальному житті будуть відбуватися зміни, які спочатку можуть кілька відлякати, але зате потім можна буде оцінити всі принади ситуації, що склалася.

Поганий настрій

Дзеркало може потріскатися перед вашим поглядом, і в реальному житті можна приготуватися до серйозних розчарувань.

Кохана людина

Наснилося відображення коханого

Коли в відображенні проглядається вигляд коханої людини, значить в житті настане етап сварок і розбрату. Тільки міцні відносини зможуть подолати ці труднощі, але зате потім любов стане ще міцніше. Кращим радою буде повне ігнорування випадів свого обранця. Відповідаючи агресією, можна тільки погіршити поточний стан. Мине небагато часу, і все налагодиться, а ось душевні рани навряд чи зможуть затягнутися.

Незнайомець

Коли ви бачите в відображенні незнайомця, це говорить про те, що ви неправильно ставитеся до своїх близьких і родичів. Необхідно детально проаналізувати свою поведінку і зрозуміти причини, що призводять до розвитку проблеми. Все налагодиться, як тільки ви зміните своє ставлення.

Інші тлумачення

Якщо сновидець бачить, як дзеркальна гладь розбивається на сотні дрібних осколків, значить в житті можна очікувати кардинальних змін. Людині нарешті вдасться позбутися від шкідливих рис характеру і почати все з чистого аркуша.

Як пишуть деякі сонники, вищеописаний знак пов’язаний з тим, що у вашій особистості ховається нарцисизм, який вже давно хоче вибратися назовні. Постійно милуючись собою, можна зробити велику помилку — не помітити того, що відбувається у оточуючих людей.

Якщо в уламках помітно власне відображення, значить в реальному житті не вийде пристосуватися до нового колективу або місця роботи. Двоїстість натури рано чи пізно спливе, і треба зробити все можливе, щоб змінити в собі це.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: