Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться тролейбус?

До чого сниться тролейбус?

Зміст:

Сонник тролейбус

Незважаючи на те, що тролейбус є самим рядовим засобом громадського транспорту, уві сні подібний знак є досить яскравим і сильним. Тлумачі вважають, що подібний символ означає початок боротьби сновидіння зі своїми фобіями, комплексами, страхами.

Громадський транспорт уві сні

До чого сниться тролейбус? Тлумачі кажуть, що для вас настав час поглянути своїм страхам в обличчя, побороти сором’язливість.

Приснився міський електротранспорт

Коли людина відчуває бажання розгадати символи, що з’явилися йому в нічному баченні, то він насамперед просить допомоги у тлумачів снів. Певні символи присутні буквально в кожному сонник. Але деякі, в силу того, що вони з’явилися в нашому житті зовсім недавно, розглядаються лише найновішими тлумачами. До останніх можна віднести і тролейбус.

Сонник 21 століття

Коли вам уві сні привидівся тролейбус, то ви повинні вести себе максимально обережно. Особливо це стосується взаємин з малознайомими людьми, і тими, кого ви зустрічаєте вперше.

Сучасний сонник

Просто бачити тролейбус уві сні — зробите поїздку, але вона не буде ні далекої, ні тривалою.

Перебувати в салоні серед інших пасажирів — вас чекають неприємності, яких буде досить-таки багато.

Коли ж ви в салоні одні, то тлумач обіцяє початок світлої смуги. Після тривалого періоду невдач і горя вам, нарешті, посміхнеться удача.

Негативно сприймається тлумачем водіння тролейбуса. Після подібного сну вас чекає обман або зрада другої половинки.

Езотеричний сонник

Бути одному в салоні

Як вважає даний сонник, тролейбус — це страхи сновидіння. Але у них є об’єктивна причина, вони не безпідставні.

Тлумач дає кілька цікавих пророкувань:

Міський транспорт з психологічної точки зору

На думку Зигмунда Фрейда, тролейбус — фалічний символ. Якщо ви виступали в ролі водія, то страждаєте страхами інтимної близькості. Через своїх вигаданих комплексів ви боїтеся здатися смішним.

Бути уві сні водієм електротранспорту

Якщо ви ведете порожній тролейбус, то ви ставите надто високі вимоги своїм сексуальним партнерам, вам важко догодити.

А коли ви везли цілу юрбу, то навпаки, ви зовсім не вибагливі в своєму виборі, часто міняєте партнерів, ведете безладне статеве життя.

Їхати в тролейбусі уві сні — у вас є неприємне відчуття заздрості до інтимного життя ваших знайомих.

Коли уві сні ви очікуєте на зупинці, то вам варто боротися зі своєю боязкістю, інакше ви ніколи не досягнете успіху у протилежної статі.

Потрапити в аварію уві сні

Перевернутися, перебуваючи в тролейбусі, або бути стороннім спостерігачем того, як транспортний засіб буде перевертатися — позитивний знак. На думку тлумачів снів, він обіцяє сновидцу отримання нових можливостей.

Коли в нічному кошмарі величезна машина їде на вас і погрожує вас розчавити — будете конфліктувати зі своїм оточенням. Особливо цей сон негативний в тому випадку, якщо ви не мали можливості звернути з його шляху. Тоді вас буде мучити образа, ви будете проявляти надмірні емоції, це однозначно не піде вам на користь.

Інші тлумачення

Для тих людей, хто тільки збирається вступити в законний шлюб, дрібний ремонт транспортного засобу — досить значимий символ. Тлумачі радять почекати з весіллям, так як ваш обранець чи обраниця незабаром покажуть своє справжнє обличчя.

Уві сні ви виходите не на своїй зупинці — у вас є маса недороблених справ. Вам варто взяти себе в руки і почати їх вирішувати.

Вперше сісти за кермо — у вас буде можливість побувати на керівній посаді. Від того, як ви впораєтеся зі своїми обов’язками, буде залежати ваша подальша кар’єра.

Запізнення на тролейбус розцінюється тлумачами снів як ваша недбалість, невміння організувати свій час.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: