Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться тухла риба?

До чого сниться тухла риба?

Зміст:

Сонник Тухля риба

Кожна господиня знає, як це прикро, коли у тебе псуються продукти, або ж ти приносиш з ринку або магазину явно зіпсований продукт. Тож не дивно, що іноді нас відвідують подібні символи уві сні. Що можуть провіщати подібні сновидіння? До чого сниться тухла риба, наприклад?

Вам приснилася тухла риба

Бачити уві сні не дуже свіжу рибу з відвертим душком, не завжди негативний сновидіння. Тлумачі, як завжди, вбачають в будь-якому сновидінні як негативні, так і позитивні моменти. Головне уважно стежити за знаками, які подає вам доля.

Зіпсована риба по сонником

Настільки різноманітними тлумаченнями може похвалитися далеко не кожен символ. Сонники вбачають в даному баченні і знак, що ви зможете несподівано розбагатіти, і невірність близьких людей, і навіть деякі розлади, які заважають вашій повноцінного сексуального життя.

Якщо бачили зіпсовану рибу уві сні

Сонник Міллера

Густав Міллер приділяє багато уваги цьому символу, розглядаючи подібні бачення з різних сторін.

Сонник Астромерідіана

Якщо вагітній жінці приснилася тухла риба, то у неї існує реальна загроза викидня.

Для інших людей зіпсована риба обіцяє крах надій.

Психоаналітичний сонник

Сонник Медеї

Приснилася мертва, з неприємним запахом риба — ви холодні до людей, яким необхідна ваша підтримка.

Тлумач Нострадамуса

Бачити уві сні зіпсовану рибу — якась людина зробить все можливе, щоб зганьбити вас в очах впливового покровителя.

Тлумачення сновидіння про тухлої риби різними народами світу

Що означає бачити уві сні тухлятину для чоловіків і жінок

Для жінок і для чоловіків тухле водоплавних може нести зовсім інше передбачення.

Зверніть увагу на своє здоров’я

Тлумачення для чоловіків

Якщо чоловікові сниться, що він ловить на вудку вже тухлу рибу, значить, в його житті незабаром відбудуться не найкращі моменти. Ви повинні будете перенести горе і подолати перешкоди, щоб витягти з них урок і мати можливість подальшого розвитку.

Бачити уві сні, як прямо на очах починає псуватися улов — позитивний знак. Якщо ви займаєтеся бізнесом, то ваші справи стрімко підуть в гору. Для тих чоловіків, які перебувають на службі, подібне бачення обіцяє просування по картерной сходах, або збільшення заробітної плати.

Негативним сонники вважають те сновидіння, в якому ви чітко чули запах тухлятини. Це говорить про те, що проти вас плетуть інтриги ваші конкуренти або товариші по службі.

Передбачення для жінок

Для жінки, на думку психолога Зигмунда Фрейда виловлювати рибу, що протухнула разом з статевим партнером, говорить про те, що вона абсолютно не задоволена своїм сексуальним життям. Якщо ваші взаємини в іншому вас влаштовують, то наберіться сміливості і поговоріть з другою половинкою про ваші тривоги. Якщо ж точок дотику немає, то краще розлучитися.

Для молодої дівчини рибалка з негативним уловом пророкує швидку вагітність, при цьому вона буде з ускладненнями, тому не варто зволікати з походом до лікаря.

Якщо сновидицей в положенні

Якщо тухлий улов бачить жінка в роках, вона може не сумніватися, що незабаром стане бабусею. Вагітність дочки або невістки буде дуже важкою.

Не рідко тлумачі розглядають тухлу рибу, як заздрість подруг. Вони плетуть інтриги за вашою спиною.

Інші тлумачення сновидінь про тухлої риби

Якщо ви бачите протухлої продукт, за яким повзають черв’яки, то ви вже хворі, просто захворювання ще не проявило себе. Будьте обережні і пройдіть медичний огляд.

Сниться, що тухла риба покрита дрібними личинками — вас будуть докучати дрібні неприємності, але ви в силах з ними впоратися.

У тому випадку, якщо саму рибу просто не видно через копошаться черв’яків, то не погоджуйтеся ні на які дрібні інтрижки, так як будете відразу ж викрито.

Вам уві сні подали приготовлену рибу, а в ній черви — не вірте тому, що говорять про ваших родичів. Це підступи злих язиків.

Спостерігати за тим як в водоймі плаває скелет із залишками плоті — ваш труд, на який ви витратили масу часу і сил, незабаром підійде до кінця. Не переживайте, ви отримаєте за нього чималу винагороду.

Уві сні багато риби плаває догори черевом — сварки в колі сім’ї. Якщо ви при цьому ще й чуєте огидний запах, то це положення речей буде тривалим і сильно зіпсує вам життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: