Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться труна закрита?

До чого сниться труна закрита?

Зміст:

Сонник онлайн труну закритий

Закриту труну може снитися як до достатку і щастя, так і до проблем з бідністю. Для того, щоб розібратися до чого сняться такі предмети культу, потрібно добре запам’ятати навколишнє оточення. Різні значення залежать від конкретної побаченої ситуації і емоційного забарвлення, яку довелося бачити уві сні.

Загальна логічне тлумачення, якщо приснився закрита труна, — це коробка, яка може стати як рогом достатку, так і скринькою Пандори. Які зміни чекають в майбутньому — позитивні чи негативні, коли він відкриється — залежить від інших елементів сну.

Символьне тлумачення, при розгляді тлумачення, до чого є уві сні подібний культовий предмет, дуже просте. Він може уособлювати або подарунок долі, або особистість самого сновидіння. Заглядати в закриту труну завжди дуже страшно — як і зустрінеться зі своїм істинним «Я». Такі сни сняться на певному життєвому етапі, коли потрібно розпрощатися з минулим, а значить і подумки «поховати» частинку своєї особистості.

Це заклик долі розлучитися з негативним досвідом, образами і стресами. Щоб наступна фаза життя була успішною, тлумачення по кожному сонником, сонник — практично будь-який, будуть говорити про те, що туди уві сні потрібно покласти свій негатив, і поховати старі образи. Тоді наступна смуга в житті буде білою, і цілком можливо, що їх буде багато.

Тлумачення в різних сонниках світу

Закриту труну

Людство, проходячи різні епохи розвитку, залишило багато мудрості, накопиченої століттями, це простежується по кожному древньому сонником, сонник практично будь-яких традицій сповнений практичними порадами.

Але традиції різних народів різні, і це пов’язано не тільки з географічним розташуванням держав, а й з різних відносин до предметів культу. Тому, навіть прямо протилежне значення сну, в якому приснився закрита труна, можна побачити навіть у близьких за значеннями символьних сонниках.

Велесов сонник

Оскільки перехід з яви (світу живих) в нав (світ мертвих) у древніх слов’ян вважався щасливим подією, то бачити уві сні закриту труну, вважалося хорошим знаком. До сьогоднішнього часу, в древніх сонниках збереглися традиції тієї епохи, і подібні сновидіння обіцяють достаток і часті подарунки долі.

Бачити мертвого — до погодних змін

До чого бачать такі символи, простіше трактувати, якщо запам’ятати дії, які вчиняються з ним.

Інше значення, якщо приснився відкритий труну — це може означати, що він готовий прийняти небіжчика, можлива смерть близьких. Схоже тлумачення, коли наснилися труни на цвинтарі, якщо їх багато і кожен з них відкритий — знак біди. Можливі великі катастрофи, військові дії, масова загибель людей. Це сон-попередження, знак того, до чого потрібно готуватися і, можливо, уникнути.

Як вважає Міллер

Несприятливий знак для бізнесменів

Європейські традиції одноголосно стверджують про те, що якщо сниться закрита труна — це виключно погане сновидіння. Якщо він до того ж чорний — погана прикмета. Воно несе втрати, фінансовий крах, розставання з близькими. Навіть побачений уві сні катафалк, який його везе, обіцяє нещастя. Можливо це попередження, або нагадування про минулі сподіваннях, чого давно не судилося збутися.

Для підприємців такий сон сниться до невдалих починань, боргах, і навіть казенний дім, до чого може привести бездіяльність сновидіння.

Для закоханих — серйозні перешкоди у відносинах.

Бачити власний труну — моральне падіння, труднощі із самовизначенням особистості, неможливість досягнення цілей. Такий сон сниться для того, щоб знайти можливість бачити не тільки очима, а й душею. Чітко розуміти, яка дорога веде до розвитку, а яка — до моральної деградації.

Для молодих людей, якщо приснився труну, всипаний квітами в церкві — невдалий шлюб.

Сонник Фрейда

Німецький психотерапевт не так категоричний в тлумаченні снів, де доводиться бачити труни. В основному, він орієнтується на якість виконання виробу і його цінність. Тлумачення за сонником, сонник Фрейда, який складений на основі психоаналізу, абсолютно природне для самого вченого, і незвичайне практично для всіх сновидцев.

Дорогий і гарний — символізує утробу, яка може виносити здорове потомство, статеве здоров’я і плодючість.

Дешевий чорний і похмурий — проблеми з адекватністю самооцінки.

Старий і розвалюється сниться до безпліддя.

Думка Ванги

Не переживайте, якщо приснився чорну труну

Тлумачення таких снів по сонником, сонник Ванги, який був по крупицях складений з прогнозів відомої віщунки, виключно позитивна. Але тільки в тому випадку, якщо подібний предмет культу сниться закритий, і ніхто не намагається заглянути під його кришку.

Якщо приснилися, приснився чорну труну або труни, це може бути пов’язано з похованням темного минулого, ні до чого поганого це не призведе. Навіть навпаки, це заклик уві сні розлучитися зі своїми негативними рисами, і придбати нові — позитивні, які допоможуть домогтися в житті значних успіхів.

Якщо сниться, що чорна труна сам падає в яму — чудове спасіння при небезпечних ситуаціях, чому посприяють незнайомі люди.

Нестямно забивати цвяхи в кришку — розставання з колишніми негараздами і поганим здоров’ям.

Бачити своє ім’я на кришці — означає аналіз внутрішнього «Я», важливість переосмислення свого життя і її пріоритетів.

Коли наснилися, приснився відкритий труну або труни — погана прикмета. Це означає, що ні до чого хорошого задумане підприємство не призведе. Якщо приснилося, що вони з гуркотом зачиняються — біди можна буде уникнути, а побачене уві сні своєчасне попередження.

Емоційне забарвлення і дії оточуючих

Хоча подібні сни моторошно, але, як правило, вони не несуть різких негативних емоцій. Якщо приснилися труни, найперше, потрібно дивитися на яскравість і власне ставлення до обстановки — це одна з головних особливою тлумачень до чого сняться подібні предмети культу.

Байдуже дивитися на своє ім’я на кришці труни — до удачі в підприємницької діяльності.

Засмутиться, через труни в катафалку — звістки з далека, складна ситуація, яка призведе до зустрічі зі старим приятелем.

Злякатися при забиття труни — небажання розбиратися у своїй суті.

Якщо приснилося багато трун — потрібно переглянути всі незакінчені починання, і тільки по їх закінченню приступати до нових справ.

Саркофаг і дорога похоронна процесія

Похоронна процесія

Бачити уві сні золотий саркофаг і захоплюватися ним — до багатства й почестей.

Наснилися, приснився золоту труну або труни — обіцяє щастя і удачі в будь-яких починаннях. Якщо їх багато — вдале починання в колі гідних і чесних людей.

Червоний оксамитовий закрита труна — до успіху в задуманому.

Білий — сниться до стабільності та отримання спадщини від далеких родичів. Це дуже сприятливий знак.

Закриту труну, всипаний квітами, сниться до фінансового благополуччя (виняток лише, якщо він стоїть в церкві).

Коли потрібно бути напоготові

Небезпечне ознаку, якщо сниться, що сам сновидець лежить в закритій труні і не може вибратися. Це може означати, що всі справи і починання зайшли в глухий кут, і як діяти в такій ситуації абсолютно незрозуміло.

Якщо такий сон повторюється багато разів, доведеться відвідати психотерапевта, тому що такі сновидіння можуть говорити про нинішньому неврозі нав’язливих станів. Це робота психіки наяву — знак того, що вчасно розпочате лікування буде успішним.

Несприятливими є сновидіння, в яких фігурує відкритий труну. Поганий знак, якщо в ньому лежить хтось із родичів чи друзів. Якщо уві сні їх опускають в землю — реальна небезпека їх життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: