Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться труна з живою людиною?

До чого сниться труна з живою людиною?

Зміст:

Сонник онлайн труну з живою людиною

Часом навіть найстрашніші речі можуть провіщати благо і доленосні зміни, які очікують на життєвому шляху. Бачити уві сні труну з живою людиною — воістину страхітливе і відразливе видовище, а й воно несе за собою якесь передвістя. Світ мрій оповитий таємницею, розгадати яку підвладне не всім. Так до чого сниться труну? Перші асоціації неприємні і відразливі, але почекати з висновками все-таки варто. Хоч цвинтарна тематика і пригнічує, сонник не завжди трактує спіткало уві сні явище з негативної точки зору. Звернемося за розгадкою до провідних провісників і сучасним тлумаченням.

Що ви робили?

Для того, щоб правильно розтлумачити спіткало сновидіння, недостатньо обмежитися загальним уявленням. Нерідко уві сні нам доводитися щось робити, відчувати якісь емоції. Згадайте деталі спіткало сновидіння і проаналізуйте, що відбувається.

Якщо уві сні Вам довелося розмовляти з ним, то це вкрай негативний знак. Як стверджує сонник, той, з ким сновидец вів невимушену бесіду, може захворіти якоюсь недугою або ж його спіткає неприємність.

Якщо уві сні Вас відвідав чоловік, дитина або ж родич, який перебуває в труні, зверніть увагу на їх стан і проявіть турботу щодо здоров’я.

Приснився труну, який Ви несете? Це до прибутку, багатства і успіхів в будь-яких починаннях.

Труну з живою людиною

До чого приснився труну, в який Ви падаєте? Недобрий знак, що говорить про пихатість. Неважливо, чи страждає від цього коханий чоловік або колега по роботі, зайва гордість НЕ доведе до добра.

Розкопувати могилу на кладовищі означає викриття. Те, що Ви так старанно приховували від інших, незабаром перестане бути таємним.

Труну можна порівняти з човном, яка перевозить покійних через річку смерті. Тому живі люди в подібних сновидіннях небажані, бо це загрожує небезпеками і проблемами для всіх учасників.

Бути спостерігачем

Людям у віці — до довголіття

До чого сниться те, що відбувається в труні, якщо Ви були безмовним спостерігачем, не роблячи активних дій? Обговоримо картину більш детально.

Труна, в якому знаходиться мертвий незнайомий чоловік. До чого це? Сновидіння дає сигнал: не розпочинайте нових справ, так як колишні турботи ще не завершені і потребують доопрацювання. Мертвий чоловік на своєму прикладі показує, що розпочату справу буде поховано.

Наснилося кладовище з людиною в труні? Характерне сновидіння для людей у ​​віці, що означає, що вони проживуть ще багато безтурботних років. Знак довголіття і здоров’я.

Бачити чорний, похмурий і суворий ящик. В цьому випадку Вас чекає безпросвітна туга і нудьга. Позбутися від меланхолії допоможе чоловік чи якийсь близький родич.

Бачити в труні живого друга або рідну людину. Якщо в дерев’яному ящику лежить Ваш чоловік або син, не варто починати хвилюватися. Це обіцяє довголіття, щастя і прибуток.

До чого приснився сон, де Ви самі опинилися в труні? Як це ні суперечливо, але сновидіння говорить про позитивні зміни. Вас чекають разючі зміни і новий життєвий етап.

Якщо сниться ожилий небіжчик, не лякайтеся. Це провісник нових непроханих гостей.

Труну в кольорах обіцяє нещасний шлюб

Всипаний квітами ящик не віщує нічого доброго, обіцяючи невдалий шлюб. Особливо небажано бачити подібне уві сні незаміжнім дівчатам, які ось-ось йдуть під вінець.

Живий чоловік в яскравому оксамитовому труні. До чого призведе подібне видовище? На радість, новому перспективному справі, яке буде приносити задоволення і щастя від роботи.

Лежати в труні із закритою кришкою. Сонник радить взяти паузу в життя, подумати про себе і сім’ї. Бути може, чоловік або дружина з дітьми скучили по теплу і ласки, а Ваше нутро вимагає духовної їжі.

Що б Вас ні осягало в обіймах Морфея, не забувайте просту істину. Сновидіння є лише попереджувальними знаками і не в силах правити Вашою долею.

Що кажуть Міллер і Ванга?

Похорон

Намагаючись зрозуміти, до чого сниться те чи інше сновидіння, не можна обійти увагою провідних провісників і психологів. Так, Ванга дає свою інтерпретацію того, що відбувається. Якщо сниться траурна процесія, а Вас ховають живого, варто звернути свій погляд на спосіб життя. Цілком можливо, що в ній стався застій і саморозвиток буде кращим вирішенням проблеми, що склалася. Нести труну з живою людиною, будь то чоловік або давній родич, означає вчинення якогось некрасивого вчинку, який потягне вниз Вашу репутацію. А ось коли приснився падаючий ящик, то значить, ангел-хранитель допоможе уникнути майбутньої дорожньої катастрофи.

Психолог Міллер дає неоднозначні прогнози. Бачити подібне уві сні бізнесменам і діловим людям — до невдач в кар’єрних сфері. Живий похований чоловік для молодої пари означає невдалий шлюбний союз, а для заміжніх — розлучення на грунті побутових сварок. Сниться, що Ви сидите на кришці серед пустельного кладовища? Покайтеся в своїх гріхах, щоб не понести покарання. Приснився мрець, який тягне до Вас руки з могили? Бачити подібне — сигнал до того, що в потрібний момент не виявиться тих людей, які прийдуть на допомогу. Розраховувати доведеться тільки на себе і свої сили.

Цигани трактують спіткало сновидіння як символ довгого і спокійного життя, в якій Ви побачите онуків і правнуків.

Інші тлумачення

Щоб тлумачення було максимально повним і достовірним, звернемо свій погляд на інші джерела. Кожен сонник трактує спіткало уві сні по-своєму, але це лише доводить, наскільки багатогранні і унікальні сни на подібну тематику.

Сонник Цветкова має свою точку зору на те, до чого приснився живий незнайомець або чоловік. Так, бачити ожилого покійного — до попередження про заздрість і плітках з боку недоброзичливців. Сонник радить вкрай уважно розглянути близьке оточення, в якому можливі уявні друзі і лицемірні подруги. А ось лежати самому — до удачі. Фортуна стане Вашим вірним супутником.

Велесов сонник стверджує, що бачити живого родича в світі мрій — до сімейних клопотів і турбот, які Вам доведеться звалити на свої плечі. Лежати самому — до дріб’язковим неприємностей. Якщо ж приснився сон, де мрець оживає на Ваших очах, сонник рекомендує придивитися до даного знайомому. Ймовірно, шляхи з ним розійдуться в найближчому майбутньому.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: